FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+13
Mara
Piink.Ladyy
Deliverance
~Dora~
**Majche**
Maria93
^_HipHopGirl_^
butterfly-girl
lolita
Angelsmiledoll
Plastic_girl
Ikac&Njanja
bbabystorie
17 posters

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od bbabystorie Sub Sep 13, 2008 5:37 pm

    Ovako, primijetila sam da u posljednje vrijeme cure se sve vise ponose na to sto se ne svidjaju drugim curama, ili ih cak druge cure mrze..
    Otkad je ako te neko mrzi dobra stvar za tebe??,,meni to nije bas najjasnije.
    Sve vise cura je u onom fazonu.. "Bitches love to hate me"..i jos dodaju i ono "a imaju i zasto"..i cak ako ih nike ne mrzi, one to valjda umisle..i pune su sebe.
    Sta vi mislite o tome?
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od Ikac&Njanja Sub Sep 13, 2008 5:43 pm

    nikad mi se nije drago i ne osecam se lepo kad cujem da me neka cura mrzi.. ne dobijam poene na to... volim kad imam prijatelje oko sebe i ne volim da mi neko zavidi... uvek volim kad imam dobar odnos s ljudima koji me okruzuju
    Plastic_girl
    Plastic_girl
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 77
    Datum upisa : 13.09.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od Plastic_girl Ned Sep 14, 2008 7:50 pm

    Samo ne razumem koja devojka moze jos da obozava kad je neko mrzi Rolling Eyes
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od Angelsmiledoll Pon Sep 15, 2008 4:00 pm

    Pa rec je o fuxama :) misle da su najbolje :P sto naravno nisu :)
    lolita
    lolita
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 15
    Datum upisa : 12.09.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od lolita Pon Sep 15, 2008 4:46 pm

    Meni sve jedno hoce li neka cura da me mrzi ili voli,vazno je da ja znam da ne radim nista lose i da me moji najblizi vole...
    butterfly-girl
    butterfly-girl
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 559
    Datum upisa : 06.04.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od butterfly-girl Pon Sep 15, 2008 10:12 pm

    naravno da mi nije svejedno kad cujem da me neka cura mrzi! ali sa druge strane mene bas briga,nije meni vazno njeno misljene o meni,nego od mojih najblizih
    ^_HipHopGirl_^
    ^_HipHopGirl_^
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 1152
    Godina : 29
    Datum upisa : 15.10.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od ^_HipHopGirl_^ Sre Okt 15, 2008 12:04 pm

    Ne volim kada me mrze, ali ako je to neko ko me ne zanima bas me briga, moze da misli sta hoces, bitinije mi je misljenje mojih prijatelja nego tamo neke......
    Ali kazu da vas najcesce ogovaraju i mrze jer su ljubomorne :)
    avatar
    Maria93
    Banovan član
    Banovan član


    Broj poruka : 154
    Godina : 30
    Datum upisa : 30.09.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od Maria93 Sre Okt 15, 2008 1:52 pm

    Ma bas me briga imam osobe do kojih mi je stalo i bitno mi je da me one vole,a one koje me ne vole,sta ja da radim?Ako se nisam trudila da me zavole znaci da me boli uvo za njih i da se nikad necu truditi da me zavole
    **Majche**
    **Majche**
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 144
    Godina : 28
    Lokacija : Na poooostom ostrwu sa RBD-om....
    Datum upisa : 28.09.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od **Majche** Čet Okt 16, 2008 12:36 am

    Ikac&Njanja ::nikad mi se nije drago i ne osecam se lepo kad cujem da me neka cura mrzi.. ne dobijam poene na to... volim kad imam prijatelje oko sebe i ne volim da mi neko zavidi... uvek volim kad imam dobar odnos s ljudima koji me okruzuju

    Tako je... :D
    ~Dora~
    ~Dora~
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 556
    Godina : 28
    Datum upisa : 20.08.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od ~Dora~ Čet Okt 16, 2008 10:09 pm

    **Majche** ::
    Ikac&Njanja ::nikad mi se nije drago i ne osecam se lepo kad cujem da me neka cura mrzi.. ne dobijam poene na to... volim kad imam prijatelje oko sebe i ne volim da mi neko zavidi... uvek volim kad imam dobar odnos s ljudima koji me okruzuju

    Tako je... :D
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od Deliverance Čet Okt 16, 2008 11:15 pm

    Jednom prilikom dosla sam u situaciju da me devojka ne voli jer sam se zabavljala sa deckom za kojim je ludela,a on nju nije sljivio ni tri posto.Riba je pricala svasta o meni i normalno da sam uzivala u tome sto se ona nervira kad nas vidi zajedno.U principu,devojke najcesce mrze jedne druge zbog popularnosti,momaka,lepse odece,skupljeg nakita.Po meni je to apsolutno apsurdno,Sanja je dobro rekla,niko ne dobija poene na to,al opet,kad me neko ne voli i prica o meni svasta a da mu pritom nista nisam uradila(tj,zbog toga sto sam u necemu bolja),to moze da mi imponuje Wink
    avatar
    Maria93
    Banovan član
    Banovan član


    Broj poruka : 154
    Godina : 30
    Datum upisa : 30.09.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od Maria93 Ned Okt 19, 2008 1:40 pm

    Au kakva je ta riba jadnica kad moze da te mrzi zbog lika koji i da nije sa tobom ne bi bio sa njom...
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od Ikac&Njanja Ned Okt 19, 2008 4:23 pm

    Maria93 ::Au kakva je ta riba jadnica kad moze da te mrzi zbog lika koji i da nije sa tobom ne bi bio sa njom...

    zavidi joj draga..... krivo joj je i zato je mrzi
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od Deliverance Ned Okt 19, 2008 5:05 pm

    pa bas to...takve napucane ribe mi se gade...
    ~Dora~
    ~Dora~
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 556
    Godina : 28
    Datum upisa : 20.08.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od ~Dora~ Ned Okt 19, 2008 8:46 pm

    Deliverance ::Jednom prilikom dosla sam u situaciju da me devojka ne voli jer sam se zabavljala sa deckom za kojim je ludela,a on nju nije sljivio ni tri posto.Riba je pricala svasta o meni i normalno da sam uzivala u tome sto se ona nervira kad nas vidi zajedno.U principu,devojke najcesce mrze jedne druge zbog popularnosti,momaka,lepse odece,skupljeg nakita.Po meni je to apsolutno apsurdno,Sanja je dobro rekla,niko ne dobija poene na to,al opet,kad me neko ne voli i prica o meni svasta a da mu pritom nista nisam uradila(tj,zbog toga sto sam u necemu bolja),to moze da mi imponuje Wink
    Deliverance meni se deslilo potpuno isto....Jadara...
    avatar
    Maria93
    Banovan član
    Banovan član


    Broj poruka : 154
    Godina : 30
    Datum upisa : 30.09.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od Maria93 Ned Okt 19, 2008 10:07 pm

    cemu to da mrzis nekog zbog decka,a on mozda ne bi bio sa tobom ni da nje nema?
    brate nastavi da zivis prevazidji to lepo,sto da se trujes mrznjom
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 28
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od Piink.Ladyy Ned Jun 14, 2009 12:24 am

    Ono sto je logicno ne volim kada sam predmet ogovaranja..
    eto to..da me svaka bagra uzima u usta..i da svacija pogana usta izgovaraju moje ime..eto to mi smeta..a sad sta pricaju o meni,to me najmanje zanima.. nije mi bitno sta govori,vec ko govori..to dovoljno govori i o samoj toj osobi..
    pogotovo mrzim kad nesto izmisle,pa sire dalje..a nema ni i od istine!
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od Mara Ned Jun 14, 2009 6:54 pm

    Naravno ima devojaka koje me ne vole iz ovog ili onog razloga,meni to nije bitno zato sto me vole oni koji mi znace...Ostali me ni malo ne interesuju, mogu da pricaju sta hoce sve do to ne dolazi do mojih
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 28
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od Piink.Ladyy Ned Jun 14, 2009 10:46 pm

    auu ..a pogotovo misljenje tih devojaka,kako je Mara navela..me ne zanima. :)
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od BlueFairy Pet Jun 26, 2009 5:48 pm

    Mene mnogi ne vole tj. mrze... A da ih pitate zasto ne bi znali da vam odgovore... E to me nervira...
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 28
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od Piink.Ladyy Pet Jun 26, 2009 10:37 pm

    to onda u prevodu znaci ..zavide ti.
    kad ne postoji odredjen razlog zasto bi te neko mrzeo..onda ti zavidi na necemu..ako ne pronalazi losu osobinu kod tebe.
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od BlueFairy Sub Jun 27, 2009 1:04 pm

    Ne znas ja ih jednostavno iritiram xD ... Ma pola njih su iskompleksirani pa ne gledaju sebe nego samo druge
    _RePeRkA
    _RePeRkA
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 371
    Godina : 26
    Lokacija : pravo do ludnice,pa kroz prva vrata desno pa ona severno i tak
    Datum upisa : 16.01.2009

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od _RePeRkA Sub Jun 27, 2009 10:21 pm

    Neznam meni je krivo kada me neko mrzi...neznam to mi je tako ruzno posto se druzim s vecinom dece u skoli.
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od Gossip girl Sre Jul 29, 2009 12:47 pm

    Mara ::Naravno ima devojaka koje me ne vole iz ovog ili onog razloga,meni to nije bitno zato sto me vole oni koji mi znace...Ostali me ni malo ne interesuju, mogu da pricaju sta hoce sve do to ne dolazi do mojih


    tako je maki!! ljubomorne duse mogu da nam p**e Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) 323196
    ** barbie brown**
    ** barbie brown**
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 56
    Godina : 28
    Datum upisa : 15.11.2009

    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od ** barbie brown** Pon Nov 16, 2009 12:47 am

    ne wo0olim kad me ljudi mrze... po0 meni je to0 glo0po i ne razumem da to0 neko0 woli... msm nekad me bo0li uwo0 kad me mrzi o0soba ko0ja mi nije nish u ziwotu... ali ne wolim kad me mrze ljudi sa kojima sam mislila da sam u dobrim odnosima

    Sponsored content


    Sto me vise mrze-vise vrijedim :-) Empty Re: Sto me vise mrze-vise vrijedim :-)

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Čet Mar 28, 2024 7:57 pm