FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+11
<<>>
Mara
butterfly-girl
Tasha'94
~coka~
smile_girl
Ninaa
Milica_94
Piink.Ladyy
Ikac&Njanja
Gossip girl
15 posters

    Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji?

    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji? Empty Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji?

    Počalji od Gossip girl Čet Jan 15, 2009 3:18 pm

    Cesto cujem pricu da zene stalno tracare i ogowaraju i ne mogu biti dobri prijatelji kao muskarci..Pa,sta wi mislite o tome..?
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji? Empty Re: Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji?

    Počalji od Ikac&Njanja Čet Jan 15, 2009 3:41 pm

    P slazem se.. Neke od nas uopste ne znaju da drze jezik za zube pa odmah otrce i razglase ono sto si im rekao... Verujem da postoje i muske tracare, ali ipak pre cu se poveriti Rikiju nego nekoj drugarici iz odeljenja...
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 28
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji? Empty Re: Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji?

    Počalji od Piink.Ladyy Čet Jan 15, 2009 3:45 pm

    Ja verujem da su muskarci bolji prijatelji .
    zato sto sam se u to uverila ne jdnom vec hiljadu puta.
    Najbolji prijatelj mi je Palika..pored toga sto ga volim.On me najbolje razume,daje najbolje savete..uvek poslusa do kraja .. i saoseca se samnom ..dok neka druga devojka pukne kod druge recenice..i nedaj boze,krene sve da istracari.. Mislim ne kazem da se to vec desilo,ali ne zelim da dam nekome priliku da se desi.
    Milica_94
    Milica_94
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 159
    Godina : 29
    Lokacija : Zemun
    Datum upisa : 15.01.2009

    Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji? Empty Re: Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji?

    Počalji od Milica_94 Pet Jan 16, 2009 1:52 am

    Muskarci jesu verniji.....ali meni se stalno dogadjalo da se moj prijatelj nalozi na mene.....i zato sam malo nepoverljiva prema musko zenskim prijateljstvima...
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji? Empty Re: Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji?

    Počalji od Ninaa Sre Feb 04, 2009 11:45 pm

    Jeste tako je!
    Naravno da ima i muskaraca sto su tracare ali ja ipak mislim da zene vishe tracaju!
    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji? Empty Re: Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji?

    Počalji od smile_girl Čet Feb 05, 2009 6:36 pm

    to je relativno, jer nisu svi muskarci isti i nisu sve zene iste...da li je neko dobar prijatelj apsolutno ne zavisi od pola, vec od toga koliko je iskren prijatelj, sta sve cini za svog prijatelja, da li je tu kada je potreban svom prijatelju ...itd.
    ~coka~
    ~coka~
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 146
    Godina : 31
    Datum upisa : 14.07.2009

    Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji? Empty Re: Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji?

    Počalji od ~coka~ Sub Avg 01, 2009 2:59 pm

    pa zene su bolje...zeni sve mozes da kazes...ali muskarcu bas i ne...
    ...xD...
    Tasha'94
    Tasha'94
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 166
    Godina : 30
    Lokacija : -Over The Rainbow-
    Datum upisa : 17.08.2009

    Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji? Empty Re: Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji?

    Počalji od Tasha'94 Uto Avg 18, 2009 12:52 pm

    Iskreno, ne pravim razliku. Ako je meni neko najbolji prijatelj, nebitno dal je musko ili zensko, znacu da mogu sve da mu kazem, da se poverim...
    Jer znam kakva sam osoba, i koga imam za prave prijatelje... Wink
    butterfly-girl
    butterfly-girl
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 559
    Datum upisa : 06.04.2008

    Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji? Empty Re: Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji?

    Počalji od butterfly-girl Čet Avg 20, 2009 1:59 am

    bolji su muskarci prijetelji nego mi zenske! na zalost...zato 98% od mojih prijatelja su boys :D hehe
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji? Empty Re: Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji?

    Počalji od Mara Čet Avg 20, 2009 10:54 am

    Zavisi od osobe... Ne mozemo tako da generalizujemo...
    <<<SteFaN>>>
    <<<SteFaN>>>
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 114
    Godina : 30
    Datum upisa : 05.08.2009

    Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji? Empty Re: Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji?

    Počalji od <<<SteFaN>>> Pet Avg 21, 2009 12:50 am

    Tasha'94 ::Iskreno, ne pravim razliku. Ako je meni neko najbolji prijatelj, nebitno dal je musko ili zensko, znacu da mogu sve da mu kazem, da se poverim...
    Jer znam kakva sam osoba, i koga imam za prave prijatelje... Wink
    buuuuuubicaaaaaa
    buuuuuubicaaaaaa
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 273
    Godina : 33
    Lokacija : cvet :P :D
    Datum upisa : 16.05.2008

    Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji? Empty Re: Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji?

    Počalji od buuuuuubicaaaaaa Čet Sep 17, 2009 10:18 pm

    definitivno muskarci jer zene vremenom postaju ljubomorne ... barem podsvesno ... :D
    ~Queen~
    ~Queen~
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 65
    Godina : 30
    Datum upisa : 27.07.2009

    Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji? Empty Re: Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji?

    Počalji od ~Queen~ Pon Okt 19, 2009 3:18 pm

    Mushkarci............:))))))))))))))))))))))
    imam dva druga kojim mogu da kazhem bukvalno sve shto npr. ni najboljoj DRUGARICI ne mogu,a i da mogu ona me sigurno ne bi na taj nachin posavetovala kao oni,razumeju me bolje od zenskih osoba...dele savete u vezi momaka,posto me po tom pitanju mnogo bolje razumeju od drugarica. i u pola noci su tu za mene..volim ih nns.
    ** barbie brown**
    ** barbie brown**
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 56
    Godina : 28
    Datum upisa : 15.11.2009

    Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji? Empty Re: Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji?

    Počalji od ** barbie brown** Pon Nov 16, 2009 2:02 am

    pa imam 2 najbo0olja druga...ko0jima bash do0sta to0ga pricam..i mnogo znaju o meni...ali ipak ne mogy da ima kazem swe shto pricam i naj ortakinjama... ali msm da su oni pouzdaniji... kad njima kazem... msm da nece shiriti.... da ce cuwati tajnu...
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji? Empty Re: Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji?

    Počalji od Ikac&Njanja Pon Dec 07, 2009 4:26 pm

    I dalje ostajem pri svome da su muskarci bolji drugovi od nas zena
    >^♥Jëtżä♥ˇ<
    >^♥Jëtżä♥ˇ<
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 66
    Godina : 29
    Lokacija : Nowi Sad
    Datum upisa : 15.07.2010

    Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji? Empty Re: Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji?

    Počalji od >^♥Jëtżä♥ˇ< Čet Jul 15, 2010 8:38 pm

    imam samo jednog druga sa kojim delim sve, i sa kojim bih mogla da legnem u krewet, a da se nishta ne dogodi...i msm da ponekad mogu da budu bolji prijatelji...ali imam i 3 extra drugarice....sa kojima isto delim sve...sa jednom se znam josh od vrtica i uvek smo bile naj drugarice....tako da nezz...

    Sponsored content


    Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji? Empty Re: Da li su muskarci ili zene bolji prijatelji?

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Mar 29, 2024 1:42 am