FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+22
^^CaCa^95^^
Wendy94
*Sladja*
Fun Girl
(=...MiTza...=)
Mara
_RePeRkA
an.chi.
ALEXANDRA
srecno zaljubljena
Taša :)
^_HipHopGirl_^
SweeT RevengE
saskica92
Ikac&Njanja
BlueFairy
Deliverance
smile_girl
Anuska
Angelsmiledoll
Piink.Ladyy
bbabystorie
26 posters

    Vas odnos sa mamom...

    ~Queen~
    ~Queen~
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 65
    Godina : 30
    Datum upisa : 27.07.2009

    Vas odnos sa mamom... - Page 2 Empty Re: Vas odnos sa mamom...

    Počalji od ~Queen~ Pon Jul 27, 2009 10:04 pm

    Imam super odnos sa mamom...:D wolim shto nije staromodna,shto me razume...moje drushtwo je obozawa...:D
    nije bash da o SWEMU pricham s njom,za to su mi ipak tu drugarice,sestra...ali mogu swe da j0j kazem...:))
    swadjamo se najcesce zb0g 0cena,ili zb0g toga sto preteran0 wisim na netu...Wink
    **jaca**
    **jaca**
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 359
    Godina : 28
    Lokacija : ub
    Datum upisa : 10.08.2008

    Vas odnos sa mamom... - Page 2 Empty Re: Vas odnos sa mamom...

    Počalji od **jaca** Uto Jul 28, 2009 1:28 pm

    ja se sa mojom majkom cesto svadjam jer je ona skroz suprotna od mene i onda ni oko cega ne mozemo da se slozimo....ne interesuju je moje licne stvari i moja intima.....uopste ne pricamo o tome....znam jednom kada sam se napila poludeo i ja dosla kuci,zaplicem jezikom a i nogama.....i to ajd' da sam se napila u nekoj diskoteci pa i ajde nego kod drugarice,proslavljale 7 dana moje veze i dokrajcile smo jednu flasu vina gfgfgf opey i ja onda kad sam dosla kuci,ja lepo rekla majci da sam malo popila ali samo MALO jedno pola flase vina gfgfgf i tada,kada sam bila pijana tad sam joj bukvalno sve ispricala i da imam decka(tad sam ga imala) i kako se zove i kakav je i sve zivo o njemu...i ona je meni ispricala kako se upoznala sa tatom i sve to...o njima....to se desilo tada i nikad vise....znaci,ja sa majkom mogu da pricam kao sa najj drugaricom samo kad sam pijana... gfgfgf gfgfgf gfgfgf
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 28
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Vas odnos sa mamom... - Page 2 Empty Re: Vas odnos sa mamom...

    Počalji od Piink.Ladyy Uto Jul 28, 2009 10:20 pm

    haha zanimljivo Jaco Laughing . Kakav super odnos Laughing

    Ja se sa mojom mamom u često vreme bas lepo slažem..mada se znamo i tako žestoko posvađati..jenostavno sve zavisi..a od sad kako imam novog dečka,sve joj pričam..pa smo se mnogo zbližile..Ipak,majka je majka..i nijedna drugarica je ne može zameniti :)
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Vas odnos sa mamom... - Page 2 Empty Re: Vas odnos sa mamom...

    Počalji od Mara Sre Jul 29, 2009 6:50 pm

    Ja nmg da pricam mojoj mami o decku..msm da to ne treba da je zanima..kada bude bilo toliko ozbiljno da treba da je interesuje onda cu joj reci...ovako nista
    ** barbie brown**
    ** barbie brown**
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 56
    Godina : 28
    Datum upisa : 15.11.2009

    Vas odnos sa mamom... - Page 2 Empty Re: Vas odnos sa mamom...

    Počalji od ** barbie brown** Pon Nov 16, 2009 12:42 am

    imam oky od0nos sa mamo0m... msm ne mo0gy o swemu da pricam sa njom... to je werowatno jer sam nawikla da pricam swe sestri... ali i sa mamo0m pricam sko0ro o swemy..osim o LJUBawi... to0 nije zato0 shto je o0na mo0zda staromodna.. nije ni malo... wo0lim kakwa je o0na... =)) hwala bogu pa je sawremena...
    aLisa
    aLisa
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 244
    Godina : 28
    Lokacija : Novi Sad
    Datum upisa : 15.04.2008

    Vas odnos sa mamom... - Page 2 Empty Re: Vas odnos sa mamom...

    Počalji od aLisa Sub Dec 12, 2009 1:34 am

    Moja mama je car. :D

    Brani mi neke jako glupe stari... Msm, ne mogu da kažem da ih brani, više mi ih ne dozvoljava... Npr. da uzmem neki privatan čas iz nekog predmeta, al' sad smo i to rešile. :)

    Inače, imamo divan odnos, potpuno me razume... Na primer, tako, svako drugo - treće veče sednemo i pričamo o svemu i svačemu... I to mi baš prija. Sve joj govorim, nema šanse da je slažem za nešto. U stvari, ja pokušam da je slažem, ali na kraju uvek moram da joj kažem istinu... To je neka potreba, jednostavno ne mogu to da zadržim u sebi, nego joj kad - tad kažem istinu. :) Ali naravno, ima slučajeva kada sam i prećutala... :D

    Sponsored content


    Vas odnos sa mamom... - Page 2 Empty Re: Vas odnos sa mamom...

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Čet Mar 28, 2024 11:39 pm