FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+10
**jaca**
Angel
~Dora~
Olja
BlueFairy
bbabystorie
smile_girl
Piink.Ladyy
butterfly-girl
Ikac&Njanja
14 posters

    Olimpijada

    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Olimpijada Empty Olimpijada

    Počalji od Ikac&Njanja Čet Avg 14, 2008 2:55 pm

    Pratite li Olimpijadu? Koji sportovi su vam najzanmljiviji....

    Ja nema mnogo vremena ali kad stignem gledam rukomet, vaterpolo, gimnastiku i jos uvek nisam stigla atletiku...
    butterfly-girl
    butterfly-girl
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 559
    Datum upisa : 06.04.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od butterfly-girl Čet Avg 14, 2008 8:47 pm

    pratim olimpijadu...najzvise volim da gledam,kosarku,rukomet i gimnastiku i tenis Wink
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od Piink.Ladyy Čet Avg 14, 2008 9:59 pm

    Vaterpol..makar uzivam kad pobedjujemo :D ..
    a ostalo i ne pratim bas..jer brzo puknemo Rolling Eyes
    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od smile_girl Pet Avg 15, 2008 10:20 pm

    Pratim kad stignem...
    od svega po malo...
    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od bbabystorie Pet Avg 15, 2008 10:36 pm

    Ja ne pratim nikada,ni malo,ne znam sta se desava u svetu sporta Rolling Eyes
    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od smile_girl Sub Avg 16, 2008 11:16 pm

    Jupi Cavic osvojio medalju! opey
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od Piink.Ladyy Pon Avg 18, 2008 12:38 am

    Srebrni Čavić

    Olimpijada Cavic-v

    Milorad Čavić, najbolji srpski plivač, osvojio je srebrnu olimpijsku medalju u disciplini 100 metara leptir, uz novi evropski rekord! Mnogi koji su posmatrali finalnu trku najboljih leptiraša sveta u kompleksu „Vodena kocka“ bili su ubeđeni da je naš najbolji plivač bio prvi na cilju, odnosno da je po treći put u Pekingu pobedio sjajnog Amerikanca, ali kad se na semaforu pojavila grafika (Felps 50,58 - Čavić 50,59 sekundi) - usledio je šok, a zatim i zvižduci.

    - Bio sam uveren da sam izgubio trku- rekao je Felps.

    I članovi naše delegacije imali su istovetno razmišljanje.
    Branislav Jevtić, zamenik šefa srpske olimpijske misije na 29. olimpijskim igrama, rekao je za Rojters da je uložen zvanični prigovor.
    - Zvanično smo uložili prigovor. Radi se o prvom mestu, zato je to toliko važno - rekao je Jevtić.
    Član Tehničkog komiteta FINA Ben Ekumbo, međutim, nakon odgledanog snimka trke bio je kategoričan u odbrani plasmana koji je ispisan na semaforu:
    - Udarci u ciljni taster su se videli veoma jasno. Jedan plivač, Felps, udario je u ciljni taster, dok je drugi, Čavić, „proklizao“. Prema pravilima, mi koristimo automatski sistem merenja vremena i u ovom slučaju on se pokazao savršeno ispravnim - zaključio je Ekumbo.
    Da nije bilo baš sve tako čisto, potvrdio je izvršni direktor FINA Švjacarac Kornel Markulesku:
    - Felpsovo prvo mesto ni u jednom momentu nije dovedeno u pitanje. Pitanje je bilo samo da li će zlatna medalja biti podeljena ili ne!
    Dok su čelnici svetskog plivanja većali, Čavić je rekao da je hteo da odustane od žalbe, iako je sumnjao u Felpsov rezultat.
    - Da li je Majkl Felps osvojio zlato? Snimak je konfuzan, ne znam šta da kažem... Felps je pogledao snimak, ali nisam siguran da je uspeo da vidi svoju pobedu. Neću uopšte da mislim kako sam izgubio zlato jer nisam dovoljno jako dodirnuo zid. Za mene je Felps prvak, mašina je tako rekla. Njegov poslednji zaveslaj je bio jači. Strašno je kada izgubite za samo jednu stotinku, ali ja sam presrećan, dođe mi da iskočim iz kože.
    Kasnije se desilo ono šta je i bilo najavljeno. Na pobedničkom postolju našli su se Felps, Čavić i Australijanac Loterštajn.
    - Bilo bi najbolje da smo obojica mogli da osvojimo zlato. Drago mi je što sam uopšte mogao da se trkam sa velikim Majklom Felpsom. Gledao mi je u leđa skoro svih 100 metara, a navikao je da drugi gledaju njega.
    Posle svega, naš rekorder se našalio na svoj račun.
    - Pogrešio sam, previše sam podrezao nokte. Možda je trener mogao bolje da mi obrije dlačice na vratu? Takvo je vrhunsko plivanje, broje se i najmanje sitnice. Skroz sam zadovoljan drugim mestom. Jednog dana ću se kajati što nisam bolje ušao u cilj, ali sada sam srećan zbog vicešampionske titule. U poslednjih 36 sati spavao sam samo pet. Ovo sam smatrao kao svoj životni trenutak i morao sam da ga iskoristim. Sada se osećam fantastično, opušten sam i zadovoljan da ne mogu biti zadovoljniji. Felpsa ću videti sledeće godine na Svetskom prvenstvu - zaključio je Čavić.

    Nagrada za Majkla
    Felps, koji je pobedom u finalu trke na 100 metara delfin izjednačio rekord zemljaka Marka Špica od sedam zlatnih medalja osvojenih na jednim Igrama, dobiće milion evra kao nagradu od svog sponzora „Spida“, a u jednom trenutku je mislio i da je će biti drugi, iza Čavića.
    - Iskren da budem, uoči poslednjeg zamaha mislio sam da sam izgubio trku. Odlučio sam se na kratki zamah umesto na klizanje ka cilju, i to mi je donelo pobedu. Da sam kojim slučajem odlučio da zaronim do cilja, bio bih poražen - rekao je Felps.

    RAI: „Čavić je šampion“
    I inostrani mediji izrazili su sumnju u Felpsovu pobedu. Tako je na Italijanskoj nacionalnoj televiziji (RAI) desetak puta prikazan snimak ulaska u cilj i komentator je na kraju rekao da je olimpijski šampion Milorad Čavić!
    I brojni novinari u „Vodenoj kocki“ bili su jedinstveni da je Milorad Čavić prvi stigao na cilj. Neki su tvrdili su da Felps, koga je predsednik Međunarodnog olimpijskog komiteta Žak Rog, u petak proglasio ikonom Igara, morao da pobedi, pa čak i ako ne stigne prvi.
    Kolege iz Ukrajine prvo su se čudile zašto srpski olimpijski tim ne preduzme nešto, a zatim su, kada su čuli da je uložen zvaničan protest, konstatovali da je to ionako uzalud, pošto se radi o američkom sportisti u čiji je nastup u Pekingu uložen ogroman novac.

    Lična karta
    Nadimak: Majk i Čavke
    Datum rođenja: 31. maj 1984.
    Mesto rođenja: Anhajm (Kalifornija)
    Visina i težina: 198 cm, 97 kg
    Obrazovanje: Diplomirao političku ekonomiju na Univerzitetu Berkli u maju 2007. godine
    Omiljeni filmovi: „Gladijator“, „Without Limits“, „Cool Runnings“, „Lepa sela lepo gore“, „Profesionalac“.
    Muzika: Klub miks-tehno, rok i srpska muzika
    Heroj: Stiv Prifontejn (atletičar)
    Omiljeni sportovi: odbojka, vaterpolo, košarka i fudbal
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od Ikac&Njanja Pon Avg 18, 2008 3:32 pm

    Cavic i NoLE.. bas mi je drago.... :D
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od BlueFairy Sre Avg 20, 2008 5:55 pm

    Gledam sve i svsta... Sve sto stignem...
    Olja
    Olja
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 53
    Godina : 32
    Datum upisa : 18.08.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od Olja Čet Avg 21, 2008 5:04 pm

    Pratila sam tenis i plivanje,sada pratim vaterpolo...

    Veoma mi je drago za Noleta i Cavica! opey jasamjakosrecan danceg
    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od smile_girl Čet Avg 21, 2008 6:07 pm

    Nije pravedno,vidi se na snimku da je Cavik prvi!
    ~Dora~
    ~Dora~
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 556
    Godina : 28
    Datum upisa : 20.08.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od ~Dora~ Čet Avg 21, 2008 7:07 pm

    Najvise volim da gledam plivanje,tenis,gimnastiku....
    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od Angel Pet Avg 22, 2008 2:34 am

    Umesto stana, dobio sam tapšanje po ramenima

    Cavic razocaran!


    Najava Milorada Čavića da će sledeću godinu dana da živi i trenira u Beogradu i da je on njegov „najnoviji stanovnik“, pokrenula je stare spekulacije o tome ko je sve Čaviću obećavao stan i zašto ta obećanja nisu ispunjena.

    U poslednje vreme, kad dolazi u Beograd, proslavljeni srpski „delfin“ stanuje u hotelu „Slavija“. Svoj stan u Beogradu nema, a da li mu je neko obećao, pre ili sada, „Blic“ je proveravao kako nas je trag vodio.

    Đorđe Bobić, dojučerašnji glavni gradski arhitekta, sada odbornik Skupštine grada: „Nisam čuo da mu je neko u gradu dodelio ili obećao stan. Možda bi više znali u Sekretarijatu za sport ili čak u Republičkom ministarstvu za sport. Znam da grad i republika imaju fondove sa takvim stanovima, pa možda mu je neki od tih stanova dodeljen ili obećan za korišćenje, stvarno ne znam.“
    Ni Goran Kreclović, dojučerašnji gradski sekretar za sport, sada član Gradskog veća, nije mogao ništa konkretno da kaže, osim: „Ne znam, raspitaću se, proveriću.“
    Nakon dva sata dobili smo odgovor: „Niko ništa ne zna. Za sebe mogu da kažem, dok sam bio sekretar, takvo obećanje nisam dao niti sam o tome razgovarao.“
    Zoran Alimpić, bivši v.d. gradonačelnika, sadašnji šef odborničke grupe DS, bio je decidan: „Nikad do sada nisam čuo da je neko Čaviću obećavao stan.“
    Nastavljamo dalje našu potragu. Ivan Nikolić, saradnik Dragana Đilasa (koji do 1. septembra ne odgovara na pozive novinara): „Prvi put čujem, proveriću. Raspitaću se.“ Nakon dva sata smo se čuli i dobili odgovor koji nam nije mnogo pomogao u rešenju zagonetke: „Ništa pouzdano.“

    Radmila Hrustanović

    Put nas je dalje vodio do Radmile Hrustanović, bivše gradonačelnice, koju su mnogi vezivali za obećanje o stanu sadašnjem olimpijskom vicešampionu, prvenstveno zato što se govorilo o stanu u Beogradu: „Sećam se da je 2003. godine, na prijemu Milorada Čavića u Gradskoj skupštini neko iz Sportskog saveza Srbije pomenuo kako bi Čaviću trebalo dodeliti stan i kako u tome treba da učestvuju i grad i republika. Čovek koji je to izjavio, bar što se grada tiče, pravio je račun bez krčmara. Grad Beograd nikom od 2000. godine nije dodelio nijedan stan. Ni zaslužnim sportistima, ni bilo kome drugom. Grad Beograd veoma poštuje sve uspehe naših sportista, ali stanove ne dodeljuje.“
    **jaca**
    **jaca**
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 359
    Godina : 28
    Lokacija : ub
    Datum upisa : 10.08.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od **jaca** Ned Avg 24, 2008 12:40 pm

    ljudi i vaterpolisti su osvojili medalju imamo 3 medalje noleta,cavica i vaterpoliste opey opey opey
    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od Angel Ned Avg 24, 2008 5:34 pm

    Vaterpolisti osvojili bronzu!


    Vaterpolo reprezentacija Srbije prevazišla je brojne probleme i pobedom nad Crnom Gorom od 6:4 (2:0, 2:1, 2:1,0:2) osvojila bronzanu medalju poslednjeg dana 29. Olimpijskih igara u Pekingu. Zlatnu medalju osvojili su vaterpolisti Mađarske pobedivši u finalnoj utakmici SAD sa 14:10.

    Golove za Srbiju postigli su Savić 2, Ćirić, Prlainović, Vujasinović i Rađen, a za Crnu Goru Mlađan Janović 2, Nikola Janović i Vukčević. Naši su igrali odlično odbranu tokom cele utakmice, a jedan od junaka je golman Slobodan Soro sa čak 11 odbrana. Njegov kolega na suprotnom golu Šćepanović, odbranio je pet šuteva. Koliko je odbrana bila dobra pokazuje i podatak da Crnogorci iz šest situacija sa igračem više nisu postigli niti jedan gol! Naši su sa igračem više iz četiri situacije postigli tri gola. Obe reprezentacije su imaje po jedan peterac, koje su iskoristili Savić i Nikola Janović.
    Nastavak teksta ▼



    Srpski vaterpolisti su možda i iznenadili sigurnom i smirenom igrom, a najveće vođstvo je bilo čak 6:1 pred kraj treće četvrtine, kada se medalja već nazirala. U poslednjoj četvrtini uglavnom su se trudili da "kupuju" vreme, što im je bez većih problema i uspelo i pored dva primljena gola.



    Zanimljivo je da su Dejan Savić, dvostruki strelac, i Rađen postigli svoje prve golove za našu reprezentaciju na ovim OI u ovoj, poslednjoj pekinškoj utakmici. Prlainović, koji je postigao drugi gol za naše u ovoj utakmici, i Dejan Savić postigli su golove sa pozicije koju obično igra Aleksandar Šapić, koji je sa ukupno 20 pogodaka ostao najbolji strelac Srbije u Pekingu. Savićev gol sa te pozicije je bio treći za Srbiju u ovoj utakmici. Na kraju su svi naši igrači, ne računajući golmane, uspeli da postignu bar po jedan gol na vaterpolo turniru u Pekingu i tako i time doprinesu osvajanju olimpijskog odličja.

    Srbija je tako osvojila treću medalju na ovim OI, posle Čavićevog srebra i bronze Đokovića, a komšije iz Crne Gore su zasada ostale bez istorijske, prve olimpijske medalje. Na prethodnim OI u Atini pre četiri godine, sportisti Srbije i Crne Gore su bili u zajedničkom olimpijskom timu i osvojili su ukupno dve medalje, obe srebrne.

    Predsednik VSS: Medalja zlata vredna!
    Posle svih medalja koje sam osvojio sa ovom reprezentacijom ovaj olimpijski bronzani trofej mi je je najsjajniji i mislim da je zlata vredan za Srbiju, poručio je posle osvajanja trećeg mesta na pekinškom turnuru predsednik Vaterpolo saveza Srbije (VSS) Velibor Sovrović.
    “Ovo je veliki uspeh našeg vaterpola i nacionalnog sporta u celini, jer je nastavak trofejnog niza. Veliki emotivni naboj u timu poslednjih dana rezultirao je željom za medaljom, pre svega zlatnom, ali smo u ovom trenutku neizmerno srećni što smo izborili bronzu”, tvrdi Sovrović.
    Sve što se dešavalo proteklih dana mimo sportskog terena, prema oceni Sovrovića, u drugom je planu, a jedino što se računa u ovom trenutku je medalja.
    “Iako je bronzana za nas je najsjajnija. Suze radosnice igrača u timu nemerljive su, a o svojoj sreći ne mogu ni da govorim. Posebno je uzbudljiva činjenica da smo jedini kolektivni sport u srpskom olimijskom timu kome je pripalo odličje koje će, nadam se, biti podstrek mladima. Živela Srbija”, rekao je Sovrović.
    Kako je precizirao, dešavanja u timu koji su se odvijala van terena i protekla dva dana pobudilia pažnju javnosti biće predmet analize izveštaja iz Olimpijskog sela i nakon utvrđivanja činjenica VSS će otvoreno govoriti o svemu što se dogodilo.
    “Savez je uvek imao hrabrosti i spremnosti da i sa dobrim i lošim stvarima izađe u javnost. Pretpostavljam da ćemo o svemu otvoreno popričati možda već u sredu na konferenciji za novinare u Beogradu”, obećao je predsednik VSS.

    Igrači Srbije: Bronza je uspeh, ostaje žal za zlatom
    Vaterpolisti Srbije izrazili su danas zadovoljstvo zbog pobede nad Crnom Gorom (6:4) i osvajanja bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Pekingu, ali su istakli da još žale zbog poraza u polufinalu od selekije SAD.
    "Teško je bilo dići se i njima i nama za ovaj meč. Crna Gora je tvrd protivnik, do poslednjeg momenta nisu odustajali. Smogli smo snage da olimpijsku godinu i dugo leto završimo na prihvatljiv način, ali ostaje žal što nismo osvojili sjajniju medalju", rekao je Ćirić.
    Andrija Prlainović ocenio je da je bronzana medalja u ovom trenutku maksimum reprezentacije Srbije.
    "Danas smo za mnogo minuta primili samo jedan gol protiv jakog rivala. Preserećan sam jer su mi ovo prve Olimpijske igre. Nadali smo se da ćemo moći više, ali u ovom trenutku bronza je maksimum i treba da budemo zadovoljni", kazao je Prlainović.
    Vanja Udovičić pobedu nad Crnom Gorom posvetio je drugovima iz reprezentacije koji u ovom trenutku nisu sa ekipom.
    "Drago mi je zbog mladih igrača što su stekli olimpijsko iskustvo. Ovo je pobeda za Daču (Ikodinovića) i Bobana (Nikića), ali i za Acu (Šapića) i Denisa (Šefika). Žao mi je, pre svega zbog prve dvojice, što nisu mogli da prisustvuju, jer su deo nas", istakao je Udovičić.
    Duško Pijetlović izrazio je zadovoljstvo osvajanjem medalje, pošto su mu ovo bile prve Olimpijke igre u karijeri.
    "Medalja je medalja i ovo je ipak uspeh, to nam je bio cilj ovog leta. Nismo uspeli da dobijemo Amerikance u polufinalu, ali bože moj! Ostaje nam da radimo da se spremamo do sledećih igara", naveo je Pijetlović.
    Filip Filipović rekao je da tim i javnost još nisu svesni koliki je uspeh osvajanje bronzane medalje.
    "Mislim da još nismo ni svesni koliko je ovo važna pobeda za našu zemlju. Ovom pobedom uspeli smo da dokažemo nešto, a to nešto nek ostane pod znakom pitanja", rekao je Filipović.
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od Piink.Ladyy Ned Avg 24, 2008 5:52 pm

    srebro i dve bronze..ako ne grešim?
    nole bronzu? čavić srebro i vaterpolisti bronzu?
    super!!
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od Ninaa Sre Avg 27, 2008 10:51 pm

    Gledala sam olimijadu!

    Najvise sam gledala, kosarku,gimnastiku,odbojku,rukomet i plivanje!
    Ostalo onako manje viseh Wink he he he ;D
    scofield
    scofield
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 22
    Godina : 29
    Lokacija : Fox River(Beograd)
    Datum upisa : 16.07.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od scofield Čet Avg 28, 2008 3:25 am

    kraj je!uzeli smo samo 3 medalje!
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od Ikac&Njanja Čet Avg 28, 2008 12:32 pm

    mogli smo i bolje zar ne? ali dobro nismo losi :D
    Milic@
    Milic@
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 38
    Godina : 31
    Lokacija : In my world
    Datum upisa : 25.08.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od Milic@ Čet Avg 28, 2008 1:45 pm

    Ma naravno da smo mogli bolje,malo me je Cavic iznervirao tj. onaj amer koji nam je oteo zlato........... Olimpijada 74574
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od Ikac&Njanja Čet Avg 28, 2008 2:10 pm

    pa oni koji mere vreme su sponzori tom Amerikancu...a on je morao da dobije 8. medalju da bi oborio neki tmao rekrod.. a na podvodnom snimku se lepo vidi da je Cavic prvi dodirnuo zid.. pa sta je trebao pesnicom da lupi o bazen da bi se vedelo da je prvi.. majku im lopovsku.. ali nema veze... polako Cavicu care ima ti jos da odigras i da osvojis Olimpijskih medalja za Srbiju... samo polako
    Milic@
    Milic@
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 38
    Godina : 31
    Lokacija : In my world
    Datum upisa : 25.08.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od Milic@ Čet Avg 28, 2008 2:12 pm

    Tako je,tako...... danceg Olimpijada 17622110
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od BlueFairy Čet Avg 28, 2008 9:01 pm

    Ne znam zasto toliko napadate tog coveka?

    Meni se na snimku cini da je cavic drugi...

    Nemojte da me bijete... ups ups ups
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od Piink.Ladyy Čet Avg 28, 2008 9:19 pm

    Na snimku se jasno vidi da je čavić prvi stigao Wink
    a navodno,onaj amer je MORAO da pobedi,kao da nije pobedio,to bi bio veliki gubitak u istoriji plivanja..gluposti.
    Oteo je Čaviću ispred nosa zlato.
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od Ikac&Njanja Pet Avg 29, 2008 1:56 pm

    pinkieeeeeeeee ajponoviakosmes

    pokusacu da nadjem neku sliku ili snimak pa cu okaciti

    Sponsored content


    Olimpijada Empty Re: Olimpijada

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned Maj 12, 2024 8:10 pm