FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+14
Gossip girl
^_HipHopGirl_^
scared
~Dora~
Prskavac
Akmed_mukovic
Angel
~extra girl~
Lollipop
smile_girl
BlueFairy
Deliverance
bbabystorie
Piink.Ladyy
18 posters

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od Piink.Ladyy Sub Avg 16, 2008 6:46 pm

    Španski parlament usvojio je nedavno zakon
    kojim se homoseksualnim parovima dozvoljava
    sklapanje brakova i usvajanje djece, čime je Španija
    posle Holandije, Belgije i Kanade postala četvrta
    zemlja u svetu koja je legalizovala brakove među
    supružnicima istog pola.


    Sta mislite o tome?

    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od bbabystorie Sub Avg 16, 2008 6:47 pm

    Ja sam za,ako se ljudi,zene vole,zasto da to i ne legalizuju uzivam

    Sa moga prozora se vidi jedna lepa kucica sa predivnom bastom,tu zive dvojica,ja mislim da su u braku sigurno,kod njih je sve ciso,mirni su,uvek imaju goste koji sede u basti do posle ponoci,sasvim normalni ljudi i imaju sasvim normalan zivot.Sade cvijece,sire ves,sjede u basti,rucaju,pricaju...sto bi to nekome smetalo
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od Deliverance Sub Avg 16, 2008 7:02 pm

    Ok,neka im dozvole brakove...Realno,homoseksualizam nije normalan...Ali ne mogu da shvatim to sto su im dozvolili usvajanje dece...Ta ista deca ugledace se na njih...Put ka izumiranju ljudske rase...
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od BlueFairy Ned Avg 17, 2008 3:15 pm

    Pa... Slazem se sa Deliverance, ali za usvajanje dece nisam sigurna... Ne mora da znaci da ce se ugledati na roditelje... Moguce je da nece vredjati i da ce prihvatiti homesexualce... Mada nikada se ne zna...
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od Deliverance Ned Avg 17, 2008 5:31 pm

    pinkiegirl ::Pa... Slazem se sa Deliverance, ali za usvajanje dece nisam sigurna... Ne mora da znaci da ce se ugledati na roditelje... Moguce je da nece vredjati i da ce prihvatiti homesexualce... Mada nikada se ne zna...

    ne znam ja...vrlo je moguce...jer kad dete raste u takvom okruzenju,bice gadno...bolje ne reskirati i ne dozvoljavati usvajanje dece...bar po meni
    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od smile_girl Ned Avg 17, 2008 6:08 pm

    Nemas nista protim homoseksualaca,ali smatram da ljubav izmedju dva ista pola nije prirodna i normalna.
    Sto se ti ce brakova to mogu da razumem,ali da im dozvole da usvajaju decu to je nenorlmalno.Dete treba da raste u prirodnoj sredini ,da ima i oca i majku,a ne dve tate ili dve mame.Takva deca ce sigurno biti ismejavana od strane drigih zbog "svojih roditelja".Ne slazem se sa tim sto su im dozvolili da mogu da usvajaju decu.
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od Deliverance Ned Avg 17, 2008 6:18 pm

    *Emy*93 ::Dete treba da raste u prirodnoj sredini ,da ima i oca i majku,a ne dve tate ili dve mame.


    jako lepo receno Wink
    Lollipop
    Lollipop
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 2804
    Datum upisa : 31.03.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od Lollipop Ned Avg 17, 2008 6:28 pm

    Slazem se. Ajde za brakove.Ali kako ce dete da razume to da ima dve mame... Koliko lose to utice na dete to ne znaju ni oni. Pa unistice im zivot. i to da zive normalno. Mislim da je to jako retko. Ne kazem da nema njih koji su normalni i sve,ali... Ugl nisu. Vecina.
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od Piink.Ladyy Ned Avg 17, 2008 8:59 pm

    Pa da..sve to stoji..ali mislim da je zaista jezivo sto dozvoljavaju i decu u takvim parovima.Uostalom,cisto sumnjam da bi dete raslo u normalnim uslovima,dve mame ili dve tate je ozbiljna stvar..Uostalom,razlikovalo bi se od sve dece,ja sebe nebih nikad mogla ,niti zelim da zamislim u ulozi tog deteta.
    ~extra girl~
    ~extra girl~
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 99
    Datum upisa : 09.09.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od ~extra girl~ Sub Sep 13, 2008 12:24 am

    Nisam za brak. Ali neka im je. Meni je homo baš BLJAK. A usvajanje dece je glupo. Posle će to dete biti sramota ili tako nešto.
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od Deliverance Sub Sep 13, 2008 1:55 am

    Zamisli da ti dodje klinac,ti ga pitas kako ti se zovu tata i mama,a on ti odgovori : 'Aleksandar i Jovan'. Msm uzas,samo nek se ne exploarisu i nek ne usvajaju decu...Ako su vec gej i oce decu,nek ga gaje sami,a ne dok zive zajedno...
    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od Angel Sub Sep 13, 2008 12:36 pm

    Mislim mi nemozemo nista tu uciniti ako oni hoce da budu u braku to je njihow ziwot...

    mada je malo freak kako je deliverance rekla kad neko pita dete kako mu se roditelji zowu i taj odogowor...mada sad su swe cesci takwi brakowi...
    Akmed_mukovic
    Akmed_mukovic
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 72
    Datum upisa : 13.09.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od Akmed_mukovic Ned Sep 14, 2008 8:20 pm

    Ja ne volim pedere da vidjem ulicom.
    Ali to u albania nema puno..ako se dje nadje koji,ali to je zabranjeno po zakonjitu.
    Prskavac
    Prskavac
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 285
    Datum upisa : 12.09.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od Prskavac Pon Sep 15, 2008 1:02 am

    To je bas jezivo..
    ne podrzavam tako nesto,uopste..kakva ta deca jos ima da budu..
    a svako ce se ugledati na roditelje..divan primer.
    ~extra girl~
    ~extra girl~
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 99
    Datum upisa : 09.09.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od ~extra girl~ Ned Okt 19, 2008 5:14 pm

    To je meni čista glupost. Bog je stvorio muškarca i ženu da se vole a ne dva muškarca ili dve žene... Zamislite to dete kad odraste. Zar vas ne bi bilo sramota? Pitaju vas kako vam se zovu matorci, a vi (lupam): Marko i Nikola... Msm...
    ~Dora~
    ~Dora~
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 556
    Godina : 28
    Datum upisa : 20.08.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od ~Dora~ Ned Okt 19, 2008 8:37 pm

    Deliverance ::Ok,neka im dozvole brakove...Realno,homoseksualizam nije normalan...Ali ne mogu da shvatim to sto su im dozvolili usvajanje dece...Ta ista deca ugledace se na njih...Put ka izumiranju ljudske rase...
    Pa 100% ta deca nece biti prihvacena...
    scared
    scared
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 194
    Godina : 29
    Datum upisa : 27.10.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od scared Uto Okt 28, 2008 12:57 pm

    nishta protiv....
    ^_HipHopGirl_^
    ^_HipHopGirl_^
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 1152
    Godina : 29
    Datum upisa : 15.10.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od ^_HipHopGirl_^ Uto Okt 28, 2008 1:38 pm

    Nemam nishta protiw, ali mi je isto malo gadno kad vidim 2cure/2momka kako se ljube...
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od Gossip girl Čet Okt 30, 2008 12:30 pm

    ja wala imam protiw to je bolest neka idu kod psixijatra pa nek se lece
    ~Dora~
    ~Dora~
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 556
    Godina : 28
    Datum upisa : 20.08.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od ~Dora~ Ned Nov 02, 2008 1:39 am

    jowana93 ::ja wala imam protiw to je bolest neka idu kod psixijatra pa nek se lece
    Willy
    Willy
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 18
    Godina : 30
    Lokacija : Space
    Datum upisa : 21.12.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od Willy Ned Dec 21, 2008 9:37 pm

    Pa ja nemam nista protiv, pogotovo zato sto moj najbolji drug gay..... I mislim da usvajanje dece od strane gay parova u Srbiji ne treba da bude legalizovano, sve dok ljudi ne postanu tolaerantniji.... recimo, u engleskoj, Nemackoj, Italiji i nekim tako razvijenim zemljama, gde su gay parovi potpuno normalna pojava, usvajanje dece je ok......
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od Gossip girl Uto Jan 06, 2009 3:37 pm

    odwratno,fuj,bolesno
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od Ikac&Njanja Sub Jan 10, 2009 2:00 pm

    ljudi bre pustite ljude da se vole! gfgfgf


    ja sam imala priliku da upoznam jednu devojku koja je nastrana, e sad da li je to sto ima decka samo da to pokrije ili je bi ne znam.... Wink niti me interesuje...
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od SEPULTURA Pon Jan 12, 2009 5:36 pm

    Bog nije stvorio Adama i Stevu vec Adama i Evu.

    1.To je greh
    2.Ogavno je i sire bolestine razne
    3.Sve ih treba potamaniti i zabraniti gej parade Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Violent-smiley-1372
    ^^CaCa^95^^
    ^^CaCa^95^^
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 288
    Godina : 28
    Datum upisa : 24.06.2009

    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od ^^CaCa^95^^ Pon Jul 13, 2009 9:17 pm

    Wec sam rekla da podrzawam njih i samim tim i da se wencaju!!
    Nek im sa srecom..:)))

    Sponsored content


    Homoseksualnost,brak istopolnih partnera Empty Re: Homoseksualnost,brak istopolnih partnera

    Počalji od Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Sub Maj 11, 2024 9:07 pm