FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+6
butterfly-girl
Deliverance
bbabystorie
Lollipop
Piink.Ladyy
Angel
10 posters

    Da li prihvatate negativne komentare?

    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    Da li prihvatate negativne komentare? Empty Da li prihvatate negativne komentare?

    Počalji od Angel Ned Avg 17, 2008 11:03 pm

    Sigurno imate neke negativne komentare, od strane vasih prijatelja, vasih bliznih itd...

    Kako ih prihvatate?.... da li pokusavate da se promenite ako vidite da su u pravu? i da li uopste pitate sebe da li su u pravu??? :D
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Da li prihvatate negativne komentare? Empty Re: Da li prihvatate negativne komentare?

    Počalji od Piink.Ladyy Ned Avg 17, 2008 11:09 pm

    Na negativne komentare ne marim nimalo.
    Baš me briga ,kome se ne sviđam nemora me ni gledati.
    Ali na savete,recimo na spoljašni izgled,to makar uzmem u razmatranje Wink
    Lollipop
    Lollipop
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 2804
    Datum upisa : 31.03.2008

    Da li prihvatate negativne komentare? Empty Re: Da li prihvatate negativne komentare?

    Počalji od Lollipop Uto Avg 19, 2008 7:02 pm

    Pokusam da procenim,da li je prijatelj iskren ili-ljubomoran.
    Ako je to neko ko je ljubomoran naravno da se necu opterecivati sa tim.
    A ako je opet neko ko mi kaze iskreno (jer to i jeste vazna stvar u prijateljstvu i nace-biti iskren) onda razmislim shvatim da je u pravu i pokusam da promenim. Znaci on mi samo da predlog i ja onda poradim na tome. Ali to se odmah vidi. Jer meni nece najbolji drug reci: 'Ej daj sredi tu kosu malo pazi na sta ti lici'... (Dajem primer). Nego neko ko je ljubomoran. A posto ja znam da je moja kosa super ne marim. :D
    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Da li prihvatate negativne komentare? Empty Re: Da li prihvatate negativne komentare?

    Počalji od bbabystorie Uto Avg 19, 2008 7:09 pm

    Klimnem glavom a posle se sama sa sobom zamislim da li imaju pravo za to sto su rekli,ako skontam da nisu bili u pravu,ja i dalje radim po svome uzivam
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Da li prihvatate negativne komentare? Empty Re: Da li prihvatate negativne komentare?

    Počalji od Deliverance Uto Avg 19, 2008 8:03 pm

    negativan komentar u najvecem broju slucajeva shvatim kao uslugu,a ne kao uvredu,sve zavisi ko mi ga je uputio...i naravno,trudim se da ono sto su mi zamerili promenim ili,ako nista drugo,ne isticem.


    Poslednji izmenio Deliverance dana Čet Avg 21, 2008 1:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
    butterfly-girl
    butterfly-girl
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 559
    Datum upisa : 06.04.2008

    Da li prihvatate negativne komentare? Empty Re: Da li prihvatate negativne komentare?

    Počalji od butterfly-girl Sre Avg 20, 2008 10:57 am

    pa sad...zavisi,ako mi npr neko iz porodice ili tako slicno da neki negativan komentar onda pokusam da promenim to,ako drug ili drugarica mi kazu nesto ili neka osoba onda ne mislim na to,posto to nije onda pravo prijateljstvo,pravi prijatelj nece ti dati neki los negativan komentar,ja bar tako mislim =) a uostalom bas me briga sta drugi misle o mene Wink bitno mi je samo sta moji najblizi misle...a za druge ma ko ih je*E :D
    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Da li prihvatate negativne komentare? Empty Re: Da li prihvatate negativne komentare?

    Počalji od smile_girl Čet Avg 21, 2008 9:58 am

    Deliverance ::negativan komentar u najvecem broju slucajeva shvatim kao uslugu,a ne kao uvredu,sve zavisi ko mi ga ja uputio...i naravno,trudim se da ono sto su mi zamerili promenim ili,ako nista drugo,ne isticem.
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Da li prihvatate negativne komentare? Empty Re: Da li prihvatate negativne komentare?

    Počalji od Ninaa Pet Avg 22, 2008 1:22 am

    Ne mislim puno da negativne komentare!
    Ali normalno ako mi neko iz porodice ili neka jako bliska osoba kaze nesto u negativnom smislu, pokusam to da popravim,ako su stvarno u pravo;)
    Luna
    Luna
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 160
    Datum upisa : 26.09.2008

    Da li prihvatate negativne komentare? Empty Re: Da li prihvatate negativne komentare?

    Počalji od Luna Sre Okt 01, 2008 9:04 pm

    Nisam narcis ..
    negativne komentare primam.. ukoliko zaista imaju razlog tako nesto da dobace..
    jer bas nije realno da 20 osoba u drustvu govori jedno,a 1 osoba nesto levo ..hm.
    scared
    scared
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 194
    Godina : 29
    Datum upisa : 27.10.2008

    Da li prihvatate negativne komentare? Empty Re: Da li prihvatate negativne komentare?

    Počalji od scared Čet Okt 30, 2008 1:10 am

    ma ja to primam uvek.....desi se da mi kazhu neshto...ja uvek odgovaram mrtva 'ladna....
    boli mene shta oni misle....i sve shto mi kazhu negativno....ja potvrdjujem XD

    Sponsored content


    Da li prihvatate negativne komentare? Empty Re: Da li prihvatate negativne komentare?

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Uto Maj 21, 2024 12:20 am