FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+12
_RePeRkA
SEPULTURA
Gossip girl
Darrko-
~Fairy Annie~
smile_girl
Ninaa
Ikac&Njanja
Angelsmiledoll
Deliverance
Lollipop
bbabystorie
16 posters

    Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana?

    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana? Empty Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana?

    Počalji od bbabystorie Ned Avg 24, 2008 6:04 pm

    Koji će vam detalj najviše ostati u sjećanju iz školskog doba?
    Tko će vam zauvijek ostati drag i koga nikada nećete zaboraviti
    Lollipop
    Lollipop
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 2804
    Datum upisa : 31.03.2008

    Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana? Empty Re: Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana?

    Počalji od Lollipop Ned Avg 24, 2008 6:08 pm

    Nikada necu zaboraviti kada se nastavnici fizike pokvario slic koji je bio pa skoro pola suknje i kada su joj ispale svilene gace. ahahahah ahahahah ahahahah
    A osoba koja ce mi zauvek ostati draga je moja Nina. Najbolja drugarica. I jos par osoba.
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana? Empty Re: Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana?

    Počalji od Deliverance Ned Avg 24, 2008 6:57 pm

    nikada necu zaboraviti divne trenutke sa rekreativnih nastava:
    1.u trecem razredu,kad smo upadali ortakinji u wc dok se tusirala
    2.u cetvrtom razredu,kad smo se tukli jastucima i kad je ucitelj pao s kreveta

    trenutke sa exkurzija:
    1.u sestom razredu,kad smo bacali banane sa terase i kad umalo nismo ispogadjali ptice
    2.u sedmom razredu,kad je dragana pala sa prozora(sa unutrasnje strane)
    3.u osmom razredu,kad smo se nalili guaranom pomesanom sa jakobsom pa kad smo postali hiperaktivni...kad je razredna usla u sobu,zatekla nas stondirane,sa palicama i kad je izula marka(u tom trenutku smo se svi komirali zbog opojnog mirisa njegovih gigantskih stopala...)

    nikad necu zaboraviti dan kad smo se prskali u kabinetu biologije i kad je tetkica popizdela i rekla kako vise nece da cisti nasa sranja
    nikad necu zaboraviti kad smo za vreme proslave nove godine provalili u kotlarnicu,pa su nas jurile zamenica direktora i glavna tetkica
    nikad necu zaboraviti dragu razrednu i dobro staro osmo cetiri... Sad
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana? Empty Re: Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana?

    Počalji od Angelsmiledoll Pon Avg 25, 2008 5:28 pm

    Nikad necu zaboraviti rekreativnu u Vrnjackoj banji,bila je nekako decije zabavna u drugom razredu Laughing cveticko
    Uciteljicu Tanju...najbolje bice koje postoji na ovom svetu...jedna divna devojka tj zena Laughing skoro se udala...i dan danas odem da je obidjem :D ...na kraju cetvrtog razreda je na nas oprostajni poklon zaplakala i odrzala tako lep 'govor'..ehh to stvarno nikad necu zaboraviti bas je potresno Sad
    Exkurziju u osmom razredu u Herceg Novom...bas je bilo divno...ukljucujuci neke sitnice od tam' ahahahah kad je drugarica uzela dodatnu porciju sladoleda tj maznula ahahahah a razredna je nije videla i videvsi to druga drugarica je posla ka kolicima i tek ce ti razredna iza nje:" Taaaaanjaaaa sta radis to?!!!" dosadnomije znaci devojka je drhtala a mi se iskidali ahahahah ...Isli smo na Zanjice tad secam se i vecina je skakala sa brodica goodjob
    A razrednu ne mogu da zaboravim ni da hocu jer zivi u mom kraju gfgfgf
    Svasta necu zaboraviti,zaista ima mnogo detalja :D
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana? Empty Re: Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana?

    Počalji od Ikac&Njanja Uto Avg 26, 2008 1:56 pm

    nikad necu zaboraviti gluposti koje smo pravili u skoli, teranje inata nastavnicima, prskanje u ucionici i kasnije u skolskom.... makar smo u tome bili uvek slozni....

    a nikad necu zaboraviti 6. i pocetak 7. razreda... najgori dani u skoli.. kad sam bila na meti jednog idiota iz mog odeljenja koji je znao da se izivljava samo nad nama slabijima.... za sta je moju razrednu bolelo d*** a ja tad nisma bila bas toliko prgava kao sada
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana? Empty Re: Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana?

    Počalji od Ninaa Uto Avg 26, 2008 9:40 pm

    Celu proslu skolsku godinu:D
    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana? Empty Re: Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana?

    Počalji od smile_girl Sre Avg 27, 2008 4:26 pm

    Nikada necu zaboraviti staro VIII/1 Sad !Najludje i najblesavije skolske dane. Sad
    I naravno eskurzije. Sad
    ~Fairy Annie~
    ~Fairy Annie~
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 112
    Datum upisa : 01.09.2008

    Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana? Empty Re: Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana?

    Počalji od ~Fairy Annie~ Uto Sep 02, 2008 12:41 am

    Pa nikada necu zaboraviti swe owe razrede koje sam prosla od 1. do 5. sada sam u 6. i vec prwi dan smo izvaljiwali gluuupooosti koje nikada necu zaboraviti.... Sad Sad Sad
    Darrko-
    Darrko-
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 159
    Datum upisa : 31.08.2008

    Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana? Empty Re: Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana?

    Počalji od Darrko- Ned Sep 07, 2008 3:30 pm

    One forice ''prosledi dalje'' sa papiricima..pa gadjanje perecama na ekskurzijama..
    bisere uchenika i nastawnika Wink
    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana? Empty Re: Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana?

    Počalji od bbabystorie Sub Nov 22, 2008 4:43 pm

    Moje drustvo iz osnovne skole koje sam skoro sve nasla na facebook-u i blo mi je drago sto smo se ponovo nasli,bar na ovaj nacin
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana? Empty Re: Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana?

    Počalji od Gossip girl Sre Jan 07, 2009 5:43 pm

    drustwo...zezanje...exkurzije...zurke...
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana? Empty Re: Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana?

    Počalji od SEPULTURA Sre Jan 14, 2009 7:55 pm

    Paaaaaa:

    1.Kad smo poneli luk,cvarke,meso i krastavce i gadjali se svim tim po ucionici
    2.Satiranje od rakije pre casa i onda na cas onako ubijeni ko majke
    3.Kad smo se gadjali stolicama i na kraju iz sve zakacili na zid
    4.Kad sam se svetio profesorki (obozava cvece),svo cvece joj pobacao kroz prozor i unistio,napravio masakr i na kraju se neka glupaca javila da je ona to uradila gfgfgf
    5.Moju zurku za moj rodj u skolu,celu noc se pustao metal i Riblja Corba
    6.Gadjanje susednih odeljenja torbama nasim i njihovim
    7.Kraj skole kad smo se svi sutirali i lesili s torbama,pola torbi se raspalo
    _RePeRkA
    _RePeRkA
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 371
    Godina : 26
    Lokacija : pravo do ludnice,pa kroz prva vrata desno pa ona severno i tak
    Datum upisa : 16.01.2009

    Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana? Empty Re: Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana?

    Počalji od _RePeRkA Pet Jan 16, 2009 9:18 pm

    Moju najfrendicu Kaju. I sigurno neki dogadjaj ali ima jos mnogo vremena do kraja mog skolskog doba.
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana? Empty Re: Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana?

    Počalji od Mara Pet Jan 16, 2009 10:37 pm

    Nikada necu zaboraviti svoj razred,exkurzije,bleyu...
    Milica_94
    Milica_94
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 159
    Godina : 29
    Lokacija : Zemun
    Datum upisa : 15.01.2009

    Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana? Empty Re: Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana?

    Počalji od Milica_94 Sub Jan 17, 2009 7:02 pm

    Drustvo i gluposti koje smo pravili.....
    MaUsEr
    MaUsEr
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 135
    Godina : 28
    Lokacija : malo tamo, malo vamo
    Datum upisa : 16.01.2009

    Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana? Empty Re: Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana?

    Počalji od MaUsEr Ned Jan 18, 2009 10:40 pm

    Ja nikad necu zaboraviti devojke iz mog odeljenja lepe, zgodne i vrlo sexy Sad
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana? Empty Re: Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana?

    Počalji od Piink.Ladyy Ned Jan 18, 2009 10:44 pm

    Nikada necu zaboraviti slogu koja je vladala u mom razredu..
    I kada smo bili proglaseni za najgori razred godine.. nikada se nismo medjusobno svadjali..bili smo slozni i uvek smo bodrili jedni druge :D ..na kraju kada nekome zafali ocena za prosek..svi zajedno smo urgijali kod tog nastavnika i uvek je popustio jer smo u vecini jaci ..
    Desavale su se sitne svadjice..ali nije ni zabavno kad je sve monotono,lepo i bajno :D .. nikada necu zaboraviti nase decake.. koji su mi svaki od njih kao rodjeni brat :D .. a moje drugaricice.. ma mi smo svi kao brace i sestre..

    Sponsored content


    Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana? Empty Re: Sta nikada necete zaboraviti iz skolskih dana?

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned Maj 12, 2024 9:46 pm