FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


3 posters

    Moc sadasnjeg trenutka

    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Moc sadasnjeg trenutka Empty Moc sadasnjeg trenutka

    Počalji od bbabystorie Pet Sep 05, 2008 11:11 am

    "Prošlost i budućnost ne postoje , one su projekcije našeg uma. Postoji samo sadašnjost."Mi nismo um, sposobni smo pronaći put koji će nas izvesti iz psihološke boli; izvornu ljudsku moć možemo otkriti predamo li se sadašnjem trenutku". Eckhat Toll- Moć sadašnjeg trenutka


    Ako se čini previše jednostavno zanima me je li netko uspio postići potpunu tišinu ( prisutnost) bez ikakvih misli.Bez i jedne jedine misli... Jako teško. Znači da nismo ni na sekund potpuno prisutni u sadašnjosti... Čini se kao filozofija, ali preporučila bih svakome da je pročita. Važno. Ne kosi se ni sa čijim vjerskim uvjerenjima

    Vase misljenje???
    ~extra girl~
    ~extra girl~
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 99
    Datum upisa : 09.09.2008

    Moc sadasnjeg trenutka Empty Re: Moc sadasnjeg trenutka

    Počalji od ~extra girl~ Uto Sep 09, 2008 10:21 pm

    lele šta ja sda radim nemoguće.
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Moc sadasnjeg trenutka Empty Re: Moc sadasnjeg trenutka

    Počalji od Deliverance Sub Sep 13, 2008 2:18 am

    bbabystorie ::"Prošlost i budućnost ne postoje , one su projekcije našeg uma. Postoji samo sadašnjost."Mi nismo um, sposobni smo pronaći put koji će nas izvesti iz psihološke boli; izvornu ljudsku moć možemo otkriti predamo li se sadašnjem trenutku". Eckhat Toll- Moć sadašnjeg trenutka

    U sadasnjosti mozes pociniti stvari koje ce ti hteo/ne hteo skrojiti buducnost...Tako je kako je Wink


    bbabystorie ::Ako
    se čini previše jednostavno zanima me je li netko uspio postići potpunu
    tišinu ( prisutnost) bez ikakvih misli.Bez i jedne jedine misli... Jako
    teško. Vase misljenje???

    ne znam,jos mi nije uspelo da se skroz iskljucim iz svega,da ni o cemu ne razmisljam...dragocene trenutke tisine provodim razmisljajuci o stvarima koje me u potpunosti rasterecuju

    Sponsored content


    Moc sadasnjeg trenutka Empty Re: Moc sadasnjeg trenutka

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Uto Maj 14, 2024 5:59 am