FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+3
Ikac&Njanja
Darrko-
Angel
7 posters

    Za sta ste spremni da ucinite za dewojku....

    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    Za sta ste spremni da ucinite za dewojku.... Empty Za sta ste spremni da ucinite za dewojku....

    Počalji od Angel Uto Sep 16, 2008 12:25 am

    Ewo owako primer: Was dwoje ste u wezi i sad odjednom dewojka raskine sa wama..a pre toga je swe bilo ok i super se slagali ali dewojci odjednom smorite i postajete dosadni joj..i razlog raskida je owo sto sam nawela...

    Sta bi ste wi uradili..?
    Da li bi ste je molili da wam se wrati da wam oprosti..?


    ja imam slicnu pricu...

    moja drugarica je imala decka i do pre nekih 5 dana i ona raskine sa njim jer je joj postao dosadan..
    i on je totalno izludeo zowe je joj salje joj poruke ludi cak je juce uzeo neku prasinu bacio u oci i oci su mu bile crwene mogao je ostati slep i otisao je u bolnicu i jutros su ga operisali..ona se uopste ne brine za njega..nju bas briga...

    Sad mi recite jel to normalno..da li je ona prawilno postupila...
    kako joj mogu objasniti..da joj pomognem...
    Darrko-
    Darrko-
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 159
    Datum upisa : 31.08.2008

    Za sta ste spremni da ucinite za dewojku.... Empty Re: Za sta ste spremni da ucinite za dewojku....

    Počalji od Darrko- Pet Sep 19, 2008 5:05 pm

    Dewojka po meni uopshte prawilno nije postupila!
    Iako joj sada trenutno nije wise stalo do tog dechka,razumem ja to..jednostawno ljubaw je prosla..ali mogla je makar u ime ljubawi koju se nekada gajili jedno prema drugome da se raspita kako je..a ne da kaze kako je boli uwo..to je pre swega surowo i banalno.Ako dechko to radi zbog nje,trebala bi da ima obraza i popricha snjim kad se oporawi..Mozhe ona prichom dosta toga postici,ako razgowaraju mozhda lik prestane prawiti gluposti!!

    shto se njega tiche..ni on nije saw swoj.Zar zbog dewojke?takodje razumem da je woleo..ali jednostawno neke stwari u ziwotu morash swatiti,hteo to ili ne..
    ne znam kako ce se taj lik osecati kada se skroz oporawi i kad sazna da je dewojku bilo bash briga za njega,dok je on bio u teshkoj depresiji..a swe je radio zbog nje.

    Zbog dewojke sam spreman dosta toga uchiniti,ali nisam spreman otici owako daleko kao owaj dechko.
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Za sta ste spremni da ucinite za dewojku.... Empty Re: Za sta ste spremni da ucinite za dewojku....

    Počalji od Ikac&Njanja Pet Sep 19, 2008 5:41 pm

    Ta devojka je luda.. bila bih presrecna kada bh imala decka kao sto je njen... Dobar, pazljiv
    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    Za sta ste spremni da ucinite za dewojku.... Empty Re: Za sta ste spremni da ucinite za dewojku....

    Počalji od Angel Pet Sep 19, 2008 7:28 pm

    Pazi ona nije wise zaljubljena u njega..i wec su pricali ali decko nemoze da se pomiri sa tim da je raskinula sa njim..!
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Za sta ste spremni da ucinite za dewojku.... Empty Re: Za sta ste spremni da ucinite za dewojku....

    Počalji od Ikac&Njanja Pet Sep 19, 2008 7:50 pm

    ako je ljubav nestala onda je tako bolje... ali onda je izraz dosadan jako grub... a on treba da digne glavu gore i nastavi dalje
    Prskavac
    Prskavac
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 285
    Datum upisa : 12.09.2008

    Za sta ste spremni da ucinite za dewojku.... Empty Re: Za sta ste spremni da ucinite za dewojku....

    Počalji od Prskavac Sub Sep 20, 2008 12:13 pm

    Decko je preterano..umesto da joj pokaze da nije najpametnija..
    razumem njegovo trenutno stanje..voli je a ona se pravi nedostizna..
    MaUsEr
    MaUsEr
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 135
    Godina : 28
    Lokacija : malo tamo, malo vamo
    Datum upisa : 16.01.2009

    Za sta ste spremni da ucinite za dewojku.... Empty Re: Za sta ste spremni da ucinite za dewojku....

    Počalji od MaUsEr Sub Jan 17, 2009 8:21 pm

    Ta devojka uopste nije upravu da joj decko odjednom dosadi?! erstdyui

    A taj momak nije normalan misim nemo da se ljutite ali zbog devojke da da oslepi. nenormalno xvfgfh
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Za sta ste spremni da ucinite za dewojku.... Empty Re: Za sta ste spremni da ucinite za dewojku....

    Počalji od Piink.Ladyy Sub Jan 17, 2009 9:01 pm

    MaUsEr ::Ta devojka uopste nije upravu da joj decko odjednom dosadi?! erstdyui

    A taj momak nije normalan misim nemo da se ljutite ali zbog devojke da da oslepi. nenormalno xvfgfh


    Pazi ..zavisi da li je on njoj posvecivao dovoljno paznje..ili bar onoliko koliko je ona zelela..
    zavisi kako se on ophodio prema njoj..da li se u medjuvremenu nasao neko bolji od njega..koji je bolje razume i koji joj moze vise pruziti..mislim na ljubav.Tu moze doci do gasenja ljubavi sa jedne strane.. Nazalost,desilo mi se i potpuno to razumem.
    A taj decko je trebao da ostane pri cistoj svesti i ravnopravan snjom ..da joj pokaze ipak da nije najpametnija i jedina na ovom svetu.
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Za sta ste spremni da ucinite za dewojku.... Empty Re: Za sta ste spremni da ucinite za dewojku....

    Počalji od SEPULTURA Čet Apr 16, 2009 1:40 pm

    Da skocim u vatru Za sta ste spremni da ucinite za dewojku.... 10f0zgn

    Sponsored content


    Za sta ste spremni da ucinite za dewojku.... Empty Re: Za sta ste spremni da ucinite za dewojku....

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned Maj 19, 2024 5:21 am