FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+2
Piink.Ladyy
Angel
6 posters

    Najsmesniji dogadjaj kad ste bili mali....

    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    Najsmesniji dogadjaj kad ste bili mali.... Empty Najsmesniji dogadjaj kad ste bili mali....

    Počalji od Angel Čet Sep 25, 2008 8:40 pm

    Pa koji je..
    Ako se narawno secate...Laughing

    Ja se secam mog ne znam ni ja kako ali ajd..Laughing
    Secam se da sam bila na pijaci i sad moja mama kupowa jaja..i bila tu pre nas neka baba i sad kako sam ja bila mala
    swe sam wolela da cackam i sad ja uzela pa krenula da pipam i da gledam i tako..a kad je baba rekla nemoj moja jaja da diras
    a pazi baba wec u korpi ima jaja..i dodje moja mama kaze a su to wasa jaja u korpi..baba da jesu ..ja opet a ona zamnom nediraj moja jaja..
    ja ko uz inat dan danas cu se secati owoga.. Laughing
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Najsmesniji dogadjaj kad ste bili mali.... Empty Re: Najsmesniji dogadjaj kad ste bili mali....

    Počalji od Piink.Ladyy Čet Sep 25, 2008 9:00 pm

    Jaoj..Ne secam se dogadjaja,ali su mi pricali Wink
    dakle..imala sam verovatno 3 ili 4 godine..
    i sedimo za stolom..rucamo.. uvek kad se najedem i ocistim tanjir,srusim ga na pod Laughing ..
    I sad jednom smo nesto jeli,i posle jela,desnom rukom mahnem i spucam tanjir na pod..a cale me mrsko pogleda..a ja onako blesawo ''IPALOO!'' ..(ispalo) Laughing
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Najsmesniji dogadjaj kad ste bili mali.... Empty Re: Najsmesniji dogadjaj kad ste bili mali....

    Počalji od Deliverance Čet Sep 25, 2008 10:43 pm

    imala sam malo vise od dve godine...komsija me je uplasio i ja sam se ladno usr**a u gace xD strasno xD
    Prskavac
    Prskavac
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 285
    Datum upisa : 12.09.2008

    Najsmesniji dogadjaj kad ste bili mali.... Empty Re: Najsmesniji dogadjaj kad ste bili mali....

    Počalji od Prskavac Pet Sep 26, 2008 4:21 pm

    Voleo sam da se igram policajca na hodniku od zgrade..imao samo onako crni vodeni pistolj..imao sam crnu masku u obliku kostura..pa cim bi neko usao u zgradu,ja izletim i poplasim ljude..Najgore jedna je bakica zavrsila na urgentnom Laughing ..nisam znao da ima problema sa srcem Laughing
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Najsmesniji dogadjaj kad ste bili mali.... Empty Re: Najsmesniji dogadjaj kad ste bili mali....

    Počalji od Ikac&Njanja Pet Sep 26, 2008 4:29 pm

    pa ja ne znam.. ako ima neki ikac ce vam ispricati

    ali zato znam kakve je gluposti pravio moj brat...


    jednom je stavio jaja na stolicu i lupao ih cekicem i kad ga je mama pitala sta radi on je rekao "tupam jaja, prava tortu" hahaha stalno se smejem kad cujem sta je radio
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Najsmesniji dogadjaj kad ste bili mali.... Empty Re: Najsmesniji dogadjaj kad ste bili mali....

    Počalji od Angelsmiledoll Ned Sep 28, 2008 7:00 pm

    Evo koliko se secam...
    Imala sam oko 3 god...i sad posto sam bila djavo nad djavolima Laughing naravno nesto sam sj**** Laughing i tata me kaznio kao da sednem na kauc u dnevnoj i ne mrdam dosadnomije dok on cita novine...i sad ja tako sedim pola sata smeh i kazem tati jel mogu da ustanem on kao: Pa Jelena ko ti brani?...covek potpuno zaboravio da me je kaznio gfgfgf
    I sledeci put kad me opet kao kaznio...ja ni pet ni sest kazem " Tata kazi Jejena ko ti blani" umrli su svi okolo gfgfgf

    Sponsored content


    Najsmesniji dogadjaj kad ste bili mali.... Empty Re: Najsmesniji dogadjaj kad ste bili mali....

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pon Maj 20, 2024 10:58 pm