FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+15
<<>>
Mara
Gossip girl
^^CaCa^95^^
_RePeRkA
Ikac&Njanja
SEPULTURA
ToniHack
PFC_4ever
Maria93
Piink.Ladyy
~Dora~
~extra girl~
Deliverance
Angel
19 posters

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od Angel Pet Sep 26, 2008 2:06 pm

    Svako normalan u zemlji Srbiji (jer u svetu, uglavnom, to malo koga zanima) zna da od Kosova u Srbiji nikada vise, u predvidivoj buducnosti, nista nece biti. Kosovo je za Srbiju izgubljeno besmislenim Milosevicevim ratom, koji je samo poslednji cin jedne krajnje naopake igre koja se igra od pocetka pomame srpskog nacionalizma u drugoj polovini osamdesetih, a taj rat je samo formalni trenutak gubitka Kosova.
    Pod pretpostavkom da Kosovo u bilo kojoj varijanti ostane u Srbiji, Srbija dobija
    dva miliona stanovnika koji mrze sve sto je srpsko. Pri tome i medju Srbima
    postoji i jako antialbansko osecanje.

    U sastav srpske drzave ulazi ogroman broj mladog, radno sposobnog stanovnistva, koje trazi posao, u trenutku kada je relativna nezaposlenost i u Srbiji vrlo visoka. Da je Kosovo rupa bez dna, znamo i iz bivshe nam SFRJ .Ulaganja u i na Kosovo su i bila jabuka razdora meju bivshim republikama, jer su i Hrvatska i Slovenija morale da izdvajaju finansijska sredstva koja su isla na Kosovo.Stopa nataliteta koja postoji na Kosovu, ovaj problem ne samo da se ne smanjuje, nego, naprotiv, postaje sve veci. Tako ce na kraju Srbija postati drzava u autononoj pokrajini Kosovo,jer ce autonomija imati vishe stanovnika od stvarne drzave.

    Sa danom proglasavanja nezavisnosti interesovanje sveta za Kosovo prestaje
    i ono ostaje zavisno od transfera doznaka svojih iseljenika, jer proizvodnje na Kosovu
    skoro i da nema. U medjuvremenu je i cela poljoprivreda unishtena.

    Ogromna stopa nezaposlenosti i vrlo nepovoljna demografska situacija cine Kosovo zemljom bez ikakve perspektive. Geostrateshki polozaj Kosova je takav da mu nema
    drugog izlaza osim saradnje sa Srbijom.Pri cemu bi Srbija bila ta koja bi odredjivala vrstu odnosa, naravno po standradnim ekonomskim principima.



    Sta wi mislite?
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od Deliverance Ned Sep 28, 2008 12:33 pm

    obrati samo paznju na to koliko je tamo nasih manastira...koliko je tamo ljudi koji ne znaju vise sta ce sa sobom...to je nesto sto jednog dana mora ponovo da bude nase...eto sta mislim o tome Wink kosovo ce uvek biti srpsko!
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od Deliverance Čet Okt 16, 2008 11:30 pm

    dovLa_ ::a kad Kosovo nije bilo nase? kosovo je bilo, jeste i bice nase...Kosovo je za mene uvek Srpsko...i ne zanima me ko sta prica i misli...


    ono nije nase vec 30 godina dragi moj...srcem jeste,ali teritorija kao teritorija nije vise nasa.ma katastrofa.
    ~extra girl~
    ~extra girl~
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 99
    Datum upisa : 09.09.2008

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od ~extra girl~ Ned Okt 19, 2008 5:04 pm

    Možda si i u pravu! Ipak u Kosovu nema više Srba šta će nam onda kada tamno žive samo oni koji mrze Srbiju? Ali ako neko pipne Vojvodinu killnuću ga... :)
    ~Dora~
    ~Dora~
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 556
    Godina : 28
    Datum upisa : 20.08.2008

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od ~Dora~ Ned Okt 19, 2008 8:39 pm

    ~extra girl~ ::Možda si i u pravu! Ipak u Kosovu nema više Srba šta će nam onda kada tamno žive samo oni koji mrze Srbiju? Ali ako neko pipne Vojvodinu killnuću ga... :)
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od Piink.Ladyy Ned Okt 19, 2008 8:43 pm

    Ali nije ni uredu da tako lako odustanemo od Kosova!
    Ko god da živi na toj teritoriji,Kosovo pripada republici SRBIJI,a ne ALBANIJI.
    A to koga ima više,ne možemo na osnovu toga zaključiti kome pripada..treba da se borimo za svoje..zar nije bolje da povratimo Kosovo,pa nekako udjemo u EU? Wink
    ~Dora~
    ~Dora~
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 556
    Godina : 28
    Datum upisa : 20.08.2008

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od ~Dora~ Ned Okt 19, 2008 8:49 pm

    Da,zalosno je zbog tih manastira,ali iskreno sta sve nisu unistili...I skoro svugde su albanci..
    avatar
    Maria93
    Banovan član
    Banovan član


    Broj poruka : 154
    Godina : 30
    Datum upisa : 30.09.2008

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od Maria93 Ned Okt 19, 2008 10:19 pm

    e ako kosovo ostane u teritoriji srbije msm da oni mogu da dobiju mesto u nasoj skupstini posto ih je dosta,a to bi bilo jos gore...a ovako mozemo u evropi,da konacno zivimo kao svi ostali nerodi evrope
    avatar
    PFC_4ever
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 24
    Godina : 34
    Datum upisa : 02.11.2008

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od PFC_4ever Ned Nov 09, 2008 1:25 pm

    znate li odkad je Kosovo Srbija? Od kad postoji Srbija! i sad tamo dodje neki siptari i ``kote se`` (sto kaze moj profesor) i ima ih 2 miliona i oce da uzmu, pa ne moze! koliko samo Srba je pobeglo s Kosova, a iz njihovih domova isteraju ih siptari. Kolko manastira imamo tamo... sve je srpsko... Kosovo je Srbija!
    avatar
    ToniHack
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 1
    Godina : 63
    Datum upisa : 03.06.2009

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od ToniHack Sre Jun 03, 2009 8:35 am

    Kjo ishte një nga më të mirë të portalit
    www.slatkocose.org
    ne shpresojmë që të kuptoni mesazhin

    Kujdesem! Çfarë po bëni këtu
    <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

    Ovo je bio jedan od boljih portala
    www.slatkocose.org
    nadamo se da shvacate poruku

    Pazite! Sto radite ovdje
    <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od SEPULTURA Sre Jun 03, 2009 1:29 pm

    Ma kakvo crno Kosovo,nije nase,nije nikad ni bilo,sta je tu je.Mene iskreno je uvek bolelo uvo za sve xD
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od Ikac&Njanja Sre Jun 03, 2009 3:50 pm

    smaraju me ove price.. moja mama je klinka bila kad su siptari trazili Kosovo.. glupo je sto neki idioti pune glavu nama klincima i tinejdzerima da je Kosovo srpsko i oni se popale svi
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od SEPULTURA Sre Jun 03, 2009 3:51 pm

    E bas tako Njanja,treba sve sa oprostenjem da nas boli k..... za to.Sta mi znamo o politici i tim glupostima,ne znamo sline obrisati A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju 736186
    ~Dora~
    ~Dora~
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 556
    Godina : 28
    Datum upisa : 20.08.2008

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od ~Dora~ Sre Jun 03, 2009 11:02 pm

    Ikac&Njanja ::. glupo je sto neki idioti pune glavu nama klincima i tinejdzerima da je Kosovo srpsko i oni se popale svi


    Tacno tako! Rolling Eyes A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju 828517
    _RePeRkA
    _RePeRkA
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 371
    Godina : 26
    Lokacija : pravo do ludnice,pa kroz prva vrata desno pa ona severno i tak
    Datum upisa : 16.01.2009

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od _RePeRkA Pon Jun 29, 2009 10:33 am

    Kosovo je Srbija!!!!Mozda ne toliko zbog teritorie, za teritoriu me tolko svecano zabole, vise zbog tih ljudi koji nevini, bez razloga i znacaja ginu na Kosovu a nemogu ni da odu odande!!!!
    ^^CaCa^95^^
    ^^CaCa^95^^
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 288
    Godina : 28
    Datum upisa : 24.06.2009

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od ^^CaCa^95^^ Pon Jul 13, 2009 8:53 pm

    Nama,nashim politicarima je tek sada kada su nam uzeli Kosowo swe to postalo zanimljiwo!!!
    Shta je bilo pre toga!!?Boleo ih je ku*ac !!!Zashto ako je tako,zashto nas onda recimo
    nisu wodili na eXqrzije na Kosowo??NIKO nije pazio na Kosowo i ono wishe nije nashe!!!Trebali su ranije da misle o tome,pre nego shto su se prenamnozili Albanci...Msm strashno i sad neko kaze Kosowo je Srbija,manite me...Trebalo je da brinemo o tome ranije...Kako mi je samo zao,al' jbg,mi,tj.nashi ljudi,politicari nemaju mozga,barem wecina...I za*ebite me wishe te priche da je Kosowo Srbija...Nije,nazalost...!!!Sad I ljudi bi trebali barem da priznaju da NIKAD
    NIKO nije pazio na Kosowo i da je jednog dana moralo doci do toga i da sada KOSOWO NIJE SRBIJA...
    _RePeRkA
    _RePeRkA
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 371
    Godina : 26
    Lokacija : pravo do ludnice,pa kroz prva vrata desno pa ona severno i tak
    Datum upisa : 16.01.2009

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od _RePeRkA Uto Jul 14, 2009 4:17 pm

    Nije fer da nekolicina glupih politicara unisti zivot citavoj naciji! Sad
    Vas boli ku*ac kad vi ne zivite tamo,msm nezivim ni ja, neznte kako je to kad vam neko ubije naj milije bez ikakvog razloga!!!!! Sad cring
    Sha vame je zivot lep i za ostale vas zabole???? vama je zivot veseo ovo ste vi danceage :D drinkdrank

    Owo su deca i ljudi sa kosowa Sad :hladnomije: 6546654654465654 :jojmukica:
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od Gossip girl Sre Jul 29, 2009 1:14 pm

    Ne slazem se sa temom uopste..tamo su nasi manastiri..tamo su se nasi preci borili..Kosowo je nase..i treba da ga branimo..ako treba da idemo u rat..Idemo u rat :P
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od SEPULTURA Pon Avg 10, 2009 5:57 am

    Ma šta mi tu možemo i šta mi znamo o politici i šta se dešava.Ne znamo sline da obrišemo.A i ovi klinci a i moje godište dižu nešto 3 prsta i kenjaju Kosovo je Srbija a ne znaju istoriju Srba i kad su bile osnovne bitke.Sve debili retardirani.
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od Piink.Ladyy Pon Avg 10, 2009 10:59 am

    Joooj ..sep u poslednje vreme imas tako bolesne izjave.. daj molim te.. pa ja dizem tri prsta za Srbiju..i vicem kosovo je srbija..pa jel nije?! ..apsolutno me boli k ... raniju istoriju Srbije..branimo ono sto je nase..stani ti na siptarovu stranu..samo napred..sto onda zivis u srbiji?! idi u domovinu ''ljepu njihovu'' koji su srusili Krajinu.
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od Ikac&Njanja Pon Avg 10, 2009 12:38 pm

    E dosadni ste vise.. Kosove bre nije nase vise od 30 godina... hocete u rat, pa idite ginite... Ali zasto da ipet ginu neduzni, da deca ostaju bez roditelja.. Kosovo je nase.. aha ali malo sutra!!! Jeste ima mnogo nasih manastiratamo, ali zar nisu vazniji nasi zivoti i ljudi koji su tamo. Umesto da im se pomogne na neki drugi nacin, vi pricate o nekakvom ratu.... e majko mila, gde mi odosmo, kada vec sa 16 godina pricamo hocemo u rat!
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od SEPULTURA Pon Avg 10, 2009 5:40 pm

    Ikac&Njanja ::E dosadni ste vise.. Kosove bre nije nase vise od 30 godina... hocete u rat, pa idite ginite... Ali zasto da ipet ginu neduzni, da deca ostaju bez roditelja.. Kosovo je nase.. aha ali malo sutra!!! Jeste ima mnogo nasih manastiratamo, ali zar nisu vazniji nasi zivoti i ljudi koji su tamo. Umesto da im se pomogne na neki drugi nacin, vi pricate o nekakvom ratu.... e majko mila, gde mi odosmo, kada vec sa 16 godina pricamo hocemo u rat!

    Slažem se sa ovim.I ja sam da Kosovo bude naše al što kaže Njanja 30 godina već nije naše.A vi ako ćete da ratujete oslobodite Šešelja iz haga,nek vam podeli Kalašnjikove i idite u rat ginite.
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od Piink.Ladyy Pon Avg 10, 2009 7:22 pm

    Sanja..pa da..zašto mi da ginemo?! bolje neka oni naši ljudi dole na kosovu poginu..ko ih j... jel to hoćeš reći?!
    e pa ja ne delim vaše mišljenje..lako je vama tako govoriti.. vaša guzica ne strepi hoćete li dočekati jutro..hoće li vam neko poklati porodicu,i odneti najmilijie..vi sve ovde na sigurnom..drugi ljudi neka trpe taj strah..neka mala deca gledaju ubistva,otimanje domovine..super primer će imati.
    hoćete evropsku uniju?! ..i bez Kosova srpski put ka evropskoj uniji je totalno blokiran..gledate li vi vesti? .. ne čujete kad voditeljka kaže da srbija nema dovoljno uslova za evropsku uniju?.. ne čujete kad se druge zemlje bune..što srbiji ne dozvoljavaju da uđe u uniju?.. i ..? kako ćete ući u uniju? .. tako što će boris tadić reći.. ''od sutra mi smo u evropskoj uniji!'' .. o tome on priča godinama..i? jel smo se pomerili negde.Nismo!
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od Mara Pon Avg 10, 2009 7:27 pm

    Problem je sto ljudi ne shvataju da je Kosovo odavno izgubljeno..Nas narod kao da nece da napreduje. Ne shvatam zasto sputavaju sebe i ovu zemlju u daljem razvoju zbog necega sto je odavno izgubljeno...Patriotizam? Pre bih rekla glupost.
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od Piink.Ladyy Pon Avg 10, 2009 7:30 pm

    Pa dobro,ajde računamo..Nemamo Kosovo.. već odavno..zašto onda nismo u evropskoj uniji davnih dana?..rekli su da možemo u uniju bez Kosova..okej,nemamo ga..i? ..gde je ta unija..? a eto..milijarde ljudi želi evropsku uniju..
    zašto na vestima onda ne prestanu prikazivati kosovo i sva čuda koja se tamo dešavaju.. što se ne posvete onda svom putu ka evropskoj uniji..ne razumem ni te vlasti..

    Sponsored content


    A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju Empty Re: A šta će Srbiji Kosovo?, Kosovo samo sprečava Srbiju u daljem razvoju

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sub Maj 11, 2024 5:27 pm