FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+6
Darrko-
smile_girl
Deliverance
Piink.Ladyy
Angelsmiledoll
bbabystorie
10 posters

    Iskustvo dolazi sa godinama ili ???

    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Iskustvo dolazi sa godinama ili ??? Empty Iskustvo dolazi sa godinama ili ???

    Počalji od bbabystorie Sub Okt 04, 2008 4:35 pm

    Evo jedne teme o kojoj cesto razmisljam, dali godine nuzno uvjetuju i iskustvo? Sta je iskustvo...prozivljeni dogadaji koji nam pomazu da bolje shvatimo svijet i stvari oko sebe...
    Meni je mama uvijek govorila: "Slusaj mene ipak ja znam bolje, starija sam od tebe!" Djelomicno se slazem s tim, jer sto vise godina imas to je veca mogucnost da si vise toga prozivio, ali mislim da same godine ne uvjetuju i iskustvo, jer ima ljudi koji cijeli zivot zive na jednom mjestu, nista im se ne desava u zivotu, nema nekih turbulencija da bi mogli imati neka iskustva.
    Po meni i mlada osoba moze imati puno iskustva zavisi od toga kakav zivot vodi i koliko je dinamicna....

    Slazete li se sa mnom?

    Dali ste vise za to da vodite miran zivot ili ste za to da sve iskusite na svojoj kozi?
    Ja sam za ovo drugo, znam da moze ponekad biti pogubno, ali ne vjerujem puno stvari dok ih sama ne isprobam jos sam ziva
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Iskustvo dolazi sa godinama ili ??? Empty Re: Iskustvo dolazi sa godinama ili ???

    Počalji od Angelsmiledoll Sub Okt 04, 2008 4:53 pm

    Slazem se sasvim sa tobom Saro i isto razmisljamo...
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Iskustvo dolazi sa godinama ili ??? Empty Re: Iskustvo dolazi sa godinama ili ???

    Počalji od Piink.Ladyy Sub Okt 04, 2008 6:24 pm

    Evo ovako ..
    Ja imam 13,5 godina .. i stariji od mne,znaci ne moji vrsnjaci,traze jako cesto savete od mene ..prozivela sam pakao! ..sakupila sam mnogo lekcija u zivotu,i toliko sam toga prozivela.. umesto jednog lepo,neznog i bajnog detinjstva,bilo je sve suprotno!
    U razredu sam ''psiholog razreda'' ..znam jako puno sta i dokle moze stici ljudska masta..mnogi kada se ne osecaju dobro vole da popricaju samnom ..upravo zbog tog iskustva..

    znaci,iskustvo ne mora da dodje sa godinama ..meni je poranilo,ja sam odrasla pre vremena..i uvek cu zaliti za jednim izgubljenim srecnim detinjstvom ..opet citam i pitam se gde je potonulo moje detinjstvo,kada sam prestala biti dete..pa ja se vec 10 godina ne igram sa lutkama..a moje drugarice jos uvek oblace barbike.
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Iskustvo dolazi sa godinama ili ??? Empty Re: Iskustvo dolazi sa godinama ili ???

    Počalji od Deliverance Uto Okt 07, 2008 5:34 pm

    Pa da,iskustvo dolazi sa godinama...Ali to ne mora uvek da bude slucaj.Neko sa 50 godina mogao je voditi buran zivot,isao trnovitim putem do uspeha,prosao kroz sito i reseto,a opet ista takva osoba moze da vodi miran zivot prosecnog coveka...Dakle,sve zavisi od osobe do osobe.
    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Iskustvo dolazi sa godinama ili ??? Empty Re: Iskustvo dolazi sa godinama ili ???

    Počalji od smile_girl Sre Okt 08, 2008 3:42 am

    Deliverance ::Pa da,iskustvo dolazi sa godinama...Ali to ne mora uvek da bude slucaj.Neko sa 50 godina mogao je voditi buran zivot,isao trnovitim putem do uspeha,prosao kroz sito i reseto,a opet ista takva osoba moze da vodi miran zivot prosecnog coveka...Dakle,sve zavisi od osobe do osobe.

    slazem se cveticko
    Darrko-
    Darrko-
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 159
    Datum upisa : 31.08.2008

    Iskustvo dolazi sa godinama ili ??? Empty Re: Iskustvo dolazi sa godinama ili ???

    Počalji od Darrko- Sre Okt 08, 2008 5:03 pm

    Nekome iskustwo kasni wekowima,pa i ceo zhiwot!
    ponekad ljude bash ne interesira nishta u zivotu,niti je preopretrecen s nechim!..recimo kao moj komshija Iskustvo dolazi sa godinama ili ??? 828517
    **Majche**
    **Majche**
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 144
    Godina : 28
    Lokacija : Na poooostom ostrwu sa RBD-om....
    Datum upisa : 28.09.2008

    Iskustvo dolazi sa godinama ili ??? Empty Re: Iskustvo dolazi sa godinama ili ???

    Počalji od **Majche** Sre Okt 08, 2008 7:00 pm

    bbabystorie ::Evo jedne teme o kojoj cesto razmisljam, dali godine nuzno uvjetuju i iskustvo? Sta je iskustvo...prozivljeni dogadaji koji nam pomazu da bolje shvatimo svijet i stvari oko sebe...
    Meni je mama uvijek govorila: "Slusaj mene ipak ja znam bolje, starija sam od tebe!" Djelomicno se slazem s tim, jer sto vise godina imas to je veca mogucnost da si vise toga prozivio, ali mislim da same godine ne uvjetuju i iskustvo, jer ima ljudi koji cijeli zivot zive na jednom mjestu, nista im se ne desava u zivotu, nema nekih turbulencija da bi mogli imati neka iskustva.
    Po meni i mlada osoba moze imati puno iskustva zavisi od toga kakav zivot vodi i koliko je dinamicna....

    Slazete li se sa mnom?

    Dali ste vise za to da vodite miran zivot ili ste za to da sve iskusite na svojoj kozi?
    Ja sam za ovo drugo, znam da moze ponekad biti pogubno, ali ne vjerujem puno stvari dok ih sama ne isprobam jos sam ziva

    Slazhem se...
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Iskustvo dolazi sa godinama ili ??? Empty Re: Iskustvo dolazi sa godinama ili ???

    Počalji od Gossip girl Pet Jan 09, 2009 3:34 pm

    pa sad...ne mora uwek da znaci da su stariji iskusniji,ali da li , napr, moze da se poredi iskustwo osobe sa 10 i 13 godina? slazete li se da nije isto kao 20 i 23? .... sto wise godina imamo razlika je swe manja..ali,i swakome je swoj problem najweci i swako misli da je proziweo gore i teze trenutke od drugog,ali niko ustawri ne zna kako se neka osoba osecala...tako da msm da do 20-e godine iskustwo je stwarno stwar godina,a kasnije je ta razlika u godinama nije bitna...
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Iskustvo dolazi sa godinama ili ??? Empty Re: Iskustvo dolazi sa godinama ili ???

    Počalji od Mara Čet Jan 15, 2009 11:44 pm

    Pa delimicno dolazi jel je veca verovatnoca da prozivis vise stvari ako si stariji,mada ne mora da znaci...Moze neko rano da iskusi neke stvari nije to nikakvo pravilo
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Iskustvo dolazi sa godinama ili ??? Empty Re: Iskustvo dolazi sa godinama ili ???

    Počalji od SEPULTURA Ned Feb 22, 2009 8:49 pm

    Pa neko sa 16 i mladji moze da dozivi ono sto nije doziveo onaj sa 60 godina,ima nekih osoba koje se dozivotno ponasaju detinjasto i kojima je sve oko njih tra la la.

    Sponsored content


    Iskustvo dolazi sa godinama ili ??? Empty Re: Iskustvo dolazi sa godinama ili ???

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sub Maj 11, 2024 10:31 pm