FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


5 posters

    Tragovi u nama..

    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Tragovi u nama.. Empty Tragovi u nama..

    Počalji od bbabystorie Uto Okt 07, 2008 5:37 pm

    Danas me par stvari bacilo na razmisljanje o tragovima. Neko je ostavio divan trag u mom srcu, neko grub, neko bolan.....

    Uvijek se desi da naidje neko i ostavi trag.
    Zatim se izbrisu tragovi, i ako neki ostanu tu i prate nas u stopu duze vrijeme.

    Razmisljam danas kako je zivot igra. Cudno? Ma ne.. Nego zaista razmisljam.. ponudi nam nesto, zabiljesku nam ostavi taj neko i veliki trag u nama.. a onda..nestaje.. Vrate se mozda da nas uzburkaju, nase osjecaje, samo do nas je zelimo li ih nazad??

    Koliko puta ste se vi zaista zapitali da li je neko ikada ostavio tragove u vama i zbog cega?
    Zasto bas u vama da ostaju, da vas koce od svih ostalih ciljeva? Mozda od vasih neostvarenih zelja/snova?

    Recimo u meni su tragovi bola, ljubavi,njeznosti, srece .. Tragovi od moje ljubavi, od mojih roditelja, sestre, brata, necaka, od strane prijatelja, rodbine...
    Ostali su oni bolni tragovi koji su ostavljeni rijecima, dijelima, pogledima, dodirima... No potiskujem ih i onda navucem masku moju - Osmijeh! Ostalo je i urezano u meni.. Neki blijede.. Neki su jos uvijek svijezi, kao da su tu od jucer...

    Ne trudim se ostaviti los trag na nekom, niti to ikad radim. Trudim se pomoci, ali ne i povrijediti... Ali cesto u noci se sjetim nekih scena iz mog zivota... i onda ... zapitam se zasto je taj trag bas morao da ostane u meni???

    Ko je ostavio tragove u nama ovih dana?!
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Tragovi u nama.. Empty Re: Tragovi u nama..

    Počalji od Deliverance Uto Okt 07, 2008 5:41 pm

    Ostavila je jedna osoba...Od nje su mi ostale lepe uspomene,cak iako me je ta osoba najvise izneverila.Tragovi na dusi su tu da nam pokazu da u nama i dalje postoji ziva osoba,koja ume da oseca,da voli i mrzi,da se raduje i da tuguje...Tragovi koji ostaju tu su da nas uvek podsete na neki mio ili nemio dogadjaj,da nas teraju da ispravimo greske...Da uvek idemo napred i ne osvrcemo se nazad...
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Tragovi u nama.. Empty Re: Tragovi u nama..

    Počalji od Angelsmiledoll Uto Okt 21, 2008 2:03 pm

    Jedna osoba je ostavilia veliki trag...
    Mene taj trag mrvi,secanja zive ali samnom...ona nisu tu samo da budu kao secanja,ona su prisutna u mojoj glavi svakoga dana...nazalost,volela bih da nije tako...
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Tragovi u nama.. Empty Re: Tragovi u nama..

    Počalji od Ninaa Uto Dec 02, 2008 12:33 am

    Jedna osoba je ostavila veliki trag...
    To je uvek uz mene, gde god bila, sta god radila, naravno volela bih da nije tako!
    ^_HipHopGirl_^
    ^_HipHopGirl_^
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 1152
    Godina : 29
    Datum upisa : 15.10.2008

    Tragovi u nama.. Empty Re: Tragovi u nama..

    Počalji od ^_HipHopGirl_^ Uto Dec 02, 2008 2:17 am

    MOja najbolja prijateljica danas, pokazala mi je da je nase prijateljstvo zaista znaci i da moze da predje preko toga sto se widjamo 1-2 puta nedeljno i preko toga sto smo u razlicitim skolama...
    Uwijek je tu za mene i u meni ostavlja tragove da znam da ce uvijek biti tu za mene...
    Neke osobe, ostavile su bolne uspomene, koje ce valjda nestati, ali znam da nece u potpunosti jer kad se razocaras u nesto u sta si vjerovao......

    Sponsored content


    Tragovi u nama.. Empty Re: Tragovi u nama..

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Uto Maj 14, 2024 11:10 am