FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+8
Ninaa
~Dora~
BlueFairy
booobamara
Angel
Ikac&Njanja
Angelsmiledoll
Piink.Ladyy
12 posters

    Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet?

    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet? Empty Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet?

    Počalji od Piink.Ladyy Sub Okt 11, 2008 6:30 pm

    Da li je neko vec imao iskustva da mu se to obije o glavu?
    Ili ste bili pazljivi pri biranju web adrese gde ste sigurni da vasa slika nece biti zloupotrebljavana?
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet? Empty Re: Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet?

    Počalji od Angelsmiledoll Sub Okt 11, 2008 6:39 pm

    Pa realno svi te smaraju kad stavis sliku ( mislim na manijake i te :S)
    Tako da ja izbegavam da stavljam svuda tj skoro nigde upravo zbog tih stvari Wink
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet? Empty Re: Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet?

    Počalji od Ikac&Njanja Sub Okt 11, 2008 7:00 pm

    pazim gde stavljam slike.. to su uglavnom sajtovi na kojima sam duze vreme i gde visim skoro svaki dan, i znam da nema nikave opasnosti ...
    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet? Empty Re: Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet?

    Počalji od Angel Sub Okt 11, 2008 8:51 pm

    Pa i nije bas sigurno..ima raznih pedofila kad se wec tako moram da izrazim..ko zna sta im je tad u glawi i salju onda bolesne poruke...
    Zato i nestawljam sliku nigde..ako ih budem stawljala onda cu stawiti gde je sigurno tj.owde na fun...
    booobamara
    booobamara
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 462
    Datum upisa : 30.05.2008

    Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet? Empty Re: Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet?

    Počalji od booobamara Sub Nov 15, 2008 2:35 am

    postoji samo jedan sajt na citavon netu gdje se nalaze moje slike..
    ali i tamo su na neki nacin zasticene jer moze da ih vidi samo onaj kome ja to dozvolim... :kezz: tako da... prdon
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet? Empty Re: Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet?

    Počalji od BlueFairy Sub Nov 15, 2008 12:32 pm

    Ikac&Njanja ::pazim gde stavljam slike.. to su uglavnom sajtovi na kojima sam duze vreme i gde visim skoro svaki dan, i znam da nema nikave opasnosti ...

    a stavila sam moje slike na 3 foruma mrgreen
    ~Dora~
    ~Dora~
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 556
    Godina : 28
    Datum upisa : 20.08.2008

    Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet? Empty Re: Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet?

    Počalji od ~Dora~ Sub Nov 15, 2008 1:55 pm

    Ja sam pre pazila, vise ne, niko nezna moju lokaciju, ako da mislim da to nije opasno..Kao da ce sad neko doci bas do mene da me napadne... Rolling Eyes
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet? Empty Re: Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet?

    Počalji od Ninaa Pet Nov 21, 2008 2:03 am

    Opsano je staviti slike bilo gde na netu, jer nikad neznas ko gleda i sta sve moze da napravi od obicne slike! Ja licno pazim gde stavljam svoje fotke, ne stvaljam ih svuda, gde sam cesto i gde znaam da je sigurno, tu stavim! :D
    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet? Empty Re: Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet?

    Počalji od smile_girl Pet Nov 21, 2008 2:07 am

    Ikac&Njanja ::pazim gde stavljam slike.. to su uglavnom sajtovi na kojima sam duze vreme i gde visim skoro svaki dan, i znam da nema nikave opasnosti ...
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet? Empty Re: Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet?

    Počalji od SEPULTURA Ned Feb 01, 2009 9:19 pm

    Pa izvinjavam se sto govorim sajt al na sa i BgCafe je rizicno postaviti slike jer je puna hriscanskih sekti i satanizma,verujte mi uverio sam se u to i zamalo mi se nije obilo o glavu,ima ih more tamo.
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet? Empty Re: Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet?

    Počalji od Mara Pon Feb 02, 2009 1:09 am

    Meni je npr ok da stavim sliku ovde ili dok je bila fiesta,ali vise nigde nisam stavljala slike.Ovde mi je to ok,posto je opusteno,svi stavljamo slike,nema manijaka ovde
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet? Empty Re: Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet?

    Počalji od SEPULTURA Pon Feb 02, 2009 7:21 pm

    Hmmmm ima samo jedan,pobenavio sam od ovolike lepote oko mene na ovom forumu Laughing
    !_I'm crazy_!
    !_I'm crazy_!
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 34
    Godina : 29
    Datum upisa : 07.02.2009

    Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet? Empty Re: Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet?

    Počalji od !_I'm crazy_! Pet Feb 13, 2009 7:26 pm

    pa.......ne stawljam je swudje...samo na forumima gde sam admin...
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet? Empty Re: Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet?

    Počalji od Piink.Ladyy Pet Feb 13, 2009 9:10 pm

    Ja svoje slike stavim na sajtovima koji meni lično prijaju i dobro izgledaju ..takođe pripazim malo koliko su mogućnosti zaštite,mada to na free forumima ne postoji ..ali,kad ceo svet može staviti svoju sliku ..zar da se izdvajam? .. bilo je slučajeva kod nekih ljudi da im se obilo o glavu..ali da ne čuje zlo ..
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet? Empty Re: Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet?

    Počalji od SEPULTURA Pet Feb 13, 2009 9:11 pm

    Sve zavisi kakvu sliku postavljas na internet i sta ona govori o tebi :D
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet? Empty Re: Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet?

    Počalji od Piink.Ladyy Pet Feb 13, 2009 9:12 pm

    Uh ..gole fotke ne podnosim .. svaka devojka treba da se ponosi sa svojim adutima,ali onako široko da ih stavlja na izvol'te.. baš i nisam fan toga.
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet? Empty Re: Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet?

    Počalji od SEPULTURA Pet Feb 13, 2009 9:22 pm

    Ne samo to,npr ja sam postavio slike na sajtu i na bg cafe i odma dobio pozive od nekih sektasa kao oni sluze Bogu oni ovo oni ovo salju me tamo kod nekih baba u manastir.Izvinjavam se na recniku sad al moram ovo da kazem,ovo sam im rekao:

    Mrš,pzda vam materina smrdljiva glibava,sve vas treba pobiti al pre toga dobro izmuciti,naterati vas da placete i onda gaziti po vama do smrti.Nema sta im nisam pisao,poludeo sam vise,to na sa i na bg cafu je sediste sektasa,sad ih ima manje,mislim barem ja vidim da ih ima manje al sigurno jos uvek vrebaju na pwt.
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet? Empty Re: Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet?

    Počalji od Piink.Ladyy Pet Feb 13, 2009 9:38 pm

    Sektaši se i najviše kače na internet gde mogu prikupiti još ljudi ..zato ja naše članove dobro kontrolišem ..uvek tražim da nešto napišu više o sebi,i kontaktiram sa većinom na pp ..a tako im je lakše,vide po izgledu dal im odgovara.
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet? Empty Re: Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet?

    Počalji od Ikac&Njanja Sub Feb 14, 2009 12:43 pm

    ~Dora~ ::Ja sam pre pazila, vise ne, niko nezna moju lokaciju, ako da mislim da to nije opasno..Kao da ce sad neko doci bas do mene da me napadne... Rolling Eyes

    Nece niko da te napadne.. ali lako moze da se u photoshopu preradi slika.... imas raznih manijaka po internetu koji se ne libe takvih stvari... A ljudi su danas toliko naivni i lakomisleni i poveruju u sve sto vide

    Sponsored content


    Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet? Empty Re: Koliko je zapravo opasno staviti svoju sliku na internet?

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Čet Maj 09, 2024 8:29 am