FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+4
Ikac&Njanja
Prskavac
BlueFairy
Angel
8 posters

    Inteligentne zene imaju manje sanse...

    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    Inteligentne zene imaju manje sanse... Empty Inteligentne zene imaju manje sanse...

    Počalji od Angel Sub Okt 25, 2008 7:54 pm

    Mnogo puta samo culi KAKO SE MUSKARCI BOJE USPESNIH ZENA, a da u tome ima istine vidi se u istrazivanju koje je pokazalo kako se sanse za udaju drasticno smanjuju sa povacanjem inteligencije. Na svakih dodatnih 16 IQ poena verovatnoca da ce se zena udati opada za 40 odsto, dok se kod muskaraca sa inteligencijom sanse povecavaju.
    Naucnici nisu dali objasnjenje zbog cega se pametne zene ne udaju, ali su naglasili kako ce se verovatno statistike u narednim godinama promeniti zbog razvoja generacije "slabih" muskaraca, koji nisu sposobni da preuzmu na sebe sve zivotne odgovornosti.



    Kad naucnici nisu dali odgowor...ko ce ga dati mozda wi? fdg
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Inteligentne zene imaju manje sanse... Empty Re: Inteligentne zene imaju manje sanse...

    Počalji od BlueFairy Sub Nov 08, 2008 6:37 pm

    maria ako ti se ne svidja tema u njoj nemoj ni pisati...

    Ja isto mislim kako ce se povecati sanse za udaju intaligentnijih zena Wink ...

    inace pametne se ne udaju jer znaju sta ih ceka gfgfgf salim se Wink

    to je u mentalitetu muskaca, ja mislim, zbog toga jer mu ni otac nije drugaciji...

    ali svakom generacijom se sve menja pa, tako i ovo... :D

    Edit
    : izvinite, zaboravila sam da je tema za momke Wink
    Prskavac
    Prskavac
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 285
    Datum upisa : 12.09.2008

    Inteligentne zene imaju manje sanse... Empty Re: Inteligentne zene imaju manje sanse...

    Počalji od Prskavac Sub Dec 06, 2008 12:52 am

    Inteligentne devojke kod mene imaju podjednake sanse kao i ove lepe..bitno mi je samo d ami devojka nije ona teska rugoba.
    Ali meni glupaca i tupava devojka u zivotu ne treba,a ni tamo neka profesorka.
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Inteligentne zene imaju manje sanse... Empty Re: Inteligentne zene imaju manje sanse...

    Počalji od Ikac&Njanja Pon Dec 08, 2008 3:21 pm

    Prskavac ::Inteligentne devojke kod mene imaju podjednake sanse kao i ove lepe..bitno mi je samo d ami devojka nije ona teska rugoba.
    Ali meni glupaca i tupava devojka u zivotu ne treba,a ni tamo neka profesorka.

    Ah Prske bili smo savrsen par! qwrdtyguh

    Salim se.... :D

    Ice Loli nadam se da ce te mi oprostit ovaj mali spamic.. nisma mogla da odolim opsssss
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Inteligentne zene imaju manje sanse... Empty Re: Inteligentne zene imaju manje sanse...

    Počalji od Deliverance Sre Dec 10, 2008 12:55 am

    Znam da je tema za momke,ali kao sto znate,ne mogu misli da zadrzim za sebe.
    Apsolutno ne mislim da muskarci idu na manje inteligentne devojke,cak sta vise,oni pored sebe ne zele negu glupacicu koju ce moci samo da kre*u vec sa kojom ce moci i da razgovaraju o necemu...A da ne pominjem sto sto hoce pametnu majku za svoju decu!
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Inteligentne zene imaju manje sanse... Empty Re: Inteligentne zene imaju manje sanse...

    Počalji od Ninaa Sre Dec 10, 2008 1:18 am

    Deliverance ::Znam da je tema za momke,ali kao sto znate,ne mogu misli da zadrzim za sebe.
    Apsolutno ne mislim da muskarci idu na manje inteligentne devojke,cak sta vise,oni pored sebe ne zele negu glupacicu koju ce moci samo da kre*u vec sa kojom ce moci i da razgovaraju o necemu...A da ne pominjem sto sto hoce pametnu majku za svoju decu!

    slazem se! Wink
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Inteligentne zene imaju manje sanse... Empty Re: Inteligentne zene imaju manje sanse...

    Počalji od SEPULTURA Sub Jan 10, 2009 9:27 pm

    Moja devojka je jako inteligentna:

    1.Ide u gimnaziju,planira fax da ide i da upise psihologiju
    2.Cita Dostojevskog,Njegosa,Ivu Andrica i ostale visokoumne knjige
    3.Za svaku situaciju nadje pametno resenje

    Filozof teski djuska
    MaUsEr
    MaUsEr
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 135
    Godina : 28
    Lokacija : malo tamo, malo vamo
    Datum upisa : 16.01.2009

    Inteligentne zene imaju manje sanse... Empty Re: Inteligentne zene imaju manje sanse...

    Počalji od MaUsEr Sub Jan 17, 2009 1:27 am

    Da se na greskama uci ja bi dosad spremio doktorat zakljucio sam da su podjednako dobre i lepe a intaligentnije i lepe a glupe mada pametnije su iskusnije smeh

    Sponsored content


    Inteligentne zene imaju manje sanse... Empty Re: Inteligentne zene imaju manje sanse...

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sre Maj 08, 2024 1:57 pm