FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+6
Deliverance
bbabystorie
~Dora~
Maria93
BlueFairy
Piink.Ladyy
10 posters

    Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće?

    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće? Empty Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće?

    Počalji od Piink.Ladyy Uto Okt 28, 2008 4:34 pm

    Mnoge žene u Srbiji prežive psihičko ,fizičko maltretiranje od strane svog partnera..
    uvedene su tzv sigurne kuće,nakon fizičkog obračuna žene premeste tamo.
    Šta mislite o tome i koliko je zapravo sigurnost zagarantovana tamo?
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće? Empty Re: Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće?

    Počalji od BlueFairy Uto Okt 28, 2008 4:46 pm

    Pa velika (: ...

    Gledala sam neku emisiju i zaista mislim kako je tamo koliko-toliko ok...

    Gledala sam i nesto strano i iskreno veoma je slicno... (:
    avatar
    Maria93
    Banovan član
    Banovan član


    Broj poruka : 154
    Godina : 30
    Datum upisa : 30.09.2008

    Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće? Empty Re: Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće?

    Počalji od Maria93 Sub Nov 08, 2008 3:52 am

    Bbabystorie:Prestani da pises velikim slovima i da ponavljas jednu te istu recenicu u svim temama,jos jedna opomena i pridruzices se svojoj vernoj drugarici Wink
    ~Dora~
    ~Dora~
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 556
    Godina : 28
    Datum upisa : 20.08.2008

    Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće? Empty Re: Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće?

    Počalji od ~Dora~ Sub Nov 08, 2008 6:01 pm

    Pa, ja mislim da su sigurnije...Nisam gledala na tv-u o tome, ali valjda ce biti zasticene od tih muzeva sto su ih zlostavljali...
    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće? Empty Re: Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće?

    Počalji od bbabystorie Pet Nov 14, 2008 7:55 pm

    Ja mislim da su sigurnije,bar je ovde tako Rolling Eyes
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće? Empty Re: Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće?

    Počalji od Deliverance Pet Nov 14, 2008 8:07 pm

    Jesu sigurnije,ali i dalje ima mnogo nasilja nad zenama i decom...I treba delati sto pre!
    ~Crazy princess~
    ~Crazy princess~
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 256
    Godina : 28
    Lokacija : Bg
    Datum upisa : 13.11.2008

    Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće? Empty Re: Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće?

    Počalji od ~Crazy princess~ Pet Nov 14, 2008 8:17 pm

    slazem se sa Deliwerance...pozyy
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće? Empty Re: Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće?

    Počalji od Piink.Ladyy Sub Nov 15, 2008 6:32 pm

    Evo ovako..
    sama rec ''sigurne kuce'' nam objasnjava mnogo..i sigurna sam da su sigurnije u toj kuci..mada znam da nijednoj zeni se tamo ne moze dopasti,daleko od rodbine..iako nije pod pritiskom od nasilnika.
    Ja licno nebi podnela da odem tamo..treba biti zensko i suprostaviti mu se..poakzati muskarcu kako se zensko postuje,i sta je prava zenska ruka!
    Naravno,tako se ne moze svako podneti.recimo da je on kik bokser,a ona neka mrsavica,iglica sta li je..bolje je cutati Laughing
    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće? Empty Re: Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće?

    Počalji od bbabystorie Sub Nov 15, 2008 6:47 pm

    Ni jedna zena ne treba sebi da dozvoli da dodje u situaciju kad mora otici u "te" kuce.Kad primeti prve znake nasilnosti i maltretiranja,treba da reaguje a ne da ceka nekoliko godina da je psihicki unisti.Ako postoji nasilje u porodici,ne treba trpjeti,zbog djece,zbog komsiluka ili sta ja znam vec,treba stati i reci dosta je bilo.Treba spreciti a ne leciti.
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće? Empty Re: Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće?

    Počalji od Ninaa Sre Nov 19, 2008 2:17 am

    bbabystorie ::Ni jedna zena ne treba sebi da dozvoli da dodje u situaciju kad mora otici u "te" kuce.Kad primeti prve znake nasilnosti i maltretiranja,treba da reaguje a ne da ceka nekoliko godina da je psihicki unisti.Ako postoji nasilje u porodici,ne treba trpjeti,zbog djece,zbog komsiluka ili sta ja znam vec,treba stati i reci dosta je bilo.Treba spreciti a ne leciti.

    bash tako! :)
    buuuuuubicaaaaaa
    buuuuuubicaaaaaa
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 273
    Godina : 33
    Lokacija : cvet :P :D
    Datum upisa : 16.05.2008

    Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće? Empty Re: Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće?

    Počalji od buuuuuubicaaaaaa Čet Sep 17, 2009 10:44 pm

    sigurne su koliko toliko a sta kada izadjes iz nje .. ? opet ista prica dok se mentalitet balkanskog muskarca ne promeni .. dzabe i milion sigurnih kuca ... bar ja tako mislim :D
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće? Empty Re: Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće?

    Počalji od Gossip girl Pon Sep 28, 2009 12:17 pm

    Mislim da su mnogo sigurnije..Ali i dalje ostaju one koje nemaju dowoljno hrabrosti d uopste odu tamo

    Sponsored content


    Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće? Empty Re: Smatrate li da su žene u Srbiji sigurnije otkako su uvedene sigurne kuće?

    Počalji od Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Sub Maj 11, 2024 2:50 pm