FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


5 posters

    Sudjenje Kowacewicu

    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    Sudjenje Kowacewicu Empty Sudjenje Kowacewicu

    Počalji od Angel Sre Okt 29, 2008 9:38 pm

    Owo je malo politicka tema nadam se da ne predstawlja problem...ako smeta brisite ukratko sta je bilo da bi se moglo rasprawljati o temi:Student Miladin Kovačević koji je došao u Srbiju pošto je SAD optužen za prebijanje kolege, neće se pojaviti pred sudom u Beogradu jer domaćem ministarstvu pravde još nije stigla dokumentacija iz Amerike. 

    Ministarstvu pravde Srbije još nije dostavljena dokumentacija američkog pravosuđa o slučaju studenta Miladina Kovačevića, izjavila je ministarka pravde Snežana Malović. 

    "Dokumentacija još nije stigla, mi smo u razgovorima s Ministarstvom pravde Sjedinjenih Američkih Država i nadam se da ćemo narednih dana imati pravac kojim će taj problem moći da se reši", rekla je Malovićeva novinarima.

    Ona je dodala da propisi u Srbiji, uključujući i Ustav, ne dozvoljavaju ekstradiciju građana Srbije stranim državama i da će dokazi, ili fotokopije dokaza, koje SAD budu dostavile Ministarstvu pravde, biti prosleđene nadležnom tužilaštvu.

    O tome da li ima elemenata da u Srbiji bude pokrenut postupak protiv Kovačevića, odlučiće tužilaštvo, jer to nije u nadležnosti Ministarstva pravde, objasnila je Malović.

    Student Miladin Kovačević optužen je u SAD za prebijanje kolege u studentskom restoranu. 

    Nakon što je za oslobađanje iz pritvora platio kauciju od 100.000 dolara, on je pobegao u Srbiju.

    Sta wi mislite,da li on treba da bude priwden?Da mu oduzmu dokumente odnosno pasos i te dokumentaciju za put...plus da mu sude u SAD i sto roditelji prebijenog studenta traze najstroziju kaznu,da li wi mislite da je to u redu,swe uopsteno wase misljenje o owome? 
    dovLa_
    dovLa_
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 1179
    Godina : 31
    Lokacija : Novi Sad
    Datum upisa : 09.04.2008

    Sudjenje Kowacewicu Empty Re: Sudjenje Kowacewicu

    Počalji od dovLa_ Čet Okt 30, 2008 1:09 am

    brate ako je taj njegov "kolega" amerikanac ja ne da mu ne bi sudio... nego bi ga oslobodio svih sudjenja narednih 100 godina...
    scared
    scared
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 194
    Godina : 29
    Datum upisa : 27.10.2008

    Sudjenje Kowacewicu Empty Re: Sudjenje Kowacewicu

    Počalji od scared Čet Okt 30, 2008 1:14 am

    shto se mene tiche...nkea ga obese....meni svejedno....

    America <3
    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Sudjenje Kowacewicu Empty Re: Sudjenje Kowacewicu

    Počalji od smile_girl Čet Okt 30, 2008 5:47 pm

    ako je kriv ,mora da mu se sudi ali ne shvatam zasto ne moze u Srbiji,jer je on nas drzavljanim
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Sudjenje Kowacewicu Empty Re: Sudjenje Kowacewicu

    Počalji od BlueFairy Čet Okt 30, 2008 5:49 pm

    scared ::America <3
    Wink Wink Wink dovla_ enmoj me pogresno shvatiti ali takav stav je poprilicno rasisticki... zamisli da tako kaze neki Amerikanac da je Kovacevic prebijen... Ovo nije uvreda nemoj je tako shvatiti...

    treba mu suditi... i onome ko mu je izdao papire a nije smeo jer mu je bilo zabranjeno da ode iz Amerike jer mu se vec tamo sudilo a on je pobegao...

    PS. ne moze zbog ovog gore sto sam napisala... i mi bi smo trazili da se sudi kod nas da je neki stranac koji zivi u Srbiji prebio nekog naseg...
    scared
    scared
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 194
    Godina : 29
    Datum upisa : 27.10.2008

    Sudjenje Kowacewicu Empty Re: Sudjenje Kowacewicu

    Počalji od scared Čet Okt 30, 2008 9:54 pm

    Slazhem se sa pinkiegirl.....da sam ja drzhavljanin America....shto na zhalost nisam....i da mene neko "prebije" a nije iz moje drzhave i ja bi trazhila da mu se sudi u Americi....

    A ja na Americu ne gledam nikada sa politichke strane....tamo su uslovi zhivota extra....a California je tako diFna....

    Sponsored content


    Sudjenje Kowacewicu Empty Re: Sudjenje Kowacewicu

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned Maj 12, 2024 1:10 pm