FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


5 posters

    Podrzavate li gradjanske inicijative?

    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Podrzavate li gradjanske inicijative? Empty Podrzavate li gradjanske inicijative?

    Počalji od bbabystorie Uto Nov 25, 2008 10:49 am

    Dosta se pise na teme kao sto su kazne za bacanje djubreta, komunalna inspekcija i sl.
    Da li znate da postoje udruzenja gradjana koja se bave ovakvom i slicnom tematikom?
    Da li ste ikad probali da ucinite nesto povodom stvari koje vam smetaju?
    Da li bi ste pristupili nekom takvom udruzenju i pokusali nesto da promenite i sta????
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Podrzavate li gradjanske inicijative? Empty Re: Podrzavate li gradjanske inicijative?

    Počalji od Deliverance Sub Dec 13, 2008 2:43 pm

    Volela bih da mogu da pristupim nekoj takvoj organizaciji,mada ne znam da li ih ima.To bi po meni bilo idealno.Mi hocemo da nam bude bolje,a pogledajte nam samo ulice!Omoti od bombona,otpusci od cigara na sve strane...Pa ljudi moji,dokle vise?Kad bi se svako malo potrudio,sve bi bilo u mnogo boljem redu,ne vidim svrhu prljanja svog grada?Treba imati postavanja bar prema onim jadnim ljudima koji po ceo dan rade ko konji cisteci ulice Beograda.
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Podrzavate li gradjanske inicijative? Empty Re: Podrzavate li gradjanske inicijative?

    Počalji od Piink.Ladyy Sub Dec 13, 2008 4:40 pm

    Pridruzila bih se takvoj organizaciji ..ipak,pokusavamo da zastitimo nasu okolinu,od nezeljenih djubriva i smeca..pre svega,to je kultura,pa sve ostalo.
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Podrzavate li gradjanske inicijative? Empty Re: Podrzavate li gradjanske inicijative?

    Počalji od Ninaa Sub Dec 13, 2008 4:57 pm

    Neznam dali ima takva organizacija, ali kad bih bila defitivno bih se pridruzila.
    Slazem se sa Deliverance kad bih se svako malo potrudio islo bih sve na bolje !
    Ljudi koji ciste ulice, mislim da oni gube svoje vreme jer to ce sve biti opet isto, ali to je njihov posao i rade ga dobro, samo treba i mi svi ostali da se potrudimo da nasa okolina bude sto lepsa i bez ikakvog djubra po ulicama!
    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Podrzavate li gradjanske inicijative? Empty Re: Podrzavate li gradjanske inicijative?

    Počalji od bbabystorie Sub Dec 13, 2008 4:59 pm

    Pa vi ste mladi,na vama svijet ostaje ,pa se potrudite da nesto promenite po tom pitanju Wink
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Podrzavate li gradjanske inicijative? Empty Re: Podrzavate li gradjanske inicijative?

    Počalji od Piink.Ladyy Sub Dec 13, 2008 6:16 pm

    da se nadovezem na Ninu..i mi mozemo jako puno ovako licno,ne ulazeci u takve organizacije,,mozemo doprineti tako sto nebismo bacali smece gde nam se ''cefne'' ..vec u odredjena mesta za to..dodadno bi olaksali posao ljudima koji to ciste,i ulepsali okolinu..
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Podrzavate li gradjanske inicijative? Empty Re: Podrzavate li gradjanske inicijative?

    Počalji od Deliverance Sub Dec 13, 2008 6:32 pm

    Mrwica ::da se nadovezem na Ninu..i mi mozemo jako puno ovako licno,ne ulazeci u takve organizacije,,mozemo doprineti tako sto nebismo bacali smece gde nam se ''cefne'' ..vec u odredjena mesta za to..dodadno bi olaksali posao ljudima koji to ciste,i ulepsali okolinu..

    upravo tako...kad bismo se svi ukljucili bilo bi mnogo lakse Wink ali treba podstaci ljude na to.
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Podrzavate li gradjanske inicijative? Empty Re: Podrzavate li gradjanske inicijative?

    Počalji od Ninaa Sub Dec 13, 2008 6:51 pm

    Mrwica ::da se nadovezem na Ninu..i mi mozemo jako puno ovako licno,ne ulazeci u takve organizacije,,mozemo doprineti tako sto nebismo bacali smece gde nam se ''cefne'' ..vec u odredjena mesta za to..dodadno bi olaksali posao ljudima koji to ciste,i ulepsali okolinu..

    pa jeste tako je, slazem se !
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Podrzavate li gradjanske inicijative? Empty Re: Podrzavate li gradjanske inicijative?

    Počalji od BlueFairy Sub Dec 13, 2008 9:08 pm

    Deliverance ::Volela bih da mogu da pristupim nekoj takvoj organizaciji,mada ne znam da li ih ima.To bi po meni bilo idealno.Mi hocemo da nam bude bolje,a pogledajte nam samo ulice!Omoti od bombona,otpusci od cigara na sve strane...Pa ljudi moji,dokle vise?Kad bi se svako malo potrudio,sve bi bilo u mnogo boljem redu,ne vidim svrhu prljanja svog grada?Treba imati postavanja bar prema onim jadnim ljudima koji po ceo dan rade ko konji cisteci ulice

    skroz se slazem sa tobom kao i sa mrvicom Wink

    Sponsored content


    Podrzavate li gradjanske inicijative? Empty Re: Podrzavate li gradjanske inicijative?

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned Maj 12, 2024 7:02 am