FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


5 posters

    Koliko zaista poznajete voljenu osobu

    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Koliko zaista poznajete voljenu osobu Empty Koliko zaista poznajete voljenu osobu

    Počalji od bbabystorie Sre Nov 26, 2008 4:38 pm

    Koliko zaista poznajte partnera u vezi ili u braku i da li mislite da vas jos uvek moze nesto neprijatno ili pak prijatno iznenaditi?
    Sta uopste znaci, ~poznavati nekog~?
    Da li vam se ikad u zivotu desilo da kasnije saznate nesto o svom partneru ili partnerki i sta je to bilo? Kako ste reagovali?
    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Koliko zaista poznajete voljenu osobu Empty Re: Koliko zaista poznajete voljenu osobu

    Počalji od bbabystorie Sre Nov 26, 2008 5:31 pm

    Ponekad mi se cini da znam kako dise,sta misli,sta oseca ali ponekad mi ode toliko daleko da ne znam nista....
    Mnogo puta sam se razocarala,mislila sam da znam sve a saznam nesto sto nisam znala i sve tako...nije to bas le osecaj..mada imam i ja moje male tajne i tajnice,prema tome,nemam sta da mu prebacim Wink
    Ako se sve sazna o partneru,posle vise nije zanimljiv...zar ne?
    ^_HipHopGirl_^
    ^_HipHopGirl_^
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 1152
    Godina : 29
    Datum upisa : 15.10.2008

    Koliko zaista poznajete voljenu osobu Empty Re: Koliko zaista poznajete voljenu osobu

    Počalji od ^_HipHopGirl_^ Sre Nov 26, 2008 11:23 pm

    khm... Baby, slazem se sa ovom tovojom zadnjom recenicom Wink

    Posto nisam bila u vezi, jos uvijek, pricacu prema zaljubljenosti :)
    Zanimljivo mi je kada polako, korak po korak otkrivam neke njegove osobine, navike, njegovo ponasanje kada je samo sa mnom kad se ne srecemo u masi... Jako mi je bilo simpaticno kad mi je pricao neke njegove dozivljaje sa exkurzije, zimovanja itd... Bila sam u soku kad sam saznala neke stvari ali sve mi je to bila jako simpaticno jer sam ga polako upoznavala kakav je on zaista... I ne bi voljela sve o njemu da saznam, nikada, jer svaki put kad saznam nesto novo ja se iznenadim, nekad negativno, ali kao sto rekoh sve to mi je jako simpaticno :)
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Koliko zaista poznajete voljenu osobu Empty Re: Koliko zaista poznajete voljenu osobu

    Počalji od Angelsmiledoll Čet Nov 27, 2008 6:49 pm

    bbabystorie ::Ponekad mi se cini da znam kako dise,sta misli,sta oseca ali ponekad mi ode toliko daleko da ne znam nista....
    Mnogo puta sam se razocarala,mislila sam da znam sve a saznam nesto sto nisam znala i sve tako...nije to bas le osecaj..mada imam i ja moje male tajne i tajnice,prema tome,nemam sta da mu prebacim Wink
    Ako se sve sazna o partneru,posle vise nije zanimljiv...zar ne?

    Ne bih imala sta da dodam... :)
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Koliko zaista poznajete voljenu osobu Empty Re: Koliko zaista poznajete voljenu osobu

    Počalji od Piink.Ladyy Sub Avg 08, 2009 10:44 am

    O nenadu znam onoliko koliko mi za sad treba.a to je da je sjajan dečko i drug.. meni trenutno više ni ne treba da znam..mi tek treba da ''putujemo'' kroz vreme i da se bolje upoznamo..a verujem da ni on ništa više o meni ne zna..
    >^♥Jëtżä♥ˇ<
    >^♥Jëtżä♥ˇ<
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 66
    Godina : 29
    Lokacija : Nowi Sad
    Datum upisa : 15.07.2010

    Koliko zaista poznajete voljenu osobu Empty Re: Koliko zaista poznajete voljenu osobu

    Počalji od >^♥Jëtżä♥ˇ< Čet Jul 15, 2010 7:24 pm

    bbabystorie ::Ponekad mi se cini da znam kako dise,sta misli,sta oseca ali ponekad mi ode toliko daleko da ne znam nista....
    Mnogo puta sam se razocarala,mislila sam da znam sve a saznam nesto sto nisam znala i sve tako...nije to bas le osecaj..mada imam i ja moje male tajne i tajnice,prema tome,nemam sta da mu prebacim Wink
    Ako se sve sazna o partneru,posle vise nije zanimljiv...zar ne?
    u potpunosti se slazem.....

    Sponsored content


    Koliko zaista poznajete voljenu osobu Empty Re: Koliko zaista poznajete voljenu osobu

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pon Maj 13, 2024 3:49 am