FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+4
Ninaa
Deliverance
bbabystorie
Piink.Ladyy
8 posters

    Danas je totalno out kada muškarac ode u vojsku?

    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Danas je totalno out kada muškarac ode u vojsku? Empty Danas je totalno out kada muškarac ode u vojsku?

    Počalji od Piink.Ladyy Pon Dec 08, 2008 9:19 pm

    Ranije,po velikom poštovanju .. muškarac koji nije otišao u vojsku smatrao se nesposobnim i nijedna ga devojka nije želela..Danas je to nekako,obrnuto .. svaki muškarac kada pođe u vojsku kuka kako on to neće izdržati..a i devojkama je to skroz out kada dečko ode u vojsku ..
    Kako vi gledate na to?
    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Danas je totalno out kada muškarac ode u vojsku? Empty Re: Danas je totalno out kada muškarac ode u vojsku?

    Počalji od bbabystorie Pon Dec 15, 2008 10:26 am

    Ja sam nesto uzdrzana po tom pitanju,meni momak nije od vece vrednosti ako ode u vojsku i obrnuto...To je stvar licne prirode pa ako voli nek izvoli..jeste da kazu da covek u vojsci sazrijeva,postaje pravi muskarac ali ja ne mislim bas tako
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Danas je totalno out kada muškarac ode u vojsku? Empty Re: Danas je totalno out kada muškarac ode u vojsku?

    Počalji od Deliverance Pon Dec 15, 2008 6:00 pm

    Pa ne pravim sad neku razliku niti mi je sad to nesto extra bitno...Ali svakako je bolje kad muskarac ode u vojsku jer pogledaj kakvo je vreme,bice bogami jos bombardovanja i ostalih sr**ja,ako mene pitas...
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Danas je totalno out kada muškarac ode u vojsku? Empty Re: Danas je totalno out kada muškarac ode u vojsku?

    Počalji od Ninaa Pon Dec 15, 2008 8:19 pm

    Ne pravim niku razliku izmedju toga, nije mi to neshto preterano bitno!
    Ali po meni je bolje ako je osludico vojsku;)
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Danas je totalno out kada muškarac ode u vojsku? Empty Re: Danas je totalno out kada muškarac ode u vojsku?

    Počalji od Angelsmiledoll Pon Dec 15, 2008 10:50 pm

    Nisam skepticna prema tome i smatram da svaki muskarac treba da ode u vojsku,to mi apsolutno ne smeta - bas naprotiv.
    Danas je to po principu "e smuljacu nesto nabrzaka i ispasce kao da sam stvarno i bio"...
    Ma nek se celice tamo i nauce necemu :D to moze da bude ok iskustvo za dalji zivot...
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Danas je totalno out kada muškarac ode u vojsku? Empty Re: Danas je totalno out kada muškarac ode u vojsku?

    Počalji od BlueFairy Uto Dec 16, 2008 5:21 pm

    bbabystorie ::Ja sam nesto uzdrzana po tom pitanju,meni momak nije od vece vrednosti ako ode u vojsku i obrnuto...To je stvar licne prirode pa ako voli nek izvoli..jeste da kazu da covek u vojsci sazrijeva,postaje pravi muskarac ali ja ne mislim bas tako

    slazme se sa tobom Wink ... da ne pisem isto Wink
    Ika
    Ika
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 88
    Godina : 29
    Lokacija : munze konza i bataja siti
    Datum upisa : 10.01.2009

    Danas je totalno out kada muškarac ode u vojsku? Empty Re: Danas je totalno out kada muškarac ode u vojsku?

    Počalji od Ika Sub Jan 10, 2009 9:34 pm

    zasto je out.....boze.......
    Milica_94
    Milica_94
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 159
    Godina : 29
    Lokacija : Zemun
    Datum upisa : 15.01.2009

    Danas je totalno out kada muškarac ode u vojsku? Empty Re: Danas je totalno out kada muškarac ode u vojsku?

    Počalji od Milica_94 Pet Jan 16, 2009 12:04 am

    Vojska je nesto potpuno normalno...ali i ako ne ode u vojsku nije nista gori i nesposobniji od drugih muskaraca...i licno smatram da to nije out....

    Sponsored content


    Danas je totalno out kada muškarac ode u vojsku? Empty Re: Danas je totalno out kada muškarac ode u vojsku?

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sre Maj 08, 2024 3:24 pm