FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+9
smile_girl
Deliverance
~Dora~
Prskavac
Gossip girl
Mara
BlueFairy
bbabystorie
Piink.Ladyy
13 posters

    Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu?

    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu? Empty Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu?

    Počalji od Piink.Ladyy Pon Dec 15, 2008 11:59 pm

    Ona bogata a on siromašan i obrnuto'?
    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu? Empty Re: Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu?

    Počalji od bbabystorie Uto Dec 16, 2008 12:27 am

    Sve mi se cini da e u danasnje vrijeme to veoma vazno i nisu krivi ljudi vec situacija u kojoj se nalazimo,nazalost
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu? Empty Re: Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu?

    Počalji od BlueFairy Uto Dec 16, 2008 5:19 pm

    mislim da moze... odnosno mislim da je u vecini slucajeva tako... ali po meni to je zato sto se oni krecu u razlicitim drustvima, (vecina) imaju drugacije poglede na neke stvari... drugacije vastitanje i misljenje... ne kazem da je uvek tako ali je obicno tako... kao i kada je u pitanju skola... danas se obicno covek sa fakultetom ozini zenu sa fakultetom, onaj sa srednjom skolom - znate dalje... onaj sa osnovnom (ima i takvih Laughing ) ... tu su mnogi faktori... ko me je razumeo, razumeo Wink
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu? Empty Re: Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu?

    Počalji od Mara Uto Jan 06, 2009 2:46 pm

    Pa utice...Msm da se ne lazemo bitno je,naravno ne da sve uzimamo bez ikakvog rada,ali je puno lakse kada para ima nego obrnuto.Ljudi manje brinu,manje je svadja....
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu? Empty Re: Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu?

    Počalji od Gossip girl Pet Jan 16, 2009 9:03 pm

    Mara ::Pa utice...Msm da se ne lazemo bitno je,naravno ne da sve uzimamo bez ikakvog rada,ali je puno lakse kada para ima nego obrnuto.Ljudi manje brinu,manje je svadja....



    slazem se sa owim...
    Prskavac
    Prskavac
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 285
    Datum upisa : 12.09.2008

    Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu? Empty Re: Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu?

    Počalji od Prskavac Sre Maj 20, 2009 1:57 pm

    Nebi trebalo,a da li moze..zavisi.
    ~Dora~
    ~Dora~
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 556
    Godina : 28
    Datum upisa : 20.08.2008

    Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu? Empty Re: Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu?

    Počalji od ~Dora~ Sre Maj 20, 2009 6:26 pm

    BlueFairy ::mislim da moze... odnosno mislim da je u vecini slucajeva tako... ali po meni to je zato sto se oni krecu u razlicitim drustvima, (vecina) imaju drugacije poglede na neke stvari... drugacije vastitanje i misljenje... ne kazem da je uvek tako ali je obicno tako... kao i kada je u pitanju skola... danas se obicno covek sa fakultetom ozini zenu sa fakultetom, onaj sa srednjom skolom - znate dalje... onaj sa osnovnom (ima i takvih Laughing ) ... tu su mnogi faktori... ko me je razumeo, razumeo Wink

    Slazem se s ovim Wink
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu? Empty Re: Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu?

    Počalji od Deliverance Čet Maj 21, 2009 12:47 am

    pa trenutno to za mene nije ni od kakvog znacaja,al jednog dana ce sigurno imati uticaja Rolling Eyes
    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu? Empty Re: Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu?

    Počalji od smile_girl Pet Maj 22, 2009 1:49 am

    Deliverance ::pa trenutno to za mene nije ni od kakvog znacaja,al jednog dana ce sigurno imati uticaja Rolling Eyes

    slazem se Rolling Eyes
    *TASHA*
    *TASHA*
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 166
    Godina : 29
    Datum upisa : 29.07.2009

    Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu? Empty Re: Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu?

    Počalji od *TASHA* Pet Jul 31, 2009 4:38 pm

    To nema veze!!!!! Bitna je ljubav izmedju dvoje.....
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu? Empty Re: Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu?

    Počalji od Ninaa Pet Jul 31, 2009 7:09 pm

    Kod mene to trenutno nije vazno..msm da mi se nece ni promeniti ali ko zna.
    Smatram da je ipak najvaznija ljubav izmedju te dve osobe.. sta ima i cime se bavi nema nishta stime !! po meni bar Wink
    forever in love <3
    forever in love <3
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 74
    Godina : 32
    Datum upisa : 05.08.2009

    Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu? Empty Re: Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu?

    Počalji od forever in love <3 Čet Avg 06, 2009 5:15 pm

    Ne moze..trazim decka,a ne sponzora da mi kupuje cipele.
    >^♥Jëtżä♥ˇ<
    >^♥Jëtżä♥ˇ<
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 66
    Godina : 29
    Lokacija : Nowi Sad
    Datum upisa : 15.07.2010

    Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu? Empty Re: Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu?

    Počalji od >^♥Jëtżä♥ˇ< Čet Jul 15, 2010 7:40 pm

    forever in love <3 ::Ne moze..trazim decka,a ne sponzora da mi kupuje cipele.
    tachno tako....

    Sponsored content


    Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu? Empty Re: Da li materijalno stanje partnera može da utiče na vezu?

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned Maj 12, 2024 4:15 pm