FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+7
BlueFairy
Mara
Angelsmiledoll
Deliverance
SEPULTURA
Gossip girl
Piink.Ladyy
11 posters

    Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?!

    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?! Empty Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?!

    Počalji od Piink.Ladyy Sub Jan 10, 2009 3:10 pm

    Danas punoletan covek moze biti optuzen za zavodjenje maloletnika..
    Sta vi mislite o tome?
    Moj decko ima tacno 18 godina..a ja nepunih 14.. 5 godina je stariji od mene.I meni to uopste ne smeta?
    Zasto bi zakonu smetalo,zbog cega oni zabranjuju drugima da se vole i da budu zajedno,pretnjama zatvorom i sl?
    Slazem se da je zakon bitan kada punoletna osoba MALTRETIRA maloletnu ..ali to bih svela pod zakon maltretiranja..a ne zavodjenje maloletnice..
    Taj zakon mi je bio i ostace uvek isuvise glup..
    Vase misljenje?
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?! Empty Re: Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?!

    Počalji od Gossip girl Sub Jan 10, 2009 4:45 pm

    to moze d bude optuzen samoo ako ste spawali zajedno,ako niste ,ne moze...
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?! Empty Re: Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?!

    Počalji od Piink.Ladyy Sub Jan 10, 2009 6:14 pm

    Ali opet..i da jesmo,to je nasa stvar..zasto treba nekog da se tice?
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?! Empty Re: Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?!

    Počalji od Gossip girl Sub Jan 10, 2009 6:30 pm

    jbg,zakon....nije to samo zbog was,ali reci da nije bolesno da neki deda matori bude sa nekom maloletnom dewojkom?
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?! Empty Re: Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?!

    Počalji od Piink.Ladyy Sub Jan 10, 2009 7:06 pm

    Ako se to njima dopada..i ako se vole,zasto bi meni smetalo?
    Jeste bolesno za videti,ali to nije razlog da se izmedju njih staje.
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?! Empty Re: Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?!

    Počalji od SEPULTURA Pon Jan 12, 2009 5:30 pm

    Ma ovde u Crvenki tako ljude boli uvo ko je s kim spavao,ovo je slobodan grad,ljudi puse marihuanu na semaforu,ispred kafica,ko im sta moze.Ja sam imao devojku 11 godina ona mi rece da ima 13 a i izgledala je starije,sutnuo sam je posle toga sto mi je rekla istinu,kao prvo mlada je kao drugo slagala me.
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?! Empty Re: Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?!

    Počalji od Piink.Ladyy Ned Feb 01, 2009 5:22 pm

    Apsolutno sam za svaku vrstu slobode..ali ,sta je tu problem?! problem je sto omladina to zloupotrebi ..ne svi,ali pojedinci ..i zato se mora ukinuti SVIMA sloboda..
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?! Empty Re: Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?!

    Počalji od Deliverance Ned Feb 01, 2009 8:25 pm

    ako je razlika u godinama iznad 4,a da je pritom jedan od partnera punoletan,to je kaznjivo po zakonu,bilo da su spavali ili ne Wink Sto se tog zakona tice,niti mi smeta,niti mi se dopada.Ja licno u ovim godinama nisam za razliku vecu od 3 godine zbog izvesne razlike u razmisljanju...A zasto tako,mrvka,znas i sama,osetila si to kad si bila sa onim deckom...Jednostavno,interesi su drugaciji,prioriteti su razliciti...
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?! Empty Re: Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?!

    Počalji od SEPULTURA Ned Feb 01, 2009 8:57 pm

    Ja dok sam bio sa ovom malom sto mi rece da ima 13 a imala je 11,morao sam da joj izvlacim reci kljestima iz usta,bila je jako stidiljiva i kad progovori to bude nesto jako glupo,i ovo sto sam ja radio je bilo krivicno delo covece pa to je dete malo koje izgleda starije al jedno je sigurno:Mene nece opet zjbati.
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?! Empty Re: Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?!

    Počalji od Angelsmiledoll Ned Feb 01, 2009 9:18 pm

    Ne svidja mi se ovaj zakon,iskreno.
    Sopstveni primer...imala sam 14,on 18...i?Sta koga briga....meni je bilo jako lepo sa njim.
    Jeste on stariji i jeste da su interesi drugaciji kao sto je Deliverance rekla ali sve je stvar u tome kako ti razmisljas...
    Smatram da je ovaj zakon nepotreban.
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?! Empty Re: Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?!

    Počalji od Mara Pon Feb 02, 2009 1:02 am

    Ja mislim da ovaj zakon nema logike....Recimo da uvedu zakon da razlika ne sme da bude vise od 30 god,samo to fali npr. 30-60 god...Ko odraslim ljudima moze da odredi sa kim ce da budu?Isto vazi i za klince,sta ako devojka od 14 hoce da bude sa nekim od 20?Ko to moze da im zabrani i koga se tice sta oni rade kad su sami?NIkog....Ovo je jos jedan u nizu glupih zakona
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?! Empty Re: Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?!

    Počalji od BlueFairy Pon Feb 02, 2009 5:35 pm

    stvar je u tome sto se dosta puta desavalo kako maloletnik (tj. obicno maloletnica) poveruje da je on voli i bla bla... i ta osoba starija od 18 iskoristi priliku... ali ljudi ovo nije uvedeno da osobe od 18 ili 19 ne bi bile sa osobama od 114 ili 15... obicno su ti "krivicno gonjeni" mnogo stariji i mnogi zele da iskoriste maloletnicu a ne vole je zaista... to se desava svuda u svetu i zato postoji taj zakon, da bi on mogao biti osudjen... ali opet policija nece da dira tu osobu ako ima 18, 19 godina i ako se niko (pogotovu maloletnica ili njeni rodjitelji) ne zale na njega... ako neko ima 30 a druga osoba 60 to mi je malo ruzno ali mi je opet sve jedno... a i te osobe su mnogo zrelije od cetrnaestogodisnjaka... taj zakon mi je skroz ok... ipak ruzno je kada neko ima 25, 26 a ona 14, 15... meni to dodje i ko pedofilija... pa hajde da stariji ima 18, 19... jedna moja drugarica koja ima 14 godina je bila sa nekim deckom koji ima 26, 27... mislim da je on ipak za zatvor :-/ ...
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?! Empty Re: Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?!

    Počalji od Piink.Ladyy Pon Feb 02, 2009 11:20 pm

    Deliverance ::ako je razlika u godinama iznad 4,a da je pritom jedan od partnera punoletan,to je kaznjivo po zakonu,bilo da su spavali ili ne Wink Sto se tog zakona tice,niti mi smeta,niti mi se dopada.Ja licno u ovim godinama nisam za razliku vecu od 3 godine zbog izvesne razlike u razmisljanju...A zasto tako,mrvka,znas i sama,osetila si to kad si bila sa onim deckom...Jednostavno,interesi su drugaciji,prioriteti su razliciti...


    Jeste.. interesi jesu drugaciji,kao i prioriteti i stosta toga..ali ja sam recimo osoba koja zivi od danas za sutra..volim sve da isprobam,a uveliko podrzavam da nije zanimljivo kada se nadju srodne duse..kojima su misli iste,zelje i snovi .. to mi deluje nekako monotono ..ovako ti pricas nesto svoje,a on svoje..mada ponekad se nadje zajednicki jezik .medjutim,vlasti to izuzetno brane i kaznjavaju raznim nacinima..
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?! Empty Re: Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?!

    Počalji od BlueFairy Uto Feb 03, 2009 3:33 pm

    eh, da... i nije krivicno delo ako punoletna osoba zavoli maloletnu vec ako je iskoristi... pa sada oni na oba, u vecini slucajeva, gledaju isto Wink
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?! Empty Re: Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?!

    Počalji od Piink.Ladyy Uto Feb 03, 2009 4:14 pm

    Upravo to pinkie .. ali ako je iskoristi ili na bilo koji nacin maltretira.. to se vec moze kaznjavati maltretiranjem ili neznam vec ni ja kako ..ali kako i sama kazes,oni na ta dva pojma gledaju apsolutno isto.
    butterfly-girl
    butterfly-girl
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 559
    Datum upisa : 06.04.2008

    Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?! Empty Re: Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?!

    Počalji od butterfly-girl Uto Feb 03, 2009 9:41 pm

    Gossip girl ::to moze d bude optuzen samoo ako ste spawali zajedno,ako niste ,ne moze...

    nisi upravu...moze da te kazne i ako niste spawali zajedno...nema tu nikakve veze dal ste spawali ili ne...
    _RePeRkA
    _RePeRkA
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 371
    Godina : 26
    Lokacija : pravo do ludnice,pa kroz prva vrata desno pa ona severno i tak
    Datum upisa : 16.01.2009

    Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?! Empty Re: Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?!

    Počalji od _RePeRkA Pet Mar 06, 2009 4:03 pm

    glupmi je taj zakon u smislu da sad ja sa 15 god. nesmem da budewm sa nekim od 18..20kod. ali mi je potpuno ok sto se tice pedofila.
    Free_b0y
    Free_b0y
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 43
    Godina : 33
    Lokacija : Vrbas
    Datum upisa : 28.04.2009

    Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?! Empty Re: Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?!

    Počalji od Free_b0y Pon Maj 11, 2009 4:14 am

    zakon je gloop do bola :s
    ^^CaCa^95^^
    ^^CaCa^95^^
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 288
    Godina : 28
    Datum upisa : 24.06.2009

    Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?! Empty Re: Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?!

    Počalji od ^^CaCa^95^^ Pon Jul 13, 2009 8:58 pm

    Pa da,to je po meni pedofilija,neshto nenormalno...Mogu da shwatim da dewojka ima 20 a on 25,recimo 15 i 20 je po meni decko,pedofil koji zawodi maloletna lica...Jadno...

    Sponsored content


    Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?! Empty Re: Krivicno delo kada punoletna osoba zavoli maloletnu?!

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned Maj 12, 2024 12:28 am