FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+3
Angelsmiledoll
Ikac&Njanja
SEPULTURA
7 posters

    Omiljeni bend

    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Omiljeni bend Empty Omiljeni bend

    Počalji od SEPULTURA Čet Jan 15, 2009 12:00 am

    Koji je vas omiljeni bend ili pevac ako nema bend ako je solo karijera i dajte barem jedan razlog zasto vam se bend ili pevac svidja i po cemu je poseban.

    Da vas cujem....
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Omiljeni bend Empty Re: Omiljeni bend

    Počalji od Ikac&Njanja Čet Jan 15, 2009 4:49 pm

    Van Gogh- jednostavno ih obozavam.. pogotovo Djuleta.. oni su mi omiljena rok grupa, Pink Floyd- prva pesma koju ma cula od njih je The wall.... bilo mi je strava ono kad deca pevaju i tako sam pocela da ih slusam..

    Parni Valjak- kod nas.. slusala sam ih i ranije, ali kada je Aki pre nekih mesec dana bio u Kladovu, odusevio me je koju energiju ima taj covek, svaka mu cast

    Ekv- cini mi se najbolja rok grupa ikada kod nas... steta sto su svi onako propali...

    Tose Proeski je bio jedan od najboljih izvodjaca na Balkanu... sve recu su suvisne da se ista kaze o njemu...
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Omiljeni bend Empty Re: Omiljeni bend

    Počalji od Angelsmiledoll Čet Jan 15, 2009 5:01 pm

    Omiljeni bend Roxettezh89neugm6
    Omiljeni bend W428

    Omiljeni bend mi je Roxette.
    Nekadasnja veoma popularna pop/rock grupa.
    Dala sam sliku da se vidi njihov fazon,svidja mi se...kao i glas Meri Fredrikson.
    Neke od pesama...pa izdvojicu Listen to your heart,It must have been love,Sleeping in my car,Anyone,Church of your heart.
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Omiljeni bend Empty Re: Omiljeni bend

    Počalji od SEPULTURA Čet Jan 15, 2009 8:44 pm

    Omiljeni bend Windowslivewritersepulturareunionhopeslookingup-c630sepultura6-2

    Moj omiljeni bend je SEPULTURA.Brazilski death metal (u pocetku),kasnije trash i groove. Prvi album koji su izdali je Bestial Devastation 1985 godine sa glavnim vokalom Maxom Cavalerom,moj idol.Godinu dana posle 1986 izlazi moj omiljeni album Morbid Visions,sredinom drugog razreda ja sam imao crnu kasetu tog albuma i pustao sam ga svaki dan dok keva nije uzela kasetu i raskomadala je,ja sam se skroz skenjao,ali taj skenj je trajao kratko jer sam pred kraj 3 razreda dobio komp i nabavio celu diskografiju SEPULTURE i postao zaludjenik za bendom.Prvo sam slusao ovu staru SEPULTURU dok je jos bio Max Cavalera vokal posto je bend dobio tuznu vest da je umro bliski clan benda sin grupinog menadzera i Maxovog pastorka Dana Wells.Bend je brzo nasao novu zamenu,Derricka Greena novog vokala,novi vokal nova SEPULTURA.Al Max je stvorio novi bend SOUFLY.Takodje moj omiljeni bend al necemo sve u jednom postu.


    Poslednji izmenio SEPULTURA dana Pon Mar 09, 2009 5:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Omiljeni bend Empty Re: Omiljeni bend

    Počalji od Deliverance Čet Jan 22, 2009 12:34 am

    top su mi the cure,nightwish,bodomi,prljavo kazaliste,ekv,wasp i tristania Wink sarenoliko:)
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Omiljeni bend Empty Re: Omiljeni bend

    Počalji od SEPULTURA Sub Jan 24, 2009 5:18 pm

    A inace jos jedan bend,sad je u pitanju pank

    KUD IDIJOTI

    „Легенда каже: „О приближном настанку групе КУД ИДИЈОТИ
    говори се свашта, али најтачнија је она прича када је Број Један дошао
    код Салета и рекао му: Слушај синко, ја сам одвећ стар за те ствари,
    али ако хоћеш мој савјет, немој ни случајно узет Фрица за басисту...“.
    Ипак, Сале Веруда, гитариста и оснивач Куд Идијота се није обазирао на
    савет старог прдоње и доласком басисте Фрица у групу 1985. године
    формирана је коначна постава коју су још чинили певач Туста и бубњар
    Птица. И тако почиње прича о чувеном бенду чији слоган гласи „Куд Идијоти прођу ту трава не расте“.
    ~*~mrkvili~*~
    ~*~mrkvili~*~
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 363
    Godina : 33
    Lokacija : Becej
    Datum upisa : 07.12.2008

    Omiljeni bend Empty Re: Omiljeni bend

    Počalji od ~*~mrkvili~*~ Pet Mar 06, 2009 10:14 pm

    Erreway,Floricienta,Teen Angels...Plavi orkestar,Prljavo kazaliste,Novi fosili...
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Omiljeni bend Empty Re: Omiljeni bend

    Počalji od Ninaa Ned Mar 08, 2009 8:35 pm

    Moji omiljeni su , nickelback,mcfly i jonas brothers! :D
    Leena Aya Wolff
    Leena Aya Wolff
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 80
    Godina : 30
    Lokacija : Over the hills and far away
    Datum upisa : 21.07.2009

    Omiljeni bend Empty Re: Omiljeni bend

    Počalji od Leena Aya Wolff Sre Avg 05, 2009 8:37 pm

    Cinema Bizarre-

    Omiljeni bend Cinema

    kod njih mi se sve svidja.Zajebanti do bola,super muzika(ujedno i za djuskanje i razmisljanje),sweet su...Inache,super je shto uvek menjaju izgled i fazon,tako da nikad ne dosade...Nemacki bend osnovan 2007-e godine...Clanovi su Strify,Yu,Kiro,Shin i Romeo,a bivsi klavijaturista i back vokal je nash Luminor koji je napustio bend zbog problema sa zdravljem.JBG...Sviraju sve po malo...Od dance,electronic,popa,power-pop-a,do gothic i alternative rocka,a zbog svog upadljivog look-a ih chak svrstavaju i u Jrock.
    Josh jedna prednost im je shto redovno stupaju u kontakt sa fanovima i sami prave svakakve konkurse na sajtovima.Redovno postuju neke svoje videe i slikice iz zivota i uvek su tu da napishu neku zajebanciju na twitter-u.Pravi internet freak-ovi.Svaki ima neku svoju opsesiju...Yu-metal ,rock i devojke;Romeo-devojke i romantika;Strify-moda moda moda,trtljanje,cavrljanje,kokodakanje pred kamerama,xD...Kiro-twilight i vampiri haha...Shin-Samo bubnjevi i ceo svet je njegov...xD
    ma debilcine zesce...Muzika + chitav njihov zhivot= shpanska serija...


    E,sad,....malo ozbiljniji muzicari...Wink

    Nightwish-

    Omiljeni bend Nightwish1

    Iako meni drazi sa Tarjom,opet su im nove pesme razbile sva ocekivanja kod fanova...
    Kvalitetna muzika i uzbudljivi instrumentali....Shta drugo da se ochekuje od njih...Symphonic-power metal band iz Finske...Sedishte Kitee tj. Helsinki...Nema ko ih ne zna....Sviraju od 1996...Definitivno nikad,za sve ove godine,nisu izneverili svoje fanove.

    Apocalyptica-

    Omiljeni bend Apocalyptica-03-big

    Tri blesava akademca koji su zavrsili za violonchelo.Plus retardirani bubnjar Mikko...
    Postali su poznati tako shto su pocheli obradjivati pesme najpoznatijih rock i metal izvodjaca,na violoncelu.Posle toga sledi doba u kojem prave gomilu hitova u saradnji sa najboljim muzicarima u svetu tezhe muzike...(Corey Taylor,Max Cavalera,Nina Hagen,Matt Tuck,Cristina Scabbia,Ville Valo,The Rasmus and so on...)
    Hehhe....sem toga su i sweeeeeeeeeeeeeettttt....<3

    Sponsored content


    Omiljeni bend Empty Re: Omiljeni bend

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pon Maj 20, 2024 2:10 am