FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


4 posters

    Metal faza

    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Metal faza Empty Metal faza

    Počalji od SEPULTURA Čet Jan 15, 2009 1:28 am

    -неки почну да слушају метал због друштва
    -неки га слушају због бунта против родитеља
    -неки га слушају због целе иконографије
    -неки
    га слушају да надоместе нешто што им у неком тренутку фали (нека врста
    ескапизма или, како је у тексту дословно наведено, "емотивне штаке")

    Закључак:
    наведене категорије људи га не слушају због музике и зато врло лако
    испадају из целе приче. Такође, добар закључак је да не мораш да се
    облачиш или изгледаш као металац да би слушао метал и био металац.

    Tekst iz novina Metal manijacs i u potpunosti se slazem s ovim.
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Metal faza Empty Re: Metal faza

    Počalji od Angelsmiledoll Čet Jan 15, 2009 4:39 pm

    SEPULTURA :: Такође, добар закључак је да не мораш да се
    облачиш или изгледаш као металац да би слушао метал и био металац.

    Da,ne moras.
    Ne oblacim se tako,vrlo retko.Nije mi ni bitno.Uvek se obucem onakako kako bih u tom trenutku zelela da izgledam i to zaista nema veze sa mojim muzickim ukusom.
    Pocela sam da slusam metal jos u osnovnoj.Polako,od laganijih stvari sam isla ka 'tezim' pravcima.
    Jednostavno u jednom trenutku sam se osvrnula i pogledala na exkurziji u osmom osobe koje su slusale-tatinu mazu- i nisam se pronasla u tome.Zelela sam nesto drugo.Ali uvek zbog drustva moram da odslusam po koju pesmu iz njihovog zanra.Mislim,necemo valjda dozvoliti da nas to razdvoji. :D
    Rock i metal su po meni jako kvalitetni pravci u svakom smislu i...ja sam tu,u tom svetu.
    Sasvim mi je lepo. :D
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Metal faza Empty Re: Metal faza

    Počalji od SEPULTURA Čet Jan 15, 2009 11:23 pm

    A moze i pravilo za pozere:Nemoj da se oblacis kao metalac ako nisi metalac.Ne budi ono sto nisi.
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Metal faza Empty Re: Metal faza

    Počalji od Deliverance Uto Jan 20, 2009 2:17 pm

    Pa to,pozer nije neko ko se ne oblaci kao metalac,a da pritom to slusa,vec neko ko se folira da slusa muziku o kojoj nema pojma...
    Ja se nekad oblacim kao goticarka,nekad kao hipik,nekad kao rokerka...Sve zavisi od raspolozenja Wink Cesto se obucem i potpuno neutralno Wink Metal i rock nisu uniforma,vec zivot...
    Leena Aya Wolff
    Leena Aya Wolff
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 80
    Godina : 30
    Lokacija : Over the hills and far away
    Datum upisa : 21.07.2009

    Metal faza Empty Re: Metal faza

    Počalji od Leena Aya Wolff Sre Avg 05, 2009 9:11 pm

    Slazem se.
    Ja metal i rock ne slusam kao gore naveden slucaj.
    Jednostavno uzivam uz tu muziku,i to je vrsta muzike koja me pokrece.
    Od uvek sam volela i od uvek cu voleti.Pocela sam kao klinka sa 8 godina slusajuci Metallicu,Nirvanu i Bon Jovi-a.Uostalom,roditelji su jedini krivci zasto sad slusam to.Oni su potpuno uticali u razvoju mog ukusa u muzici,iako me nikad nisu terali na to.
    Ne oblacim se kao metalka jer slusam muziku.Nekad se oblacim u crno jer mi se svidja.Ali nikad se ne oblacim skroz u crno.Volim crnu dugu tuniku sa helankama i rimljankama...ili...martinke uz crne-uske pantalone,ali ipak...nikad se ne odricem pozude za modom...Obozhavam sareno,vojnicki fazon,otrcane stvari iz 80'ih...uske pantalone u svim bojama,kajsevi na kockice,extra baletanke na platformice s masnicama,chak i neke najsharenije haljine.
    Veoma mi se svidjaju stvari nekih poznatih dizajnera,kao Philosophy od Alberte Ferretti ili DKNY...
    Shto se tiche shoppinga...uvek kupujem Urban shop,New Yorker,Converse i na buvljaku shta nadjem..svejedno mi je,samo da se meni svidja...

    Ne razumem svoju drugaricu,koja je definitivno u prolaznoj fazi.
    Mislim da bash zheli da tera inat drugima,i da slusha metal.Najgore derache i sve to samo zbog popularnosti,jer izgleda...drugacije...Kada vidi neku zhensku u barbie fazonu,odmah govori kako ce da je tuche...kao....fenserka...A ona je ta koja je pre dve godine slushala Rihannu,PCD i da ne redjam dalje...Pljuvala mi je po Nightwish-u kako su satanisti,i mrzela je Lorde...odjednom...ona postala metalka...A ja ,...eh,ja jadna...xD Poshto se nisam oblachila nikad u tom fazonu,a htela sam,ona je uspela pre mene sve...Kupila je Nightwish majice koje sam ja trazila sto godina i mucila je vishe govoreci kako cu je kupiti.Isto tako je bilo sa Emily The Strange torbom u koju sam se bila zaljubila...Skupila sam pare dan pre nego shto je ona otishla i kupila je sebi...Zatim je pochela sa starkama...Druga drugarica je mesec dana kasnije kupila starke,i svi su se drali na nju,govorili joj kako ce da je ubiju jer kopira ovu drugu...Ma gluposti...da ne pricam dalje,jako me zivcira...Eh,i tako sam ja ostala bez ichega....tj. Imam starke,kupila sam pre nje,hvala bogu...Ali josh uvek mi je glupo da kupujem print majice...Sve ove godine govorim kako obozhavam martinke i sve,ali eto...opet ih je nabavila pre mene,i opet ih ja necu kupiti(bar ne za sad)....
    Ih....ali sve to je radila za dzabe.Zajebala se ko najgori kreten.Toliko sam zelela da upisem medicinsku,a ona gimnaziju prirodno matematicki.I kada je skontala da ima vise poena na prijemnom od mene,na prvu zelju je stavila medicinsku.Zajebala sam je kao retarda najgoreg.Upala sam na drugu zelju i sad me boli dupe.Ekonomska pravni tehnicar...haha,a ona...medicinska...medju same doktore koji joj nece dozvoliti ni da nalakira nokte.Ih,shta ce joj reci kad ode tako rasdrpana u skolu....ufff...Moja sestra je isla,i nikad u medicinskoj nije bio nijedan metalac...njena drugarica je imala roze nokte jednom,i za malo nije dobila ukor...Haha,tako da....prc milojka...
    Ali bole me...ja opet vucem na svoj fazon....
    Eh,ja se smorih i vash smorih...bolje ne citajte celo...ispasce vam oci...ajd zdravo,bole me prsti..xD
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Metal faza Empty Re: Metal faza

    Počalji od SEPULTURA Sub Avg 08, 2009 6:35 am

    Nije teško biti drugačiji i da te svi gledaju kao freaka i kao ludaka i kao debila,treba biti drugačiji i uklapati se u ekipu.E to je uspeh.

    Sponsored content


    Metal faza Empty Re: Metal faza

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pon Maj 20, 2024 3:18 am