FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


3 posters

    Stwari nisu uwek onakwe kakwima nam se cine

    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Stwari nisu uwek onakwe kakwima nam se cine Empty Stwari nisu uwek onakwe kakwima nam se cine

    Počalji od Gossip girl Čet Jan 15, 2009 3:14 pm

    Dva anđela putnika zaustavila su se da prenoće u kući jedne vrlo moćne porodice. Porodica je bila netaktična i nije im odobrila da se smeste u gostinjskoj sobi njihove vile. Umjesto toga dali su im mali prostor u hladnom podrumu kuće. Dok su raspremali ležajeve na podu, stariji anđeo ugledao je jednu pukotinu na zidu, i popravio ju je. Kada ga je mlađi anđeo upitao zašto je to napravio, stariji mu je odgovorio, “Stvari nisu uvek onakve kakvima se čine”.
    Sledeću noć, anđeli su došli da prenoće u kuću jednog vrlo siromašnog para, ali muškarac i njegova žena bili su vrlo gostoljubivi. Nakon što su sa njima podelili ono malo hrane što su imali, bračni par je dozvolio anđelima da spavaju u njihovom krevetu gde će se moći dobro odmoriti. Kada su se sledeći dan probudili, anđeli su pronašli gospodina i njegovu suprugu u suzama. Jedina krava koju su posedovali, čije je mleko bilo njihov jedini izvor prihoda, ležala je mrtva na polju. Mlađi anđeo bio je besan i upita starijeg anđela, “Kako si mogao dozvoliti da se to desi? Prvi čovek imao je sve, i ti si mu pomogao; druga porodica imala je malo toga, ali je bila spremna sve podeliti, a ti si dozvolio da im ugine krava”.

    “Stvari nisu uvek onakve kakvima se čine” odgovori stariji anđeo. “Kada smo bili u podrumu one vile, primetio sam da je u onoj pukotini na zidu sakriveno zlato. Obzirom da je vlasnik bio opsednut novcem, zatvorio sam pukotinu tako da im onemogućim da pronađu to zlato.”

    “Noćas, dok smo spavali u krevetu siromašne obitelji, anđeo smrti došao je po ženu ovog seljaka, a ja sam mu dao kravu. Dakle, stvari nisu uvek onakve kakvima se čine”.



    Neke osobe
    nam postaju prijatelji
    ostaju sa nama dugo
    ostavljajući prekrasne tragove
    u našim srcima
    ...


    i nećemo biti isti kao prije
    jer smo imali dobroga prijatelja!!
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Stwari nisu uwek onakwe kakwima nam se cine Empty Re: Stwari nisu uwek onakwe kakwima nam se cine

    Počalji od Piink.Ladyy Sre Maj 20, 2009 8:28 pm

    Treba uvek saslusati celu pricu ..
    nekoliko puta sam se opekla sto sam na prvu loptu verovala u prvu pricu.
    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Stwari nisu uwek onakwe kakwima nam se cine Empty Re: Stwari nisu uwek onakwe kakwima nam se cine

    Počalji od bbabystorie Sre Maj 20, 2009 9:24 pm

    Ovo je jakp dirljivo Sad

    Sponsored content


    Stwari nisu uwek onakwe kakwima nam se cine Empty Re: Stwari nisu uwek onakwe kakwima nam se cine

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Apr 26, 2024 9:44 pm