FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+5
SEPULTURA
Mara
Deliverance
Gossip girl
Piink.Ladyy
9 posters

    Da li je danas sramota biti patriota?

    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Da li je danas sramota biti patriota? Empty Da li je danas sramota biti patriota?

    Počalji od Piink.Ladyy Pon Jan 19, 2009 8:51 pm

    ''Volim svoju drzavu..ali me sramota u drustvu to da priznam.. da ne bih ispao glup/a''..
    pronalazite li se u ovoj recenici?
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Da li je danas sramota biti patriota? Empty Re: Da li je danas sramota biti patriota?

    Počalji od Gossip girl Uto Jan 20, 2009 1:58 pm

    T o je swe samo ne sramota...wecina ljudi iz naseg kraja su welike patriote i swi se time ponose,prwi put cujem da se neko zbog toga stidi
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Da li je danas sramota biti patriota? Empty Re: Da li je danas sramota biti patriota?

    Počalji od Deliverance Čet Jan 22, 2009 1:34 am

    ne...ali patriote nisu ovi debili od 15 godina sto se sad kao nesto loze na cetnike,fajt za kosovo i tako dalje...xD
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Da li je danas sramota biti patriota? Empty Re: Da li je danas sramota biti patriota?

    Počalji od Mara Pon Jan 26, 2009 1:04 am

    Zasto je to sramota,time se moze samo ponositi
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Da li je danas sramota biti patriota? Empty Re: Da li je danas sramota biti patriota?

    Počalji od SEPULTURA Pon Jan 26, 2009 6:28 pm

    Deliverance ::ne...ali patriote nisu ovi debili od 15 godina sto se sad kao nesto loze na cetnike,fajt za kosovo i tako dalje...xD

    Da,da jaooooj tripuju se tu a sigurno ne znaju istoriju Srbije,glavne datume koji bi svaki covek trebao da zna.
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Da li je danas sramota biti patriota? Empty Re: Da li je danas sramota biti patriota?

    Počalji od Ninaa Pon Jan 26, 2009 7:48 pm

    ne.. slazem se sa Gossip Girl to je sve samo ne sramota Wink
    Time samo mozes ponositi , nema sta da te je sramota :') :D
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Da li je danas sramota biti patriota? Empty Re: Da li je danas sramota biti patriota?

    Počalji od Piink.Ladyy Ned Feb 01, 2009 5:21 pm

    Postavila sam to pitanje iz primera svog drustva..znaci mi svi sedimo i pricamo kako je Barak Obama postao predsednik SAD-a.. i skrenuli smo temu na Srbiju ..moja drugarica je prokomentarisala ''ma dajte ljudi,to je tako out.. ja volim moju drzavu,ali danas nije u trendu diciti se javno svojim prebivalistem!'' .. mi smo se naravno svi zabezeknuli.Takodje smatram da je to nesto cime se treba ponositi,a ne stiditi ..pobogu ..
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Da li je danas sramota biti patriota? Empty Re: Da li je danas sramota biti patriota?

    Počalji od Mara Ned Feb 01, 2009 5:59 pm

    Ja volim Srbiju ali smatram da u njoj nema bas puno buducnosti i iskrena da budem nisam neki patriota ali ne zato sto je to trend ili ne vec zato sto je jednostavno tako
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Da li je danas sramota biti patriota? Empty Re: Da li je danas sramota biti patriota?

    Počalji od Deliverance Ned Feb 01, 2009 8:29 pm

    hah mrvka ortakinja ti je...debil xD realno xD
    voleti zemlju ne znaci voleti njenu nemastinu i tupave politicare...to znaci voleti njena jezera,voleti kulturu,voleti IZVORNU narodnu muziku,planine,obicaje,nosnju,tradicionalna jela i mnogo sosta drugog...jebo mater,ko ne voli svoju domovinu,nek ide,ko ga shisha xD al ne treba ni glumiti patriote rasturajuci pola grada kad su protesti jer to je sve samo ne ljubav prema domovini
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Da li je danas sramota biti patriota? Empty Re: Da li je danas sramota biti patriota?

    Počalji od SEPULTURA Ned Feb 01, 2009 8:53 pm

    Ja ne volim Srbiju al volim mesto u kom sam rodjen,u kojem zivim,ne ponosim se uopste sto zivim u Srbiji,puca meni za sve i da zivim u Tunguziji :D
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Da li je danas sramota biti patriota? Empty Re: Da li je danas sramota biti patriota?

    Počalji od Angelsmiledoll Ned Feb 01, 2009 9:14 pm

    Mrwica ::''Volim svoju drzavu..ali me sramota u drustvu to da priznam.. da ne bih ispao glup/a''..
    pronalazite li se u ovoj recenici?

    Ne pronalazim se.
    Srbija je zaista bogata prirodom,prelepih predela ima...zar ima nekog ko to ne voli?!
    Volim noshnju,obicaje,folklor(dugo sam isla),volim zaista mnogo toga...
    Kao i svaka drzava ima svoje mane,naravno...bilo bi fino da ekonomski mnogo bolje stojimo ali sta je tu je.
    Ne znamo sta nam zivot nosi ali...volela bih da ostanem ovde.
    Nije lako,za mnogo sta se moramo potruditi kao pojedinci mnogo vise nego ostali narod u drugim zemljama.
    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Da li je danas sramota biti patriota? Empty Re: Da li je danas sramota biti patriota?

    Počalji od smile_girl Ned Feb 08, 2009 7:58 pm

    Ne pronalazim se. Mislim da svi vole svoju drzavu i zasto bi se toga stideli. Tu gde se nalaze nasi koreni,domovi,nase prirodne lepote, i svi ljudi koje volimo i koji na znace. samo kreteni mogu da se stide, i da smatraju da je glupo voleti svoju zemlju.
    ^^CaCa^95^^
    ^^CaCa^95^^
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 288
    Godina : 28
    Datum upisa : 24.06.2009

    Da li je danas sramota biti patriota? Empty Re: Da li je danas sramota biti patriota?

    Počalji od ^^CaCa^95^^ Pon Jul 13, 2009 9:10 pm

    OMG,kakwa sramotaa!?!Ponosna sam shto sam srpkinjaa!!! jasamjakosrecan

    Sponsored content


    Da li je danas sramota biti patriota? Empty Re: Da li je danas sramota biti patriota?

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sub Maj 11, 2024 2:50 pm