FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+8
dovLa_
bbabystorie
Mara
Ninaa
Deliverance
BlueFairy
_RePeRkA
Piink.Ladyy
12 posters

    Barak Obama ..Novi presednik SAD-a

    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Barak Obama ..Novi presednik SAD-a Empty Barak Obama ..Novi presednik SAD-a

    Počalji od Piink.Ladyy Uto Jan 20, 2009 8:30 pm

    44.Presednik po redu je proglasen..Barak Obama je polozio zakletvu 20.Januara..
    Prenosile su sve drzave u svetu .. svecano proglasivanje i odlazak u belu kucu pratili su mnogobrojni politicari,sugradjani i gotovo ceo svet.
    Jeste li gledali ovu manifestaciju i sta mislite o tome?
    _RePeRkA
    _RePeRkA
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 371
    Godina : 26
    Lokacija : pravo do ludnice,pa kroz prva vrata desno pa ona severno i tak
    Datum upisa : 16.01.2009

    Barak Obama ..Novi presednik SAD-a Empty Re: Barak Obama ..Novi presednik SAD-a

    Počalji od _RePeRkA Uto Jan 20, 2009 8:33 pm

    Nisam gledala jer me politika ne zanima
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Barak Obama ..Novi presednik SAD-a Empty Re: Barak Obama ..Novi presednik SAD-a

    Počalji od BlueFairy Uto Jan 27, 2009 12:27 am

    nisam gledala ali mi je skroz ok sto je on predsednik =) ... ako ce dobro obavljati svoj posao to mi je skroz ok =)
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Barak Obama ..Novi presednik SAD-a Empty Re: Barak Obama ..Novi presednik SAD-a

    Počalji od Deliverance Uto Jan 27, 2009 12:47 am

    nazalost nisam gledala...ali drago mi je da je uspeo u tome sa obzirom na to da su crnci bili toliko ugnjetavani...
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Barak Obama ..Novi presednik SAD-a Empty Re: Barak Obama ..Novi presednik SAD-a

    Počalji od Ninaa Uto Jan 27, 2009 1:15 am

    Nisam gledala .. ali meni je to sasvim ok da je on predsednik, toliko :D
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Barak Obama ..Novi presednik SAD-a Empty Re: Barak Obama ..Novi presednik SAD-a

    Počalji od Mara Uto Jan 27, 2009 2:45 am

    Jedan vidovnjak je predvideo da ce on biti ubijen 2010. god.Ja imam nekako cudan osecaj u vezi toga sto je on dosao na vlast bas kada postaje kriza,mislim da ce im on biti kriv za sve.Mada opet to ljudi biraju,ali ko zna sta je ispod svega toga.Iskreno me ni ne zanima,ni politika u globalu a jos manje me zanima americka politika...
    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Barak Obama ..Novi presednik SAD-a Empty Re: Barak Obama ..Novi presednik SAD-a

    Počalji od bbabystorie Uto Jan 27, 2009 3:05 pm

    Malo sam gledala i bas mi je drago sto je on postao presednik.Sad je na njemu da realizuje ono sto je umislio i ja se iskreno nadam da ce uspeti.
    Dosta je bilo Klintona i Busheva i njihove politike....
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Barak Obama ..Novi presednik SAD-a Empty Re: Barak Obama ..Novi presednik SAD-a

    Počalji od Piink.Ladyy Uto Jan 27, 2009 3:35 pm

    Evo i ja da dam komentar..
    pre svega..radujem se Obaminoj vlasti .. i sigurna sam da ce on nesto idealno postici..dirnulo me ovo sto je Mara rekla.. najiskrenije..da ce on biti ubijen 2010 .. da..to i jeste ne samo u Srbiji problem..vec sirom sveta..zlo namernici sklanjaju one koji zele nesto dobro da postignu za ceo svet..da se uvede konacno ''bolji zivot'' ..i naravno..jedino je resenje ukloniti ljude koji zele od ovog sveta nesto fino da stvore.. Bar ja tako mislim ..citala sam dosta toga o Obami ..i o njegovoj proslosti..sigurna sam da ce on mnogo toga dobrog uraditi ne samo za svoju drzavu vec i ostale..a vreme ce pokazati da li smo bili upravu.
    Sto se tice bivsih predsednika..njihovo vreme je proslo..uneli su katastrofu koju ce kostati vremena da se zaboravi i ''preglanca''.
    dovLa_
    dovLa_
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 1179
    Godina : 31
    Lokacija : Novi Sad
    Datum upisa : 09.04.2008

    Barak Obama ..Novi presednik SAD-a Empty Re: Barak Obama ..Novi presednik SAD-a

    Počalji od dovLa_ Sre Jan 28, 2009 5:59 pm

    daj bre sta je vama?! sta imate od toga sto ce u tamo nekoj mrtvoj AMERICI biti dobro?!?! ja predlazem da se ova tema ukloni, jer niko ovde od nas nije uopste ZREO da raspravlja o POLITICI (i mislim da ni ne treba o tome da mislite/mo)...ovo je koliko vidim kao neki tinejdzerski forum, i ovoj temi uopste nije mesto na ovom forumu...ne samo ova tema, nego i one za EU i tako te neke politicke teme...manite se toga...
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Barak Obama ..Novi presednik SAD-a Empty Re: Barak Obama ..Novi presednik SAD-a

    Počalji od Piink.Ladyy Sre Jan 28, 2009 7:06 pm

    DovLa_ gresis..ovo nije tinejdzerski forum ..to bi mogao i sam da zakljucis po starosti clanova..jer imamo neki mix! .. i da li je ova tema za ovaj forum ili ne.. to odlucuju moderatori Wink .. a to koliko je ko zreo da diskutuje o tome zavisi od osobe..sad ti jedan ako smatras da nisi zreo za tako nesto..jednostavno obidjes temu i svi srecni.
    dovLa_
    dovLa_
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 1179
    Godina : 31
    Lokacija : Novi Sad
    Datum upisa : 09.04.2008

    Barak Obama ..Novi presednik SAD-a Empty Re: Barak Obama ..Novi presednik SAD-a

    Počalji od dovLa_ Čet Jan 29, 2009 12:28 am

    ti imas problem u glavi i to teski
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Barak Obama ..Novi presednik SAD-a Empty Re: Barak Obama ..Novi presednik SAD-a

    Počalji od Piink.Ladyy Čet Jan 29, 2009 5:59 pm

    Haha .. pa moguce,s obzirom koliko imam obaveza i problema tokom ove nedelje :D ..mada nemoj ti da se obazires na moje probleme..bolje pogledaj svoje..
    Sad tebi jednom sto se tema ne dopada..veruj mi da tebi za dusu je necemo zakljucati ..i dosta rasprave.
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Barak Obama ..Novi presednik SAD-a Empty Re: Barak Obama ..Novi presednik SAD-a

    Počalji od SEPULTURA Čet Jan 29, 2009 6:17 pm

    Ma svi oni samo daju lazne nade,bice bolje bice lepse bice krac moj biti kad moram reci.Nakradu se para,samo njima bude dobro trpaju pare sebi u guzicu i obezbedjuju sebi buducnost,a ljudima dele drogu i alkohol.Sta mislite kako je nastao hippy pokret,pa podelili lutalicama,klosarima i svim tim debilima beskucnicima drogu,protiv hipika nemam nista al da im nije vlada podelila drogu ne bi njih ni bilo.Smrdljiva Amerika,smrdljiv narod,samo zderu onu brzu hranu i piju coca-colu podeljeni na belce i crnce,stalno ratovi izmedju rasa.Sidji Boze da se poubijamo.
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Barak Obama ..Novi presednik SAD-a Empty Re: Barak Obama ..Novi presednik SAD-a

    Počalji od Ikac&Njanja Sub Jan 31, 2009 1:37 pm

    E da je neko pre 20 godina rekapo da ce Crnac biti predsednik Amerike rekli bi mu da je zreo za ludnicu Barak Obama ..Novi presednik SAD-a 563849

    Super mi je sto je Obama predsednik, bas zato sto je Crnac, koji su ranije bili robovi u Americi i nisu imali nikakva prava.. svaka mu cast
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Barak Obama ..Novi presednik SAD-a Empty Re: Barak Obama ..Novi presednik SAD-a

    Počalji od Angelsmiledoll Ned Feb 01, 2009 9:21 pm

    Bacila sam pogled...
    Stvarno sam bila zapanjena cinjenicom da je jedan crnac postao predsednik SAD-a...
    To je za sve njih jedan veliki ponos sigurno s obzirom kakve su sve posledice zbog predrasuda trpeli u proslosti...
    Deluje mi da ce ok raditi svoj job mogmig
    ^^CaCa^95^^
    ^^CaCa^95^^
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 288
    Godina : 28
    Datum upisa : 24.06.2009

    Barak Obama ..Novi presednik SAD-a Empty Re: Barak Obama ..Novi presednik SAD-a

    Počalji od ^^CaCa^95^^ Pon Jul 13, 2009 9:04 pm

    A znm da je on,msm nemam APSOLUTNO nikakwo mishljenje o tome...Ladowinaa...;P
    Znm samo da je onaj prethodni bio neki otkacen lik,hahha...

    Sponsored content


    Barak Obama ..Novi presednik SAD-a Empty Re: Barak Obama ..Novi presednik SAD-a

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sub Maj 11, 2024 11:38 pm