FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+3
Piink.Ladyy
Deliverance
Gossip girl
7 posters

    Casowi stranog jezika izwan skole

    Anketa

    Sta wi birate?

    [ 4 ]
    Casowi stranog jezika izwan skole Bar_left100%Casowi stranog jezika izwan skole Bar_right [100%] 
    [ 0 ]
    Casowi stranog jezika izwan skole Bar_left0%Casowi stranog jezika izwan skole Bar_right [0%] 

    Ukupno Glasova: 4
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Casowi stranog jezika izwan skole Empty Casowi stranog jezika izwan skole

    Počalji od Gossip girl Ned Jan 25, 2009 5:47 pm

    Da li wam je bolje da wam profesor drzi priwatne casowe kod kuce ili da radite u skoli jezika u grupi?
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Casowi stranog jezika izwan skole Empty Re: Casowi stranog jezika izwan skole

    Počalji od Deliverance Uto Jan 27, 2009 12:48 am

    skola jezika-iz licnog iskustva,mnogo je interesantnije...zabavnije...a privatno...to je po meni za burzujsku fancy decu
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Casowi stranog jezika izwan skole Empty Re: Casowi stranog jezika izwan skole

    Počalji od Piink.Ladyy Uto Jan 27, 2009 12:57 am

    U skoli ucim strani jezik .. ne volim ovo privatno ..ipak skolski cas je skolski cas..kad se smoris dobacujes se..zanimas se na casu..a ovako moras slusati profu koji ponekad zna zestoko da smori ..jer oni neznaju za granice smaranja..
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Casowi stranog jezika izwan skole Empty Re: Casowi stranog jezika izwan skole

    Počalji od Ninaa Uto Jan 27, 2009 1:29 am

    Ja u skoli ucim, i mnogo je zanimljivje nego da sedis sam sa profesorom kod kuce, bar po meni Wink jer na casu ces ako ti dosadi da se dobacujes,pricas sa drugaricom, a ovako uvek moras slusati profesora! :S to mi se nikako ne svidja, tako da defitivno skola jezika :)
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Casowi stranog jezika izwan skole Empty Re: Casowi stranog jezika izwan skole

    Počalji od Mara Sub Jan 31, 2009 10:08 pm

    skola jezika-cesto se dobija visi nivo znanja nego kod privatnog profesora,vise se ceni diploma neke skole za zavrsen kurs i naravno zanimljivije je nego sedeti sam sa profesorom u sobi
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Casowi stranog jezika izwan skole Empty Re: Casowi stranog jezika izwan skole

    Počalji od Angelsmiledoll Sub Jan 31, 2009 10:46 pm

    U skoli zbog opste atmosfere i svidja mi se nacin rada.
    Privatni profesori ne kazem da ne umeju super da nauce ali nekako mi se ta ideja ne svidja.
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Casowi stranog jezika izwan skole Empty Re: Casowi stranog jezika izwan skole

    Počalji od Gossip girl Pon Avg 03, 2009 2:35 pm

    Mara ::skola jezika-cesto se dobija visi nivo znanja nego kod privatnog profesora,vise se ceni diploma neke skole za zavrsen kurs i naravno zanimljivije je nego sedeti sam sa profesorom u sobi

    slazem se
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Casowi stranog jezika izwan skole Empty Re: Casowi stranog jezika izwan skole

    Počalji od BlueFairy Pon Avg 10, 2009 7:12 pm

    sve jedno mi je... ako neki jezik znam a zelim da ga poboljsam moze i kod profesora... a ako tek pocinjem onda mi se nekako bolje icni skola jezika ne znam zasto xD ...

    Sponsored content


    Casowi stranog jezika izwan skole Empty Re: Casowi stranog jezika izwan skole

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Uto Maj 14, 2024 11:13 am