FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


2 posters

    CHRIS BROWN-Istukao devojku?

    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    CHRIS BROWN-Istukao devojku? Empty CHRIS BROWN-Istukao devojku?

    Počalji od Angel Pon Feb 09, 2009 5:07 pm

    R&B pjevač koji je u vezi s glazbenicom Rihannom, predao se policiji u Los Angelesu u nedjelju navečer, nakon što je osumnjičen za fizički napad i prijetnje ženi čiji je identitet zasad ostao - skriven

    R&B pjevač Chris Brown (19) koji je u vezi s glazbenicom Rihannom (20), predao se policiji u Los Angelesu u nedjelju navečer, nakon što je osumnjičen za fizički napad na ženu čiji je identitet zasad ostao – skriven, objasnila je Karen Smith, glasnogovornica losanđeleske policije.

    -Prijavio se u policiju oko 19 h, naši detektivi upravo ga intervjuiraju – dodala je Smith.

    Glazbenik koji je prvi album izdao kad mu je bilo 16 godina, pod istragom je zbog napada i prijetnji na neidentificiranu ženu nakon žestoke svađe u njegovom automobilu u nedjelju rano ujutro.

    Incident je policiji prijavila dotična, kojoj su utvrđene fizičke ozlijede, a Brown je nakon obavljenog razgovora uhićen zbog kriminalnih prijetnji te pušten uz 50 tisuća dolara jamčevine.

    Drama se odigravala samo nekoliko sati prije nego su Rihanna i Brown trebali nastupiti na 51. dodjeli Grammyja, zbog čega su svoje nastupe otkazali, a u zadnji su ih čas zamijenili Justin Timberlake i R&B legenda Al Green. Pjevač bi se na sudskoj raspravi trebao pojaviti 5. ožujka.


    Ja se izwinjawam zbog jezika,tekst je preuzet sa jednog hrwatskog sajta....:)
    ^^CaCa^95^^
    ^^CaCa^95^^
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 288
    Godina : 28
    Datum upisa : 24.06.2009

    CHRIS BROWN-Istukao devojku? Empty Re: CHRIS BROWN-Istukao devojku?

    Počalji od ^^CaCa^95^^ Pon Jul 13, 2009 8:33 pm

    Joj da,mada koliko me ona nerwira i nije mi smetalo..:DDD lol!
    Mada stw je jadno sa njegowe stane da tuche dewojku...:SsS Kakwa god da je!!:)

      Sada je Uto Maj 21, 2024 12:53 am