FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


3 posters

    Odslikava li muzika koju slusamo nas karakter, ili samo nase trenutne emocije ?

    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Odslikava li muzika koju slusamo nas karakter, ili samo nase trenutne emocije ? Empty Odslikava li muzika koju slusamo nas karakter, ili samo nase trenutne emocije ?

    Počalji od SEPULTURA Ned Feb 22, 2009 9:13 pm

    Ja mislim da je jednim delom istina oslikava al ajde da kazem jedan malo veci deo mene al ne mene celog,kakav bi ja onda karakter imao ako slusam:Heavy,black,gothic,meloblack,melodeath,grindcore,deathcore,power,ambiental...
    Mislim stvarno gfgfgf gfgfgf

    Da cujem vas?
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Odslikava li muzika koju slusamo nas karakter, ili samo nase trenutne emocije ? Empty Re: Odslikava li muzika koju slusamo nas karakter, ili samo nase trenutne emocije ?

    Počalji od Piink.Ladyy Ned Feb 22, 2009 10:16 pm

    U mom slucaju samo trenutno raspolozenje :)
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Odslikava li muzika koju slusamo nas karakter, ili samo nase trenutne emocije ? Empty Re: Odslikava li muzika koju slusamo nas karakter, ili samo nase trenutne emocije ?

    Počalji od Deliverance Ned Feb 22, 2009 10:34 pm


    Sponsored content


    Odslikava li muzika koju slusamo nas karakter, ili samo nase trenutne emocije ? Empty Re: Odslikava li muzika koju slusamo nas karakter, ili samo nase trenutne emocije ?

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Maj 10, 2024 12:11 pm