FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+4
Angelsmiledoll
smile_girl
Piink.Ladyy
SEPULTURA
8 posters

    Da li znamo sami da se izborimo sa depresijom?, kako pomazete sebi u tom slucaju?

    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Da li znamo sami da se izborimo sa depresijom?, kako pomazete sebi u tom slucaju? Empty Da li znamo sami da se izborimo sa depresijom?, kako pomazete sebi u tom slucaju?

    Počalji od SEPULTURA Ned Feb 22, 2009 9:30 pm

    Kako pronaci snage, kako ustati i suprostaviti se depesiji, nepravdi i svemu onome sto nam ugrozava zivot?
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Da li znamo sami da se izborimo sa depresijom?, kako pomazete sebi u tom slucaju? Empty Re: Da li znamo sami da se izborimo sa depresijom?, kako pomazete sebi u tom slucaju?

    Počalji od Piink.Ladyy Ned Feb 22, 2009 10:16 pm

    Ja se cesto lecim iz depresije uz muziku .i obavezno neko od drustva mora da mi bude podrska ..
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Da li znamo sami da se izborimo sa depresijom?, kako pomazete sebi u tom slucaju? Empty Re: Da li znamo sami da se izborimo sa depresijom?, kako pomazete sebi u tom slucaju?

    Počalji od SEPULTURA Pon Feb 23, 2009 7:36 pm

    Muzika muzika i samo muzika al ne balade nego teske satiracine,to obicno uvek pomogne,evo npr ja slusam nesto ovako kad sam depresivan a ako vec ne mozete da se izborite i ako mislite da vam nikad nece biti bolje,uzmite noz i presecite vene i budite EMO gfgfgf


    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Da li znamo sami da se izborimo sa depresijom?, kako pomazete sebi u tom slucaju? Empty Re: Da li znamo sami da se izborimo sa depresijom?, kako pomazete sebi u tom slucaju?

    Počalji od smile_girl Uto Feb 24, 2009 2:12 am

    Meni kada sam depresivna pomaze samo drustvo, da je neka osoba kraj mene da me utesi.A to najlakse polazi za rukom mojoj Taki,ona uvek moze da me nasmeje.Muzika bi me jos vise rastuzila i pala bih u jos vecu depresiju Laughing
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Da li znamo sami da se izborimo sa depresijom?, kako pomazete sebi u tom slucaju? Empty Re: Da li znamo sami da se izborimo sa depresijom?, kako pomazete sebi u tom slucaju?

    Počalji od Angelsmiledoll Uto Feb 24, 2009 12:44 pm

    Kada imas mnogo problema i oni te guse,ne daju da se osmehnes...ili se osmehujes sa bolom koji te prati.Taj tihi bol.Ta tiha patnja.Depresija.
    Kako se zaista i izboriti sa njom...vuce nas ka dnu,ne da da isplivamo na povrsinu.
    Sta uraditi...sem izvuci iz sebe ono najjace.
    Potraziti radost u necemu,nekome.Neka nam to bude inspiracija za to da nam samima bude bolje.
    Da konacno pocnemo da zivimo,radujemo se,volimo.
    **jaca**
    **jaca**
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 359
    Godina : 28
    Lokacija : ub
    Datum upisa : 10.08.2008

    Da li znamo sami da se izborimo sa depresijom?, kako pomazete sebi u tom slucaju? Empty Re: Da li znamo sami da se izborimo sa depresijom?, kako pomazete sebi u tom slucaju?

    Počalji od **jaca** Čet Jul 30, 2009 12:18 am

    ja pozovem moju djoxy,jer jedino ona zna kako da me oraspolozi i utesi...jednom sam bila skoro u depresiji jer su me spopali problemi sa svih strana a dan pre svih tih problema sam raskinula sa jednim kretenom....znaci uzas...i tad pozvala sladju,ona dosla kod mene i ocas posla me izvukla iz depresije!!!ali dzabe mi i sladja ako nema muzike... :D e da, i odbojka me uvek oraspolozi,kao i plivanje.... Wink
    Tasha'94
    Tasha'94
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 166
    Godina : 30
    Lokacija : -Over The Rainbow-
    Datum upisa : 17.08.2009

    Da li znamo sami da se izborimo sa depresijom?, kako pomazete sebi u tom slucaju? Empty Re: Da li znamo sami da se izborimo sa depresijom?, kako pomazete sebi u tom slucaju?

    Počalji od Tasha'94 Uto Avg 18, 2009 2:02 pm

    Nikad nisam bila bas u depresiji...
    Ali mislim da bi mnogo pomoglo kada bi na stvari gledali sa pozitivne strane...
    I isto tako mislim da bi bilo od koristi da se ne zatvarate u sobu, i sl. vec da izlazite, da budete sa vasim drustvom, i sigurno ce vam popraviti raspolozenje (:
    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Da li znamo sami da se izborimo sa depresijom?, kako pomazete sebi u tom slucaju? Empty Re: Da li znamo sami da se izborimo sa depresijom?, kako pomazete sebi u tom slucaju?

    Počalji od bbabystorie Pet Dec 04, 2009 12:13 am

    BIla sam dvije godine u depresiji i mogu vam reci da je to bas bezveze,za vas,za osobe oko vas...za sve.
    Samo sami sebi mozete pomoci.Izlazak u drustvo,sto vise komuniciranja,razgovor o tome sta vas muci...nikako se ne treba zatvoriti u kucu i pomiriti sa njom,nikada.
    avatar
    miljanao
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 4
    Godina : 29
    Datum upisa : 18.03.2009

    Da li znamo sami da se izborimo sa depresijom?, kako pomazete sebi u tom slucaju? Empty Re: Da li znamo sami da se izborimo sa depresijom?, kako pomazete sebi u tom slucaju?

    Počalji od miljanao Pon Feb 01, 2010 4:26 pm

    Rjesenje za depresiju,sto bi vecina preporucila je odlazak psihijatru.Medjutim,gledajuci sa druge strane psihijatar ti prepise tablete,i zakaze kontrolu za 2 mjeseca.A tebi moze,a i ne mora biti bolje od tih lijekova.Zato umjesto psihijatra(ako zelite strucnu pomoc),izaberite psihoanaliticara.Pomaze razgovorom,a to vecini treba kada je u depresiji.A ako ne zelite ni jedno ni drugo..Onda skrenite misli na nesto pozitivno,nesto sto vas tek ceka u zivotu.Nadjite neku sitnicu,neka vas bar na trenutak oraspolozi,i kasnije,redajte sitnice,za sitnicama...Pokusajte...I ne trazite sebi mane,nego se prihvatite onakvi kakvi ste...Recite sebi da ste ljepsi sa tim malim manama,jer vas one cine posebnim.Pozovite prijatelja i pricajte o nekim veselim temama,i nikako nemojte da se zatvarate u sobu..Izadjite prosetajte,izbistrite misli...Nikada se nemojte predati.Ne dozvolite da vam pocetni neuspjeh slomi samopouzdanje..Napravite prvi korak,ne mora da bude potpuno uspjesan...Ali nakon prvog koraka sve je lakse...Pokusajte! I najvaznije:Vjerujte u sebe!

    Sponsored content


    Da li znamo sami da se izborimo sa depresijom?, kako pomazete sebi u tom slucaju? Empty Re: Da li znamo sami da se izborimo sa depresijom?, kako pomazete sebi u tom slucaju?

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned Maj 12, 2024 4:26 am