FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


5 posters

    Da li vasi partneri znaju na kojim sajtovima ste reg. i sta pisete

    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Da li vasi partneri znaju na kojim sajtovima ste reg. i sta pisete Empty Da li vasi partneri znaju na kojim sajtovima ste reg. i sta pisete

    Počalji od SEPULTURA Uto Mar 03, 2009 6:57 pm

    Ima mnogih momaka i devojaka koji ne voli da im parneri imaju MySpace ili Facebook, a mene zanima da li vasi znaju da dolazite na forum i kakvo im je misljenje o tome.

    Ipak, ima ovde dosta skakljivih tema, isto tako i onih na kojima pisemo detalje iz naseg zivota od kojih se pojedini odnose bas na njih...
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Da li vasi partneri znaju na kojim sajtovima ste reg. i sta pisete Empty Re: Da li vasi partneri znaju na kojim sajtovima ste reg. i sta pisete

    Počalji od Piink.Ladyy Pet Mar 13, 2009 10:32 pm

    Nikola zna da sam registrovana na dosta sajtova..a nije ljubomoran,niti ga zanima sta pisem sa drugima .. to je poverenje,ljubav dancew
    butterfly-girl
    butterfly-girl
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 559
    Datum upisa : 06.04.2008

    Da li vasi partneri znaju na kojim sajtovima ste reg. i sta pisete Empty Re: Da li vasi partneri znaju na kojim sajtovima ste reg. i sta pisete

    Počalji od butterfly-girl Sub Mar 14, 2009 9:23 pm

    pa zna da imam fb i msp ali ne zna za ovaj forum...mislim sta to njega briga :D haha
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Da li vasi partneri znaju na kojim sajtovima ste reg. i sta pisete Empty Re: Da li vasi partneri znaju na kojim sajtovima ste reg. i sta pisete

    Počalji od Angelsmiledoll Pon Mar 16, 2009 10:19 pm

    Zna da idem na forume,ali ne zna na koje niti je ulazio u to.
    Sto je sasvim normalno,osecala bih se kao da me prati u sec a taj osecaj mi se ne svidja.
    Samnom je i mora da ima poverenja u mene.
    Ovde izlazem svoje misljenje i radi toga dodjem,ne da se muvam.
    Takve ponude-iskuliram.
    Zna da imam nalog na face-u,a i stoji nam da smo u vezi. mogmig
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Da li vasi partneri znaju na kojim sajtovima ste reg. i sta pisete Empty Re: Da li vasi partneri znaju na kojim sajtovima ste reg. i sta pisete

    Počalji od Gossip girl Uto Avg 04, 2009 1:15 pm

    pa ono zna za fb ali msm da nzna za swe forume i to..ali to nije nista sto ja krijem nego jednostawno nebitno ako hoce moze da dodje

    Sponsored content


    Da li vasi partneri znaju na kojim sajtovima ste reg. i sta pisete Empty Re: Da li vasi partneri znaju na kojim sajtovima ste reg. i sta pisete

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sub Maj 11, 2024 5:47 pm