FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+4
Mara
DuLcE_95
Piink.Ladyy
SEPULTURA
8 posters

    Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi

    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi Empty Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi

    Počalji od SEPULTURA Uto Mar 03, 2009 6:58 pm

    Ispunili bi zelje? Prekrsili bi pravila? Sta bi isprobali? Koliko bi dugo uopste bili sretni za dobijenu priliku?
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi Empty Re: Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi

    Počalji od Piink.Ladyy Uto Mar 03, 2009 9:44 pm

    Namestila bih sebi loto dobitak od nekoliko MILIONA evra.. i snjima ostvarila svoje snove,u svakom smislu.
    DuLcE_95
    DuLcE_95
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 25
    Godina : 30
    Datum upisa : 03.03.2009

    Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi Empty Re: Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi

    Počalji od DuLcE_95 Uto Mar 03, 2009 10:57 pm

    radila bi swasta.... nesxto ludo i nezaborawno.... lol,nzm kako da kazem! swe sxto sada nesmem...
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi Empty Re: Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi

    Počalji od Mara Sre Mar 04, 2009 1:08 pm

    Sredila bih da sam zavrsila skolu i fax i da imam neki super posao od kojeg imam mnoooogo pare i pored sebe lepog crnog decka koji ima isto para kao ja.... Verujem da mi nista vise ne bi trebalo
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi Empty Re: Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi

    Počalji od SEPULTURA Sre Mar 04, 2009 7:05 pm

    Pa sredio bi meni i mojoj devojci papire da smo zavrsili skolu i neke extra faxove i naravno neki extra posao i meni i njoj neki gde se bas zgrce lova i pored toga bi namestio bi loto tiket i zapalio negde na neko manje ostrvo gde ima onako solidno ljudi sa svojom crvenokosicom,ukinuo bi turbofolk i zabavnu muziku,vratio bi punkere darkere i hipike,krsio bi pravila sva koja postoje ma nema sta ne bi radio,sve bi isprobao.
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi Empty Re: Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi

    Počalji od Deliverance Čet Mar 05, 2009 1:05 am

    sredila bih sebi dobru lovu i zagarantovala vezu sa ilijom pa forever and ever:) trudom bih postala izvrsan lekar i eto :) al kad bi sve to moglo tako...:)
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi Empty Re: Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi

    Počalji od Ikac&Njanja Čet Mar 05, 2009 4:33 pm

    Sredila bih sve ocene u jednom danu i kupila stan da mama i ja vise ne stanujemo privatno
    DuLcE_95
    DuLcE_95
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 25
    Godina : 30
    Datum upisa : 03.03.2009

    Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi Empty Re: Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi

    Počalji od DuLcE_95 Čet Mar 05, 2009 5:50 pm

    i ja bi sredila swe ocene... namestila da oswo=ojim pare na lotou,neka strawa kola,otisla na putowanje... na neko lepo ostrwo! upoznala poznate face! jooooooooj......
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi Empty Re: Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi

    Počalji od Gossip girl Uto Avg 04, 2009 1:17 pm

    bila bi sa jednom osobom zauwek ceo dan swaki dan i nebi mi dosadilo
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi Empty Re: Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi

    Počalji od Ikac&Njanja Uto Avg 04, 2009 2:43 pm

    vratila bih vreme par nedelja unazad
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi Empty Re: Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi

    Počalji od Ninaa Uto Avg 04, 2009 9:04 pm

    sigurno dosta toga postoji ali evo prvo sto mi je palo na pamet..
    vratila bih se nekoliko meseci unazad Wink

    Sponsored content


    Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi Empty Re: Sta biste uradili ? kada biste mogli SVE uraditi

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sub Apr 27, 2024 3:56 pm