FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+2
Piink.Ladyy
Gossip girl
6 posters

    Kada je prawo wreme za izlaske...

    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Kada je prawo wreme za izlaske... Empty Kada je prawo wreme za izlaske...

    Počalji od Gossip girl Pon Avg 03, 2009 1:14 am

    Do kada smete da ostanete napolju tj u gradu ?
    Da li izlazite po diskotekama, splawowima itd ili je jos uwek rano za to ?
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Kada je prawo wreme za izlaske... Empty Re: Kada je prawo wreme za izlaske...

    Počalji od Piink.Ladyy Pon Avg 03, 2009 1:54 am

    izadjem mozda svaku drugu subotu..ali ono bas da kažem izašla sam..a ostanem do 1 ili pola 2 ..zawisi dokle me mama pusti..owako kad ne izadjem subotom.petkom uweče oko 8 odem do centra..bude puno drustwa,pa ostanem do 10 ili 11.. ali to je samo onda kad ne planiram izaci u subotu..a narawno petkom se to wec swe unapred zna..i ja zadowoljna :)
    **jaca**
    **jaca**
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 359
    Godina : 28
    Lokacija : ub
    Datum upisa : 10.08.2008

    Kada je prawo wreme za izlaske... Empty Re: Kada je prawo wreme za izlaske...

    Počalji od **jaca** Uto Avg 04, 2009 7:40 pm

    ja jos uvek ne izlazim po diskotekama...ako izadjem do grada to je da se prosetam sa drugaricama ili eventualno ako ima nesto u gradu....ostajem dok mi ne dosadi...posto mi roditelji ne ogranicavaju vreme onda,pa...uglavnom ostajem do 00-00:30 a poneki put i do 1h....
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Kada je prawo wreme za izlaske... Empty Re: Kada je prawo wreme za izlaske...

    Počalji od Gossip girl Uto Avg 04, 2009 8:41 pm

    pa ono napolju uglawnom do 1 a kada idem u grad onda ono kad nas smori..nekad do 4 nekad do 3 nekad i u 2 se wratimo....swe zawisi...
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Kada je prawo wreme za izlaske... Empty Re: Kada je prawo wreme za izlaske...

    Počalji od Ninaa Uto Avg 04, 2009 8:55 pm

    izlazim naravno.. samo kad mi se da,ovde nisu diskoteke neshto bog zna sta pa mi se i neide :S uglavnom izadjem u grad s drugaricama i ostanemo negde do pola dva dva nekad dulje nekad krace zavisi sta se desava Wink xexe
    Leena Aya Wolff
    Leena Aya Wolff
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 80
    Godina : 30
    Lokacija : Over the hills and far away
    Datum upisa : 21.07.2009

    Kada je prawo wreme za izlaske... Empty Re: Kada je prawo wreme za izlaske...

    Počalji od Leena Aya Wolff Sre Avg 05, 2009 7:32 pm

    Hah...ja nisam taj fazon...
    Meni se vishe svidjaju privatne zurkice sa odredjenim ljudima...Na primer,kao pidzama party-ji....Wink

    ali izadjem ponekad.Sedimo na setalistu ispred popine kuce,sa njegovom decom i zajebavamo se...tako do 11-12 sati i svi kuci.
    Mislim da klinci nasheg godishta ne bi trebalo ici na te "splavove" do rano ujutro i konzumirati alkohol i ostala sranja stetna po nash organizam.
    forever in love <3
    forever in love <3
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 74
    Godina : 32
    Datum upisa : 05.08.2009

    Kada je prawo wreme za izlaske... Empty Re: Kada je prawo wreme za izlaske...

    Počalji od forever in love <3 Čet Avg 06, 2009 5:23 pm

    Oko 15-te godine smatram da je vec ok..

    Sponsored content


    Kada je prawo wreme za izlaske... Empty Re: Kada je prawo wreme za izlaske...

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sre Maj 08, 2024 6:44 pm