FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+5
butterfly-girl
Ninaa
Piink.Ladyy
Lollipop
Gossip girl
9 posters

    Zabrana pusenja na jawnim mestima

    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Zabrana pusenja na jawnim mestima Empty Zabrana pusenja na jawnim mestima

    Počalji od Gossip girl Čet Avg 06, 2009 12:27 am

    Da li ste za uswajanje zakona o zabrani pusenja na jawnim mestima?
    Lollipop
    Lollipop
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 2804
    Datum upisa : 31.03.2008

    Zabrana pusenja na jawnim mestima Empty Re: Zabrana pusenja na jawnim mestima

    Počalji od Lollipop Pet Avg 07, 2009 3:00 pm

    Ja ne pusim,oko mene ne puse,strasno mi smeta kada osoba pored mene pusi,znaci ja nemam kontakt sa duvanskim dimom.. Ali ja sam ZA da se zabrani pusenje na javnim mestima,a opet mislim da nece nista postici sa tim,dobice kontra efekat,ako vec hoce da ljudi prestanu sa pusenjem,mislim da to tako ne moze... Wink
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Zabrana pusenja na jawnim mestima Empty Re: Zabrana pusenja na jawnim mestima

    Počalji od Piink.Ladyy Pet Avg 07, 2009 3:52 pm

    Ma dajte ljudi..nemožete vi nekog ko puši 50 godina sad odjednom nekim zakonom njemu to zabraniti.. nikotin mu je u krvi.. znam po mom ćaletu..išao je na terapiju da mu izbace nikotin sav iz tela.. kad su mu to ''izvadili'' u roku od 24h zamalo je umro..počeo je da drhti,bledi..u roku od 3 min popušio je 5 cigara..i to onako na ex..
    znaci jednostavno ko dugo godina puši jednostavno ne može stim da se izbori..i razumem ih.. jer imam primer u kući..ma džaba koliko on imao volju za to..telo i organizam je navikao na jedan sistem i tu je kraj svoj priči.
    Zbog takvih ne bih zabranila pušenje na svim javnim mestima..već onim najviše s kojim imaju dodir najviše mala deca.. ili da postoje izolovane sobe za pušače..recimo na aerodromima i tako neka veća javna mesta.
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Zabrana pusenja na jawnim mestima Empty Re: Zabrana pusenja na jawnim mestima

    Počalji od Ninaa Pet Avg 07, 2009 9:03 pm

    Ja licno ne pusim, ali pusi se oko mene tj. moj tata.
    A meni dim od cigare veoma smeta.. nemogu da ga podnesem, a cigare ni da smislim skroz sam protiv pusenja! Ali ipak slozicu se sa Jovanom, covejku koji vec dugo pusih to nece ni jedan zakon zabraniti, i takvima nebih zabranjivala msm da treba da postoje odredjena prostorija za pusace i nepusace bar na vecim mestima!
    butterfly-girl
    butterfly-girl
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 559
    Datum upisa : 06.04.2008

    Zabrana pusenja na jawnim mestima Empty Re: Zabrana pusenja na jawnim mestima

    Počalji od butterfly-girl Sub Avg 08, 2009 1:01 am

    Slazem se sa Jovanom..i ako se taj zakon uvede..nista se nece dobiti tu..ljudi ce i dalje pusiti i biti sve isto..tako daa..jedino npr kod bolnica,skola,vrtica itd..tu treba da se zabrani pusenje..ali npr u kaficima itd..tu ne treba...ovo je moje misljene :D
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Zabrana pusenja na jawnim mestima Empty Re: Zabrana pusenja na jawnim mestima

    Počalji od Piink.Ladyy Sub Avg 08, 2009 10:39 am

    da..pogotovu kafići,diskoteci i splavovi..koji su najviše vikendom popunjeni..gde ćeš tamo nekome zabraniti da puši života ti?!
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Zabrana pusenja na jawnim mestima Empty Re: Zabrana pusenja na jawnim mestima

    Počalji od Mara Sub Avg 08, 2009 11:58 am

    Ja nisam za to, ali ima logike..Tako ne ugrozavas nikoga,ako hoces da pusis samo izvoli ali ne moze na javnom mestu..To mi je malo glupo zbog diskoteka, klubova, splavova, kafica itd ali jbg
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Zabrana pusenja na jawnim mestima Empty Re: Zabrana pusenja na jawnim mestima

    Počalji od Ninaa Sub Avg 08, 2009 6:56 pm

    Evo da dodam, msm da nebih trebali za zabranjuju to jer nece nishta dobiti stime!
    Trebalo bih da recimo u kaficima,diskotekama itd. treba da stave odredjeno mesto gde se moze pusti i to je to, monogo logicnije bih bilo od totlane zabrane!
    buuuuuubicaaaaaa
    buuuuuubicaaaaaa
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 273
    Godina : 33
    Lokacija : cvet :P :D
    Datum upisa : 16.05.2008

    Zabrana pusenja na jawnim mestima Empty Re: Zabrana pusenja na jawnim mestima

    Počalji od buuuuuubicaaaaaa Čet Sep 17, 2009 10:58 pm

    ma samo bi mi jos to falilo pa da riknem ... mada dobro ja ne puim u kuci pa bi se mozda navikla ali dajte ... sta kao odem u kafic sednem i blejim .. pa prvo sto uradim kad sednem u kafic je zapalim cigaru mislim ... nema teorije .... ja nisam za :D
    degla
    degla
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 43
    Godina : 33
    Lokacija : Vrbas
    Datum upisa : 06.07.2009

    Zabrana pusenja na jawnim mestima Empty Re: Zabrana pusenja na jawnim mestima

    Počalji od degla Ned Sep 20, 2009 2:16 am

    I vote for no. Wink
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Zabrana pusenja na jawnim mestima Empty Re: Zabrana pusenja na jawnim mestima

    Počalji od SEPULTURA Čet Okt 01, 2009 1:11 am

    Najjači je jedan kralj kad sam išao u Bg.Ovako:Ušli mi u BG ARENU čekamo da počnu Maideni a Arena bila skoro pa skroz prazna kad smo mi ušli (naravno posle kad su nasrnuli xD),i sad uglavnom ja brat i bratov drug zapalili po cigaru i dolazi taj kralj u vatrogasnom odelu i kacigom i kaže:

    -Gospodo zamolio bih vas da ugasite cigare,zabranjeno je pušenje u sportskom objektu Zabrana pusenja na jawnim mestima 469129 Zabrana pusenja na jawnim mestima 469129 I on je tako išao od čoveka do čoveka i govorio im da gase cigare,kakva legenda,kakav BOG ili hoću reći KAKAV IDIOT Zabrana pusenja na jawnim mestima 469129
    buuuuuubicaaaaaa
    buuuuuubicaaaaaa
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 273
    Godina : 33
    Lokacija : cvet :P :D
    Datum upisa : 16.05.2008

    Zabrana pusenja na jawnim mestima Empty Re: Zabrana pusenja na jawnim mestima

    Počalji od buuuuuubicaaaaaa Čet Okt 01, 2009 11:08 pm

    aahahhhahahaahhahaha koja budalaaaaaaaaa hahahhahaha hahahahha cekaj ti se sprdas jaaaoooo iskrivih se ahahahhaha ... jbt pa na lukasovom koncertu bilo dima boga oca i niko nista :D
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Zabrana pusenja na jawnim mestima Empty Re: Zabrana pusenja na jawnim mestima

    Počalji od Gossip girl Pet Okt 02, 2009 12:09 am

    Ninaa ::odredjeno mesto gde se moze pusti


    to je ko da ogranice prostor za pisanje u moru :D

    Sponsored content


    Zabrana pusenja na jawnim mestima Empty Re: Zabrana pusenja na jawnim mestima

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sub Maj 11, 2024 3:53 pm