FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


4 posters

    Pregled FUN foruma.

    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Pregled FUN foruma. Empty Pregled FUN foruma.

    Počalji od Piink.Ladyy Pet Avg 21, 2009 3:04 pm

    Pre svega da se zahvalim i na ovoj strani FOF forumu (forumoforumima.net) koji je profi.uradio pregled za naš forum,posavetovao,kritikovao i hvalio.
    a evo rezultata:

    ~ Pregled za forum Fun Forum ~

    Prvi utisak:


    Aktivnost: 420 registrovanih korisnika i 51985 postova... Prilicno, prilicno dobro...I aktivnost i broj clanova, mada je i to za ocekivati kada je u pitanju godinu dana rada foruma. (Skor: 5/5)

    Stil: Stalozen i miran svakako. Ipak nisam sasvim zadovoljna slikama ali sto se boja na forumu tice zaista ste se potrudili da ih uklopite. Moram da pohvalim portal koji je ne sumnjam uradio MEX, zaista odlican iako ne znam koliko je neophodan za ovakvu vrstu sajta! (Skor: 3/5)

    Ocena: 8/10

    Uredjenost

    Organizacija: Pravilnik manje vise ok napisan. Ipak nekako je skracen i nabacan u par redova, nedovoljno istaknut...Ali ok ovo je zabavni forum i mozete sebi dopustiti i malo krsenja nekih pravila kao npr. spamovanje. O organizovanosti indexa foruma mogu da kazem da je prilicno losa. (Skor: 5/10)

    Duzina indeksa: Kao sto rekoh lose...Predugackoooo!!! Savetujem da spojite npr. Pravila i Obavestenja, cestitke i dobrodoslice...Nema potrebe toliko da razvijate te podforume. Razumem da je ideja foruma zabava, i raznolikost, ali ipak ste to nekako trebali da organizujete, jer ima previse podforuma zaista. (Skor: 3/10)

    Ocena: 8/20

    Dizajn

    Boje: Kao sto vec rekoh, boje su ok. Plavo je uvek ok. Mada bi meni licno uz ovakav forum zabave isle neke druge boje umesto bebei plave, ali dobro. (Skor: 8/10)

    Slike: Baner je lose uradjen graficki. Fina je ideja, ali nije lepo ispao, pokusajte da ga napravite opet. Neka bude malo siri a nek ostane ta visina. Nemojte na njega trpati toliko razlicitih fontova, izgleda kao na pijaci!Ikonice su malo bezveze. Predlazem neki oblik poput kvadratica, kruga, zvezdice ili sl. Navigacija je neispravno postavljena, jedno dugme vam je sivo! Buttonsima nisam odusevljena..presitni su...a i boja mi se nekako ne uklapa iako se radi o plavoj...Potrazitre neke druge! Who is online je takodje lose odradjena. Ne dopadaju mi se ove slicice u podforumima. Ako ste vec hteli da time forum nacinite zanimljivijim onda je trebalo da sve budu iste velicine, ne prevelike. Predlazem neke ikonice sa sajta iconarchive! (Skor: 2/10)

    Ocena: 10/20

    Urednistvo:

    Broj urednika: 3 admina i 6 modova! Nista vise ni ja ne bih trazila. Sasvim dobar broj za ovoliko razvijen forum, ne treba vam niko vise! (Skor: 5/5)

    Aktivnost urednika: Admini su aktivni...samo ne shvatam kako to da glavni admin nema najvise postova...Cak pojedini modovi imaju vise.. Modovi prilicno aktivni izuzev jednog koji je nov pretpostavljam, svaka cast! (Skor: 4/5)

    Profesionalnost: Ne na bas tako visokom nivou...Greske u dizajnu, neposovanje srpske latinice i pravopisa definitivno ne doprinose profesionalnosti. (Skor: 2/5)

    Ocena: 11/15

    Aktivnosti:


    Broj postova: 51991 postova...Vec sam rekla - odlicna cifra (Skor: 13/15)

    Broj clanova: 420 je dosta, i ocekivano za godinu dana kad je u pitanju ovakav forum. (Skor: 15/15)

    Koliko se u stvari dnevno postuje: Prema mojim statistikama ispadne da na forum dodje 15ak clanova dnevno, ali to nisu ni blizu tacne statistike...to je dobar skor! (Skor: 3/5)

    Ocena: 31/35

    UKUPNO 68/100


    Dobra ocena samo zahvaljujuci aktivnosti! Dizajn je (osim portala) prilicno mrsav i nadam se da cete poraditi na tome kako biste upotpunili forum i privukli jos clanova. Za pomoc se ovde uvek mozete obratiti, koristeci usluge nase Graficke sekcije. Srdacan pozdrav!
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Pregled FUN foruma. Empty Re: Pregled FUN foruma.

    Počalji od Gossip girl Pet Avg 21, 2009 11:12 pm

    Ne slazem se sa nekim stwarima..meni se na primer portal ne swidja a index mi je lep..ali to je wec stwar ukusa :)
    *Sweet Girl*
    *Sweet Girl*
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 8
    Godina : 29
    Datum upisa : 20.09.2009

    Pregled FUN foruma. Empty Re: Pregled FUN foruma.

    Počalji od *Sweet Girl* Pon Sep 21, 2009 12:07 am

    Ok super je
    **Kacxa**
    **Kacxa**
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 17
    Godina : 33
    Datum upisa : 06.03.2010

    Pregled FUN foruma. Empty Re: Pregled FUN foruma.

    Počalji od **Kacxa** Sub Mar 06, 2010 2:43 pm

    Pa dobro-.- nisu ni oni neki experti u ocjenjivanju

    Sponsored content


    Pregled FUN foruma. Empty Re: Pregled FUN foruma.

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned Apr 28, 2024 2:11 pm