FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


    Australijanci

    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Australijanci Empty Australijanci

    Počalji od Gossip girl Sre Sep 30, 2009 9:34 pm

    Na web stranici Turisticke organizacije Australije pristizu svakakva pitanja.
    Na kraju je veselim Australijancima dopi*dilo da ih svaka susa zaje*ava, i evo kakvi su rezultati:

    Pitanje iz Velike Britanije:
    Duva li ikada vetar u Australiji? Nikada nisam na televiziji video da tamo pada kisa, pa me zanima kako biljke uopste uspevaju...
    Odgovor:
    Mi sve biljke uvozimo potpuno izrasle i onda sedimo i gledamo ih kako umiru.

    Pitanje iz SAD-a:
    Hocu li moci videti kengure na ulici?
    Odgovor:
    Zavisi od toga koliko ste popili.

    Pitanje iz Svedske:
    Zelim pesice preci razdaljinu od Perta do Sidneja. Mogu li pri tom pratiti zeleznicku prugu?
    Odgovor:
    Svakako, to je samo 3000 milja, ponesite samo malo vise vode...

    Pitanje iz Svedske:
    Je li u Australiji sigurno trcati po grmlju?
    Odgovor:
    Znaci, tacno je ono sto se prica o vama Svedjanima...

    Pitanje iz Velike Britanije:
    Ima li u Australiji bankomata? Mozete li mi poslati popis svih bankomata, ako ih ima, u Brisbejnu, Kernsu, Taunsvilu i Hervej Beju?
    Odgovor: Od cega je vas zadnji rob umro?

    Pitanje iz SAD-a:
    Mozete li mi dati neke informacije o trkama nilskih konja u Australiji?
    Odgovor:
    A-fri-ka je veliki trouglasti kontinent juzno od Evrope. Au-stra-li-ja je ono veliko ostrvo usred Pacifika na kojem nema... ma, nije bitno. Svakako, trke nilskih konja odrzavaju se svakog utorka uvece u Kings Krosu. Nudistima ulaz besplatan, dodjite goli.

    Pitanje iz SAD-a:
    U kom smeru je sever u Australiji?
    Odgovor:
    Okrenite se prema jugu i onda skrenite za 90 stepeni. Kontaktirajte nas kad stignete ovamo i poslat cemo vam ostatak upustva.

    Pitanje iz Velike Britanije:
    Smijem li unijeti escajg u Australiju?
    Odgovor:
    Zasto? Jedite prstima, kao i mi.

    Pitanje iz SAD-a:
    Mozete li mi poslati raspored koncerata Beckih decaka?
    Odgovor:
    Au-stri-ja je ona simpaticna drzavica koja se granici sa Nemackom, koja je... ma, nije bitno. Svakako, hor Beckih djecaka peva svakog utorka uvece u Kings Krosu, odmah posle trka nilskih konja. Dodjite goli, za nudiste je besplatno.

    Pitanje iz Francuske:
    Imate li vi u Australiji parfema?
    Odgovor:
    Ne, mI ne smrdimo.

    Pitanje iz Amerike:
    Razvio sam novi proizvod, izvor mladosti. Mozete li mi reci gde bih ga u Australiji mogao dobro prodati?
    Odgovor:
    Svuda gde su se Amerikanci okupili u vecem broju.

    Pitanje iz Velike Britanije:
    Mogu li u Australiji nositi cipele s visokom petom?
    Odgovor:
    Vi ste britanski politicar, zar ne?

    Pitanje iz Italije:
    Mozete li mi reci na kojim mestima u Tasmaniji ima mnogo manje zena nego muskaraca?
    Odgovor:
    Da, u gay-klubovima.

    Pitanje iz Francuske:
    Slavite li vi u Australiji Bozic?
    Odgovor:
    Samo na Bozic.

    Pitanje iz Njemacke:
    Ima li u Australiji samoposluzivanja i moze li se mleko kupiti tokom cele godine?
    Odgovor:
    Ne, mi smo miroljubiva civilizacija veganskih lovaca i sakupljaca. Mleko je protivzakonito.

    Pitanje iz SAD-a:
    Molim Vas da mi posaljete popis svih lekara u Australiji koji raspolazu serumom protiv ujeda zvecarki.
    Odgovor:
    Zvecarke zive u A-me-ri-ci odakle Vi dolazite. Sve australijske zmije su neotrovne, potpuno bezopasne i lako ih je pripitomiti.

    Pitanje iz SAD-a:
    Imam pitanje o jednoj poznatoj zivotinji iz Australije, ali sam zaboravio kako se zove. To je neka vrsta medveda koja zivi na drvecu.
    Odgovor:
    Zovu se skocimedvedi. Tako ih zovu jer skacu s grana i pojedu mozak onom ko prodje ispod njih. Mozete ih odbiti od sebe tako sto cete se politi ljudskom mokracom prije nego sto krenete u setnju.

    Pitanje iz SAD-a:
    Bio sam u Australiji 1969. na odsustvu iz vojske i hteo bih stupiti u kontakt sa curom sa kojom sam se vidjao dok sam bio u Kings Krosu. Mozete li mi pomoci?
    Odgovor:
    Da, ali jos uvek cete je morati placati po satu.

    Pitanje iz SAD-a:
    Hocu li moci razgovarati na engleskom u vecini mesta koja planiram da posetim?
    Odgovor:
    Da, ali ga prvo morate nauciti.

      Sada je Pet Maj 10, 2024 5:09 pm