FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


    Petogodišnjak ubio aligatora od 360 kilograma

    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    Petogodišnjak ubio aligatora od 360 kilograma Empty Petogodišnjak ubio aligatora od 360 kilograma

    Počalji od Angel Pon Okt 05, 2009 5:50 pm

    Jedan petogodišnji dečak iz Teksasa je sačmarom ustrelio aligatora dugog preko 3.5 metara, prenosi "Dejli telegraf".

    Sajmon Hjuz je išao u lov sa svojim ocem, kada su naišli na ogromnog reptila.
    Dečak se ni na trenutak nije uplašio, već je bez oklevanja uzeo svoju malu sačmaru, pucao u aligatora teškog više od 360 kilograma i ubio jednog od najvećih aligatora ikada viđenih u Teksasu.
    "Nisam se ni na sekundu uplašio. Sledeće godine ću ubiti još većeg aligatora", izjavio je mali Sajmon, koji je ubio životinju skoro 20 puta težeg od njega.
    On je opisao svoje iznenađenje kada je ugledao ogromnog aligatora, i sada planira da donese njegovu glavu u školu da je pokaže svojim drugovima.
    "Moji drugovi su jako ponosni na mene i ja sam ponosan zbog toga što sam učinio tako nešto", izjavio je dečak.
    Učenik prvog razreda je išao u lov sa svojim ocem Skotom Hjuzom i jednim vodičem po njihovom porodičnom ranču površine od 200 ari u blizini Hjustona.
    Sajmon je naučio da puca kada je imao samo četiri godine, a takođe ume i da vozi terensko vozilo.

      Sada je Ned Maj 12, 2024 1:48 pm