FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


    ... :))) ... ili ... :((( ...

    avatar
    Nevnena98
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 1
    Godina : 26
    Datum upisa : 31.05.2011

    ... :))) ... ili ... :((( ... Empty ... :))) ... ili ... :((( ...

    Počalji od Nevnena98 Pet Jun 03, 2011 10:25 pm

    Hello. ^^
    wHat's Up..? :D
    Kako ste? Sta radite? Kako ljubav? *:P

    Imam jedno pitanje. Zaljubljena sam u svog vrsnjakaaaa. Mnogooooo. I mnogo,mnogo,mnogo i mnogo. Ali, nazalost nije u mene. Sad Zbog cega ,takoreci, patim. Za njim, jer ga volim..
    Zove se Filip. I stoka je. -.-'''''''''''''
    Ispalio me je jedno 123456789x . =.='''''''''''' I, prodaje mi neke price , kao 'svidjam mu se' .. !!! Maaa, daaa!!! -.-'''' </3
    Nema dana da ne zaplacxem, za njim.. Svi ovi moji mi daju utehu i tese me. I kazu mi NE ZASLUZUJE ON NI TEBE a NI TVOJE SUZE.. Ali kako ti 'ocesx.!!! -.-''
    Na njegovu zalost, a moju srecu (^_________________________^) ... njegova simpatija Jelena (kurvica, i mada faking bitcx) je u vezi sa njegovim drugom. E, prc.!!! Joj, kako mi je drago!! Sad' on malo da uziva, kao s'o sam i ja. Wink
    Ne volim da se smejem tudjoj nesreci, ali ovo je zasluzilo i proslavu. Inace, ja sam njemu u inat bila sa njegovim drugom (smuvali smo se, kao), ali za DZ meni se ovaj NE SVIDJAAAA! Ja sam zaljubljena u ovog je**nog debila Filipaaa!!! Na moju zalost. Pitanje je, posto ide leto i ja sam SINGLE.. da li da ga cekaam..? Ide leto, 'vo 'no.. :D

    PITANJE: Da li da ga cekam barem jos malo, i ako mi je naneo bol koji nikada necu moci da zaboravim!!?? :P

    P.S. Meni se on i dalje svidja. ;P

      Sada je Čet Maj 09, 2024 9:05 pm