FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


5 posters

    Kako se smiriti...

    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Kako se smiriti... Empty Kako se smiriti...

    Počalji od bbabystorie Ned Apr 27, 2008 10:37 pm

    U određenim trenutcima se izgubim. Sve ono što jesam nestane. Kad me nešto povrijedi ja ne znam reći stop. A vrlo me lako povrijediti. Mrzim taj osjećaj. Mozak radi tristo na sat, traži načine da to prestane i onda se uvaljujem sve više i više.

    Postajem neuračunljiva. Radim gluposti, govorim gluposti. Sve to u svrhu toga da pobjegnem od osobe ili onog što me dovelo u tu situaciju. Prestane to. Ali posljedice su užasne. Ono što sam rekla ne mogu obrisati. Ljude koje sam povrijedila izgubim. Do sada mi vjerojatno nije ni bilo važno dovoljno da bi uvidjela kako sam zapravo ja kriva. Razmišljala sam o tome da samoj sebi napišem pismo i da ga u takvim trenutcima pročitam jer u takvim trenutcima se potpuno izgubim.

    Sta vi radite u ovakvim trenutcima?
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Kako se smiriti... Empty Re: Kako se smiriti...

    Počalji od Piink.Ladyy Ned Apr 27, 2008 10:51 pm

    Isto to se desava i meni!
    kad se iznerviram(i to dobro) totalno izgubim kontrolu nad sobom..kazem uradim ono sto nikad nebi ni pomislila..
    Ima jedna prica kad god se setim rastuzim se!
    jednom sam se toliko iznervirala,da sam jednostavno gorela iznutra..i umesto da potrazim pomoc od nekoga bliznjeg,uradila sam najvecu glupost koja mi mogla pasti napamet!
    uzela sam noz i krenula da secem vene! (verovatno razumete koliko sam se onda iznervirala).
    uspela jesam da pustim krv,ali sva sreca bila sam sprecena i nisam dovrsila sta je moj bolesni mozak naumio!

    i dan danas kajem se zbog toga...ali ...ipak...sve je to ostalo iza mene..i smatram da bi trebalo biti davno zaboravljeno!

    tako da,jedino resenje mi je kad se iznerviram (do ove mere) je da potrazim pomoc bliznjeg i obavezno pustim muziku!
    Lollipop
    Lollipop
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 2804
    Datum upisa : 31.03.2008

    Kako se smiriti... Empty Re: Kako se smiriti...

    Počalji od Lollipop Ned Apr 27, 2008 10:55 pm

    Takodje. Desi mi se da izgubim kontrolu ali ne do te mere da secem vene. Mislim da mi to ne bi nikada palo na pamet. U takvim situacijama cesto kazem nesto sto ne mislim ili nesto sto ne bi trebala. To mi jako tesko padne, jako sam emotivna i onda bude gore meni nego toj osobi koju sam povredila. Najgore od svega toga je kada je neko ljubomoran. Ja nisam hvala Bogu. Ti napadi ljubomore strasno znaju da izazovu lose posledice. I onda se najcesce desi da se obe osobe osecaju povredjeno.
    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Kako se smiriti... Empty Re: Kako se smiriti...

    Počalji od bbabystorie Čet Maj 01, 2008 10:10 pm

    ja se isplacem pa se posle smirim Kako se smiriti... 739349
    buuuuuubicaaaaaa
    buuuuuubicaaaaaa
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 273
    Godina : 33
    Lokacija : cvet :P :D
    Datum upisa : 16.05.2008

    Kako se smiriti... Empty Re: Kako se smiriti...

    Počalji od buuuuuubicaaaaaa Ned Maj 18, 2008 1:40 am

    baby ... :S mislim da ne bi trebalo to da radis jer si udata :S tj valjda :s iskontrolisi se nekako pogutaj :P :S

    a ja pa ne uvati me histerija ili sta vec iznerviram se na trenutak ali to brzo prodje..mogu da se iskontrolisem :D
    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Kako se smiriti... Empty Re: Kako se smiriti...

    Počalji od smile_girl Pet Jul 18, 2008 3:15 am

    Ja se prvo razbesnim i histerisem,pa onda placem Kako se smiriti... 739349
    ali to samo kad me neko bas iznervira,kao moj brat koji to obozava da radi....

    Sponsored content


    Kako se smiriti... Empty Re: Kako se smiriti...

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned Maj 19, 2024 11:14 pm