FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+2
Diamond_girl
Piink.Ladyy
6 posters

    Blamovi :))

    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Blamovi :)) Empty Blamovi :))

    Počalji od Piink.Ladyy Uto Apr 29, 2008 8:11 pm

    Svi mi smo se nekad (bar jednom u životu) izblamirali.
    opišite nam i podelite taj događaj sa nama uraaaaaaaaaaa


    evo ja ću prva da probijem led :plllls:

    Na času istorije,ja sam se kao i uvek smarala...pričala sam ko navijena (iako to ne radim često) sa drugaricom...
    nastavnik nas je opomenuo sa svog mesta bezbroj puta.A nas dve smo i dalje blebetale ko lude.
    u jednom momentu nastavnik je ustao a nas dve nismo to ni primetile.došunjao nam se iza leđa i zapretio poslednjom opomenom,mi kao važi nećemo više.nastavnik krene i prođe pored mene,a moje oči su odma zapazile rupu na njegovoj zadnjici badtaste i viknula sam "JJoojj bušne mu gaćice,viri mu guza!",nastavnik se zbunjeno okrenuo i pogledao u mene..a ja sam mukom htela da ustanem i izletim napolje..crvenila sam kao rak :oops: ,otada kad ulazim na cas,spustam glavu ka zemlji. 3545554455
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Blamovi :)) Empty Re: Blamovi :))

    Počalji od Piink.Ladyy Uto Apr 29, 2008 8:18 pm

    Ekskurzija 2007.
    Posto smo isli na 2 dana,nocili smo u jednom hotelu.
    Ja sam usla u sobu s kojom sam bila sa drugaricama,i krenule sa presvlacenjem,medjutim posto nismo mogle na miru da zamenimo odecu na sebi,morale smo otici na wc.
    Nas 11 devojcica se zguralo u jedan mali wc,gde smo iscepale jedna drugu.tu je usla jos jedna likusa (malo deblja) Laughing i nastao je pravi haos...pocelo je guranje,luster poceo da se trese Laughing posto sam ja stajala odma uz vrata,a nazalost otvarale su se ka spolja,ta debeljuca je nezgodno stala na moju nogu i ja sam vrisnula,gde se ona uplasila i svom snagom me odbacila od sebe...izletela sam iz kupatila na sred hodnika..gde su stajali neki srednjoskolci i zbunjeno me posmatrali..svi su mogli videti moje roze gacice na bele tufnice.. :oops: :oops: dok su ove u kupatilu vristale od smeha,ja sam htela da nestanem sa lica zemlje :oops:
    avatar
    Diamond_girl
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 265
    Godina : 30
    Datum upisa : 28.04.2008

    Blamovi :)) Empty Re: Blamovi :))

    Počalji od Diamond_girl Čet Maj 01, 2008 10:53 pm

    lele......owako.... :oops: Jao.... Ja sam juce igrala odbojku sa osmacima koji vise nisu osmaci(juce im bio zadnji dan) i potrcala da odigram prstima, a nisam konstatovala zidic koji je stajao iza mene. Mozete predpostaviti- polomila sam se! Svi su umrli od smeha dok dam ja sedela u bari(koju su osmaci napravili prskajuci se). Ali dobro, barem ih nece biti u ponedeljak u skoli... ahahahah
    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    Blamovi :)) Empty Re: Blamovi :))

    Počalji od Angel Pet Maj 23, 2008 2:56 am

    Ih koliko ja imam blamowa ali ispricacu wam samo dwa i to jedwa smesnomije
    Bio je 5.razred i ja sam se po obicaju ljuljala na stolici i nisam skontala da stolica nije saswim cwrsta,i ja padnem a sto je najgore ja sam stolicu polomila,pa kad je ceo razred to wideo swi su lezali po klupama smejali su se iju a ja sam htela da propadnem u zemlju... :oops: :oops:

    a druga da sam u isto u 5.razredu na casu muzickog podrignula jer je pre casa bio weliki odmor a ja sam totalno zaborawila da kako popjem sok od jabuke pocnem da podrigujem i ja na casu sta me muci i samo odjednom podrignem ne namerno slucajno a swa sreca da je nastawnica bila gluwa i nije cula,ali zato ostali su poceli da se waljaju od smeha..a ja po obicaju htela da propadnem u zemlju... :oops: :oops:
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Blamovi :)) Empty Re: Blamovi :))

    Počalji od BlueFairy Ned Avg 17, 2008 4:38 pm

    Joleee ::Bio je 5.razred i ja sam se po obicaju ljuljala na stolici i nisam skontala da stolica nije saswim cwrsta,i ja padnem a sto je najgore ja sam stolicu polomila,pa kad je ceo razred to wideo swi su lezali po klupama smejali su se iju a ja sam htela da propadnem u zemlju...

    To se desilo mom drugu, ali on nije polomio stolicu...

    Zamalo i mi da popadamo sa stolica koliko smo se smejali... gfgfgf gfgfgf gfgfgf
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Blamovi :)) Empty Re: Blamovi :))

    Počalji od Ikac&Njanja Pet Avg 29, 2008 2:49 pm

    desilo se pre jedno cetiri godine na keju... sedela sma s drugaricom i htela sma da vidim kakava je voda pa sam se spustila niz zid koji je bio klizav iako su me i ona i ostali prolaznici upozoravali da to ne radim.... iii.. buuc.. kupanje.... dobro bilo je leto pa nije bila nesto hladna vada.. a moju predtavu videli su neki fudbaleri i moj dragi kum koji je odmah svima razglasio da sam ja upala u vodu.... Laughing gfgfgf
    Bojana98
    Bojana98
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 12
    Godina : 25
    Datum upisa : 02.07.2011

    Blamovi :)) Empty Re: Blamovi :))

    Počalji od Bojana98 Sub Jul 02, 2011 3:41 pm

    Uff imam i ja jedan blam... Jednog dana cekali smo bus i tu su bili neki nastawnici a tu je bio i razredni staresina moje simpatije... Jedan decak je poceo da se sali na moj i simpatijin racun... Kada je rekao naglas njegowo ime razredni je to cuo i poceo da se smeje... U zemlju sam htela da propadnem...A posle je nastawnik rekao da ce cutati... Na moju ogromnu srecu nije nikom rekao gfgfgf

    Sponsored content


    Blamovi :)) Empty Re: Blamovi :))

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Čet Maj 09, 2024 6:50 am