FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


3 posters

    Piling od banane za blistavu kožu

    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    Piling od banane za blistavu kožu Empty Piling od banane za blistavu kožu

    Počalji od Angel Čet Maj 29, 2008 5:47 pm

    Banana je bogata antioksidansima i blagotvorno deluje na kožu. Zbog toga se ova voćka već duže vreme koristi u proizvodnji brojnih kozmetičkih preparata, ali ako imate više poverenja u homemade kozmetiku, piling od banane možete napraviti i kod kuće.

    Izgnječite tri banane, dodajte jedan decilitar mleka, dve kašike kukuruznog brašna i nekoliko kapi eteričnog ulja od limuna. Sve sastojke mešajte dok se potpuno ne sjedine.

    Zatim se istuširajte, nanesite piling na celo telo i lagano masirajte kožu nekoliko minuta. Potom sve sperite mlakom vodom, obrišite se peškirom i namažite telo hidratantnim mlekom, a rezultat u vidu blistave, glatke kože neće izostati.
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Piling od banane za blistavu kožu Empty Re: Piling od banane za blistavu kožu

    Počalji od Piink.Ladyy Čet Maj 29, 2008 8:25 pm

    Zanimljivo..
    kad potrošim ovaj moj piling,isprobaću ovo pa vam javim rezultat.
    Mada dok je u pitanju banana mora da je nešto malo efikasnije.
    banana po meni najbolje deluje na kožu (naravno da se sprema malo drugačije nego što je jedemo)
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Piling od banane za blistavu kožu Empty Re: Piling od banane za blistavu kožu

    Počalji od Gossip girl Ned Jan 11, 2009 4:20 pm

    ja imam neki piling od banane i kokosa i extra je ali moracu i owo da probam

    Sponsored content


    Piling od banane za blistavu kožu Empty Re: Piling od banane za blistavu kožu

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Uto Maj 14, 2024 9:24 am