FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+26
_RePeRkA
^^CaCa^95^^
Fun Girl
ALEXANDRA
**Majche**
^_HipHopGirl_^
Dzo@n@
~**Fun Baby**~
Jellena
Splav-girl
~extra girl~
Diamond_girl
saskica92
~Dora~
BlueFairy
Deliverance
Ikac&Njanja
smile_girl
Ninaa
booobamara
Anuska
rebel93
Angelsmiledoll
butterfly-girl
Piink.Ladyy
bbabystorie
30 posters

    Cure da li ste zadovoljne???

    ALEXANDRA
    ALEXANDRA
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 17
    Godina : 28
    Datum upisa : 02.01.2009

    Cure da li ste zadovoljne??? - Page 2 Empty Re: Cure da li ste zadovoljne???

    Počalji od ALEXANDRA Sub Maj 09, 2009 10:55 pm

    ja uopste ne wolim sebe...samo imam welike grudi i lepu zadnjicu i usne ostalo ne podnosim nista na sebi pocewsi od kose...
    Fun Girl
    Fun Girl
    Banovan član
    Banovan član


    Broj poruka : 81
    Godina : 29
    Datum upisa : 24.05.2009

    Cure da li ste zadovoljne??? - Page 2 Empty Re: Cure da li ste zadovoljne???

    Počalji od Fun Girl Ned Maj 24, 2009 8:55 pm

    pa zadovoljna sam
    ^^CaCa^95^^
    ^^CaCa^95^^
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 288
    Godina : 28
    Datum upisa : 24.06.2009

    Cure da li ste zadovoljne??? - Page 2 Empty Re: Cure da li ste zadovoljne???

    Počalji od ^^CaCa^95^^ Pet Jul 10, 2009 11:24 pm

    Jeesam zadowoljnaa...Wink)
    _RePeRkA
    _RePeRkA
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 371
    Godina : 26
    Lokacija : pravo do ludnice,pa kroz prva vrata desno pa ona severno i tak
    Datum upisa : 16.01.2009

    Cure da li ste zadovoljne??? - Page 2 Empty Re: Cure da li ste zadovoljne???

    Počalji od _RePeRkA Sub Jul 11, 2009 10:57 am

    S obzirom na to da cu sad napuniti 12 grudi su mi ok ali nista preterano
    Ostalo mi je skroz uredu
    ~coka~
    ~coka~
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 146
    Godina : 31
    Datum upisa : 14.07.2009

    Cure da li ste zadovoljne??? - Page 2 Empty Re: Cure da li ste zadovoljne???

    Počalji od ~coka~ Čet Jul 16, 2009 6:17 pm

    grudi su mi kao 2 jagodice...[salim se...ali male jesu]...volela bih da su malo vece naravno...ali bolje da su ovakve nego da skacu svuda...guza mi je ok...kolko-tolko...usne su ok, kao i boja kose...mada ima par stvari koje bih volela da promenim na sebi...ali nobody`s perfect-i`m nobody[ :D ]...
    ali u sustini sam zadovoljna sobom...xDDD
    ** barbie brown**
    ** barbie brown**
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 56
    Godina : 29
    Datum upisa : 15.11.2009

    Cure da li ste zadovoljne??? - Page 2 Empty Re: Cure da li ste zadovoljne???

    Počalji od ** barbie brown** Pon Nov 16, 2009 12:53 am

    xEXxe... owako0... relatiwno0 sam zado0woljna so0bom... welicino0m grudi jesam... usnama jesam... go0ozom jesam xD ... jedino0 shto mi se ne swidja na meni je no0s.. msm nemam baburu...ni kwrgu... nemam ja too0liko losh nos ali je meni malo weliki... Cure da li ste zadovoljne??? - Page 2 458555
    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Cure da li ste zadovoljne??? - Page 2 Empty Re: Cure da li ste zadovoljne???

    Počalji od bbabystorie Pon Dec 07, 2009 8:44 pm

    Ja mislim da ni jedna cura/zena nije zadovoljna sobom.Rijetki su ti slucajevi kad je sto posto zadovoljna,onda joj nesto drugo fali.Mi zene nikad nismo zadovoljne,pa mozete vi pisati sta ocete Cure da li ste zadovoljne??? - Page 2 469129
    I da je sve perfektno i idealno,naci cemo mi neku sitnicu koja ce da nam smeta...kad bolje razmislim,bilo bi nam dosadno da nema nesto sto nas preokupira Cure da li ste zadovoljne??? - Page 2 560373 muci Cure da li ste zadovoljne??? - Page 2 Icon_rolleyes Zar nije tako cure????
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Cure da li ste zadovoljne??? - Page 2 Empty Re: Cure da li ste zadovoljne???

    Počalji od Piink.Ladyy Uto Dec 08, 2009 2:27 am

    Ja se sada mogu samo pohvaliti da sam totalno zadovoljna svojim izgledom.. smrsala sam par kilograma i osecam se super.. :)
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Cure da li ste zadovoljne??? - Page 2 Empty Re: Cure da li ste zadovoljne???

    Počalji od Mara Sre Dec 09, 2009 2:48 pm

    Ja se cesto zezam na svoj racun kako mi fali ovo kako mi fali ono, ali sam u principu zadovoljna...Mozda sam malo vise mrsava ali msm da na moju gradju ne bi ni islo da sam deblja..i naravno volela bih da mi je kosa ravna, ali Boze moj danas postoje pegle tako da to nije problem :D
    pamela93
    pamela93
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 28
    Godina : 30
    Datum upisa : 11.09.2010

    Cure da li ste zadovoljne??? - Page 2 Empty Re: Cure da li ste zadovoljne???

    Počalji od pamela93 Uto Sep 21, 2010 11:19 pm

    pa grudima sam prezadovoljna...oci volim svoje oci...zadnjica mi je extra....kosom sam zadovljno mada mi je u planu da se ofarbam u crno....

    Sponsored content


    Cure da li ste zadovoljne??? - Page 2 Empty Re: Cure da li ste zadovoljne???

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sub Apr 27, 2024 5:53 am