FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+14
~*~mrkvili~*~
Goth Girl
Ikac&Njanja
Natsi
Gossip girl
Luna
Splav-girl
~extra girl~
Darrko-
BlueFairy
Deliverance
SweeT RevengE
bbabystorie
Piink.Ladyy
18 posters

    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Empty Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Počalji od Piink.Ladyy Ned Jun 22, 2008 7:41 pm

    Mnogi od nas,tj skoro svima zacene oci kada vidimo prasetinu,jagnjetinu kako ko voli.
    Ali pod dobro jelo se podrazumeva da sastojci poticu od necega.
    Da li je po vama ok sto se druge zivotinje ubijaju da bi smo se mi najeli?
    Znam znam,i ja kad vidim prasetinu zaboravim na to,ali gledajuci iz drugog ugla,da li je to ok?
    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Empty Re: Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Počalji od bbabystorie Sre Avg 20, 2008 2:33 pm

    Pa ne znam da li je ok ali mi,ljudi moramo da opstanemo.Ja na primet ,licno,mogla bih da potpisem da nikad vise ne jedem meso ali sta je sa djecom koja se tek razvijaju,koja rastu???Zivot je takav i ne mozemo nista da promenimo ,nazalost.
    SweeT RevengE
    SweeT RevengE
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 38
    Godina : 28
    Lokacija : Ower the rainbow,so high
    Datum upisa : 21.08.2008

    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Empty Re: Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Počalji od SweeT RevengE Čet Avg 21, 2008 6:50 pm

    Po meni nije ok...Wolim prasetinu,ali...Jednostawno,nekad mi smeta...Kad je jedem a mislim na to kako ubijaju zhiwotinje...Da bi mi jeli...
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Empty Re: Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Počalji od Deliverance Pon Sep 01, 2008 1:13 am

    Slazem se sa babystorie da moramo opstati...I mnoge zivotinje jedu druge zivotinje,cak i ljude,da bi opstale...Tu nema pravila;) Msm meni jeste jako zao zivotinja,ali time sto si vegeterijanac neces spasti nijednu zivotinju.
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Empty Re: Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Počalji od BlueFairy Pon Sep 01, 2008 11:31 am

    Slazem se...

    Za mene nisu normalni ljudi koji decu koja se jos razvijaju teraju na to...

    OK je sve ali deca koja se jos razvijaju moraju da jedu meso imace ce se razboleti...
    Darrko-
    Darrko-
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 159
    Datum upisa : 31.08.2008

    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Empty Re: Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Počalji od Darrko- Ned Sep 07, 2008 11:35 am

    Kako god okrenemo..jedemo ziwotinje..
    ne mozhemo ziweti na zelenilu..
    ~extra girl~
    ~extra girl~
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 99
    Datum upisa : 09.09.2008

    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Empty Re: Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Počalji od ~extra girl~ Uto Sep 09, 2008 9:58 pm

    Jedino meso koje ja jedem je jetrena pašteta... pored sveg apostaću vegetarijanka... ali moja drugarica bi rekla da sam to videla od nje, anisam.. blablabla... meni je tako grozno kad neko jede životinje... zečetinu...
    Ja prasetinu mrzim.
    Mrzim jagnetinu
    mrzim svinjetinu
    mrzim piletinu
    mrzim zečetinu
    mrzim šnicle
    kobasice, šunku,. ustvari, šunku kad baš moram jedem.,.... šmrc..
    sad sam bolesna pa ništa ne jedem hehe
    Splav-girl
    Splav-girl
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 104
    Datum upisa : 12.09.2008

    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Empty Re: Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Počalji od Splav-girl Pet Sep 12, 2008 11:03 pm

    Deliverance ::Slazem se sa babystorie da moramo opstati...I mnoge zivotinje jedu druge zivotinje,cak i ljude,da bi opstale...Tu nema pravila;) Msm meni jeste jako zao zivotinja,ali time sto si vegeterijanac neces spasti nijednu zivotinju.
    Luna
    Luna
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 160
    Datum upisa : 26.09.2008

    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Empty Re: Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Počalji od Luna Ned Sep 28, 2008 7:06 pm

    Pa jednostavno,to je priroda..mora se.
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Empty Re: Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Počalji od Gossip girl Pon Sep 29, 2008 12:14 am

    to je swe jedan weliki lanac ishrane...p akad smo na wrhu maksimalno iskoristimo to...jel mislite da bi neki ljudozder rekao hm jadan cowek ajde da ga ne pojedem
    Natsi
    Natsi
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 446
    Godina : 28
    Lokacija : Internet
    Datum upisa : 19.08.2008

    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Empty Re: Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Počalji od Natsi Pon Okt 20, 2008 3:51 pm

    To je ok...Sve je to prirodno...
    Uzmimo za primer iz prirode...
    U savanama ima puno gazela...I oni bi preplavili celu savanu da nije lavova...Oni ih jedu i tako odrzavaju ''ravnotezu''...Ili zamislite da zmije ne jedu miseve...
    Isto tako je i sa nama...Ako ne bi smo se hranili mesom,svet bi bio pun svinja,koza,krava i slicno...A i u mesu ima puno vitamina,i ljudi ne bi bili zdravi ako ne bi jeli meso...
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Empty Re: Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Počalji od Ikac&Njanja Sre Okt 22, 2008 5:47 pm

    covek tako izdrzava sebe, hraneci se njihovim mesom.. svako bice mora da se izbori za zivot, da opstane

    isto je i kod zivotinja, postoje i one koje se hrane ljudima.... pa se ne pitaju je li to u redu ili nije
    Goth Girl
    Goth Girl
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 34
    Godina : 28
    Datum upisa : 23.10.2008

    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Empty Re: Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Počalji od Goth Girl Pet Okt 24, 2008 11:21 pm

    pa ovako svinje,ovce,kokoske i druge domace zivotinje covek gaji,brine se o njima i sve.......mislim nisam za ubijanje divljih zivotinja,ali smatram da su domace zivotinje duzne da nahrane ljude koji ih gaje.........mislim sta je tu je.........moramo opstati,tak da moramo jesti meso...........
    ~*~mrkvili~*~
    ~*~mrkvili~*~
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 363
    Godina : 33
    Lokacija : Becej
    Datum upisa : 07.12.2008

    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Empty Re: Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Počalji od ~*~mrkvili~*~ Pon Dec 08, 2008 2:42 am

    pa isto kao sto i mi ubijamo zivotinje da bi smo preziveli...isto tako i zivotinje ubijaju druge zivotinje da bi prezivele...msm ja nikad ne bi mogla da zakoljem zivotinju i nikad necu to uraditi...ali nije mi problem da odem u mesaru da kupim..ako je ne pojedem ja,pojesce je neko drugi
    Willy
    Willy
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 18
    Godina : 30
    Lokacija : Space
    Datum upisa : 21.12.2008

    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Empty Re: Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Počalji od Willy Ned Dec 21, 2008 9:27 pm

    pinkiegirl ::OK je sve ali deca koja se jos razvijaju moraju da jedu meso imace ce se razboleti...

    Nije tacno da deca MORAJU da jedu meso..... Ja od svoje 11 godine ne jedem i nije mi nista, a moja drugarica, posto su joj roditelji vegetarijanci, poslenji put je jela meso sa 7 godima...... I nista joj ne fali.... Extra izgleda, trenira odbojku, jurca po ceo dan......
    Ne jesti meso je zdravo, ali da bi nadoknadili proteine i belancevine, traba uzimati dosta mlecnih proizvoda i tako tih stvarcica......
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Empty Re: Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Počalji od BlueFairy Ned Dec 21, 2008 10:14 pm

    moraju da jedu veoma mala deca... izvinjavam se sto to nisam napomenula... Wink ...
    Willy
    Willy
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 18
    Godina : 30
    Lokacija : Space
    Datum upisa : 21.12.2008

    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Empty Re: Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Počalji od Willy Pon Dec 22, 2008 4:36 pm

    Da, veoma mala deca moraju..... Ali deci skolskog uzrasta nije obavezno......
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Empty Re: Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Počalji od SEPULTURA Ned Jan 18, 2009 10:29 pm

    Pa dobro svinje i kokoske,opet mi zao al moramo i mi od neceg da zivimo.Al Kinezi jedu macke i kerove mamicu im bolesnu,sve bih ih poklao,raskomadao i dao kerovima da i mackama da jedu.
    Tasha'94
    Tasha'94
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 166
    Godina : 30
    Lokacija : -Over The Rainbow-
    Datum upisa : 17.08.2009

    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Empty Re: Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Počalji od Tasha'94 Sre Avg 19, 2009 3:46 pm

    Jbg, mora se.. takav je zivot... Pa i zivotinje jedu druge zivotinje... Zivotni procesi...sta ces..
    avatar
    Poison
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 23
    Godina : 27
    Lokacija : Na forumu
    Datum upisa : 22.01.2010

    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Empty Re: Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Počalji od Poison Sub Jan 23, 2010 4:46 pm

    Da, baš tako, i meni je žao kada životinje ubijaju druge životinje da bi se najele, ali to je lanac ishrane, šta misliš kada bi neka životinja bila zbrisana sa planete koja je održavala ravnotežu u npr razmnožavanju antilopa, neka to bude kepard, šta misliš da njih više nema i još tako tih velikih mačaka koje su jele antilope, pa to bi bio užas, namnožile bi se, i onda bi morali mi da ih ubijamo ili ko već, tako da ubijanjem drugih životinja opstaju opet neke druge životinje i tako se odražava 'red' u lancu ishrane. A i kad bi neka životinja kojom se neka druga životinja hranila izumrla, ugrožena bi bila i ta životinja koja je jela tu životinju, i tako se uspostavlja ravnoteža u lancu ishrane, jeste da nije vezano za temu....
    Ja mislim da nije u redu da ljudi ubijaju životinje da bi se najeli, ja lično nikad više ne bi morao jesi meso, a meso i ne valja još.... Samo mi je žao što se te životinje rađaju sa saznanjem da će jednog dana biti zaklane.... Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Icon_sad

    Sponsored content


    Ubiti zivotinju da bi se covek najeo? Empty Re: Ubiti zivotinju da bi se covek najeo?

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sub Maj 11, 2024 11:57 pm