FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+4
butterfly-girl
Gossip girl
Angelsmiledoll
Piink.Ladyy
8 posters

    Sta raditi kad neko siri trac da je spavao sa vama?

    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Sta raditi kad neko siri trac da je spavao sa vama? Empty Sta raditi kad neko siri trac da je spavao sa vama?

    Počalji od Piink.Ladyy Pet Jul 04, 2008 11:58 am

    Upravo sam saznala da jedan decko siri po Bajmoku kako je spavao sa mojom najboljom drugaricom..Ona je sokirana..Ocrnjena je samo tako..Njega inace svi gledaju sa visine,jer je mnogo plitak i glup decko,a pre toga i ruzan..ja ga sigurno ni trulom lopatom nebi pipnula..Nazalost price su stigle i do Rate(drugi deo Bajmoka)..i svi je gledaju popreko,ogovaraju,ismevaju..Zaista je tuzna..ko ce jos pozeleti da bude snjom iako ima 17 godina,kad price kruze da je bila sa najvecim olosom..

    Da li ste ikad bili u ovakvoj situaciji?
    Sta tada preduzeti?
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Sta raditi kad neko siri trac da je spavao sa vama? Empty Re: Sta raditi kad neko siri trac da je spavao sa vama?

    Počalji od Angelsmiledoll Ned Jul 06, 2008 12:27 pm

    Joj nisam bila :S hvala Bogu....
    Ne moze ona nista da uradi...ali treba da bude jaka i da se ne obazire na to i da stavi svima do znanja da je trac Wink
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Sta raditi kad neko siri trac da je spavao sa vama? Empty Re: Sta raditi kad neko siri trac da je spavao sa vama?

    Počalji od Gossip girl Ned Jul 06, 2008 12:40 pm

    ma treba da mu nalupa samare u centru grada pa nikada wise da mu ne padne napamet da tako laze.
    butterfly-girl
    butterfly-girl
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 559
    Datum upisa : 06.04.2008

    Sta raditi kad neko siri trac da je spavao sa vama? Empty Re: Sta raditi kad neko siri trac da je spavao sa vama?

    Počalji od butterfly-girl Ned Jul 06, 2008 9:45 pm

    nisam nikad bila u takvoj situaciji,ali ja nebi slusala tu osobu sto govori to,nebi se nervirala zbog toga,ja znam sta je istina i sta nije i to je dovoljno za mene,bas me briga sta drugi pricaju,nek pricaju ne mogu da im zabranim to,nego ja bi porucila toj osobi sto je u toj situaciji,da bude jaka i da ne slusa takve gluposti i da se ne sikira zbog toga =)
    avatar
    Diamond_girl
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 265
    Godina : 30
    Datum upisa : 28.04.2008

    Sta raditi kad neko siri trac da je spavao sa vama? Empty Re: Sta raditi kad neko siri trac da je spavao sa vama?

    Počalji od Diamond_girl Ned Jul 06, 2008 11:04 pm

    taj olos bi trebao da dobije batine samo takwe...ux,kako bi ga ja slupala :D


    na swuuuuu srecu meni se to jos nije dogodilo a i nece(nadam se) :shok:
    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Sta raditi kad neko siri trac da je spavao sa vama? Empty Re: Sta raditi kad neko siri trac da je spavao sa vama?

    Počalji od smile_girl Sre Jul 16, 2008 3:48 pm

    nije mi se dogodilo i nadam se da nece....
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Sta raditi kad neko siri trac da je spavao sa vama? Empty Re: Sta raditi kad neko siri trac da je spavao sa vama?

    Počalji od Ninaa Pet Jul 18, 2008 10:47 pm

    Nije mi se desilo tako nesto!
    Ona tu nemoze nista da uradi! Nek ga pusti da zivi u svojim snovima, valjda ce se jedam lepi suncani dan probuditi ;D hehe
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Sta raditi kad neko siri trac da je spavao sa vama? Empty Re: Sta raditi kad neko siri trac da je spavao sa vama?

    Počalji od Deliverance Sub Jul 19, 2008 3:42 pm

    Nisam nikad bila u toj situaciji...Pa ako je vec toliki olos i plitak,ne vidim zasto mu toliko veruju?
    Taj decko se sigurno ne bi lepo proveo da sam ja bila u pitanju...

    Sponsored content


    Sta raditi kad neko siri trac da je spavao sa vama? Empty Re: Sta raditi kad neko siri trac da je spavao sa vama?

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sre Maj 08, 2024 4:57 pm