FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


5 posters

    Da li mozete da zamislite zivot bez proslosti i buducnosti?!

    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    Da li mozete da zamislite zivot bez proslosti i buducnosti?! Empty Da li mozete da zamislite zivot bez proslosti i buducnosti?!

    Počalji od Angel Pon Avg 11, 2008 9:23 pm

    Zaboravlja da stalno zaboravlja

    Otvaram meni omiljeni "National Geographic". Listam i pogled mi zastane na slici mozga i obrazlozenju funkiconisanja istog. Sledi prica o jednom starijem coveku koji je dobio virus Herpes siplex, koji mu je, do slovca, pojeo deo mozga, i sada pati od dve vrste amnezije - anterogradne (sto znaci da ne moze da stvara nova secanja) i retrogradne (sto znaci da se ne moze setiti starih uspomena).

    Da li mozete zamisliti situaciju da zivite u datim sekundama, sada u ovom trenutku, da nepostoje ni proslost, ni buducnost!? Jednostavno, nepostoje! Da uvek nesto novo otkrivate, svakog trenutka, jer zaboravljate da uvek zaboravljate i svaka izgubljena misao deluje kao slucajna omaska - manja neprijatnost i nista vise!?!
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Da li mozete da zamislite zivot bez proslosti i buducnosti?! Empty Re: Da li mozete da zamislite zivot bez proslosti i buducnosti?!

    Počalji od BlueFairy Pet Avg 22, 2008 4:15 pm

    Ne...

    To mi deluje tako nestvarno...
    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Da li mozete da zamislite zivot bez proslosti i buducnosti?! Empty Re: Da li mozete da zamislite zivot bez proslosti i buducnosti?!

    Počalji od bbabystorie Pet Avg 22, 2008 4:22 pm

    volim da zivimu sadasnjosti,bez proslosti i bez previse razmisljanja o buducnosti
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Da li mozete da zamislite zivot bez proslosti i buducnosti?! Empty Re: Da li mozete da zamislite zivot bez proslosti i buducnosti?!

    Počalji od Piink.Ladyy Pet Avg 22, 2008 10:37 pm

    Hm..
    pa neznam..nekako me ispunjuje sećanje na uspomene iz prošlosti..
    a ubi me radoznalost šta će biti u budućnosti :D
    Splav-girl
    Splav-girl
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 104
    Datum upisa : 12.09.2008

    Da li mozete da zamislite zivot bez proslosti i buducnosti?! Empty Re: Da li mozete da zamislite zivot bez proslosti i buducnosti?!

    Počalji od Splav-girl Sub Sep 13, 2008 12:05 am

    Bez buducnosti mozda..ali proslosti nikako.

    Sponsored content


    Da li mozete da zamislite zivot bez proslosti i buducnosti?! Empty Re: Da li mozete da zamislite zivot bez proslosti i buducnosti?!

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Maj 17, 2024 4:55 am