FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+9
Lollipop
BlueFairy
~*~mrkvili~*~
Gossip girl
Mara
The King
Deliverance
Angelsmiledoll
SEPULTURA
13 posters

    Metalci su pametni

    Loco
    Loco
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 37
    Datum upisa : 12.09.2008

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od Loco Ned Avg 09, 2009 6:31 pm

    Folkeri su glupi samim tim sto biraju tu muziku, pa poslsusajte sepulturinu pesmu sto je postavio recimo blood brothers i brushalter ili gacice..?????
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od Mara Ned Avg 09, 2009 7:11 pm

    Ovakvi komentari me nerviraju... Meni NE PRIJA metal i necu ga slusati da bi neko mislio da sam ja pametna, cool ili sta vec..Ne slusam ni gacice, ali ne slusam ni metal..Znaci folk i metal nisu jedine dve vrste muzike. I vrsta muzike nikako ne govori o inteligenciji coveka.
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od Piink.Ladyy Ned Avg 09, 2009 7:42 pm

    Maro potpisujem sve što si rekla.

    I da dodam: Moje mišljenje je da su metalci glupi..eto..ćutala sam,povukli ste za jezik,rekla sam svoje mišljenje.. a zašto..zbog preglupih pesama,tekstova i sl..
    u folku makar razumem šta peva..pronađem se nekad.. a još veća je glupost da inteligencija odlučuje o izboru muzike..dajte molim vas..Glup je prvenstveno čovek koji veruje u to..
    ja ću slušati ono što je po mom ukusu.i što meni prija..ako treba,neka budu i gaćiće..ali ja ću se makar dobro osećati..da bi bila nešto super cool neću sigurno slušati sepulturu i još neke takve bljuvotine..ja sam sebi dovoljno cool i ovako Wink
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od Ninaa Ned Avg 09, 2009 7:44 pm

    Piink.Ladyy ::Maro potpisujem sve što si rekla.

    I da dodam: Moje mišljenje je da su metalci glupi..eto..ćutala sam,povukli ste za jezik,rekla sam svoje mišljenje.. a zašto..zbog preglupih pesama,tekstova i sl..
    u folku makar razumem šta peva..pronađem se nekad.. a još veća je glupost da inteligencija odlučuje o izboru muzike..dajte molim vas..Glup je prvenstveno čovek koji veruje u to..
    ja ću slušati ono što je po mom ukusu.i što meni prija..ako treba,neka budu i gaćiće..ali ja ću se makar dobro osećati..da bi bila nešto super cool neću sigurno slušati sepulturu i još neke takve bljuvotine..ja sam sebi dovoljno cool i ovako Wink

    Potpuno se slazem s vama cure !!! :D
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od Piink.Ladyy Ned Avg 09, 2009 7:46 pm

    Jbg..ima i nas folkera ovde :)
    a metalci se popalili što je jedan dečko poverovao u jedan običan natpis da su svi oni pametni ahahahah ..svako je pametan na svoj način..i vredi na svoj način..zato je isuviše glupo stavljati ovakve tekstove na internet,jer je logično da odmah dolazi do sukoba..srećom nemamo emo grupu ovde..inače ko zna šta bi bilo..
    zamislite da folkeri postave tekst ''FOLKERI SU PAMETNI''..a kad malo bolje povežeš..hoćeš reći ''a ostali su glupi'' ..ne da bi se metalci odazvali..pff..
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od SEPULTURA Ned Avg 09, 2009 7:47 pm

    Ne mora da znaci da su svi pametni al većina jeste, ima gomile kojima ne bih dao ni ulicu
    da predju sami, zavisi od coveka. A u metalu se može naći dosta toga poučno a još je i prednost engleski jezik koje ove okorele folkere uopšte ne interesuje i nemaju pojma išta o njemu.A povracam na predrasude tipa : "metalci su glupi i propali" koje se
    neretko mogu cuti od "kompetentne" naduvane intelEgencije ovih sjebanih
    generacija.

    Inače ovo je bilo i u Pressu i u Politici i na vestima i to je psiholog istraživao a ne bilo ko kome je bilo dosadno.
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od Piink.Ladyy Ned Avg 09, 2009 7:51 pm

    Sep..nećeš me ubediti da je to jedan običan psiholog istraživao.. a da neko onda počne istraživati koliko su folkeri pametni? ..to je nešto što apsolutno nema veze s mozgom.. majke ti... ajd poveži tu neku logiku?zašto je sad čovek koji sluša metal pametniji od folkera? po čemu??
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od SEPULTURA Ned Avg 09, 2009 7:59 pm

    Ne mora on biti pametan u školi,on može svoju inteligenciju da pokazuje medju društvom ili negde drugo.Kao prvo svaki true (istiniti) metalac zna engleski jezik i to jako dobro.Kao drugo metal se ne sluša samo novo što izadje i tu traje hit jedno nedelju dana ili manje pa prodje već se sluša iznova i iznova i ipak udje nešto u glavu i u dosta tekstova se ljudi i prepoznaju.Nije sve u sexu drogi i alkoholu.Ne zalazimo baš u diskoteke i tako ta sranja već na neko mračno mesto i kad se napijemo ili nadrogiramo ne lomimo ništa ne maltretiramo devojke i ne ponašamo se ko seljaci,već se samo prućnemo na beton i nikog ne uznemiravamo i nismo toliko agresivni kao neki koji kad ih pipneš odma šta je bilo oš da te "iznabadam ili tako to.Svaki istiniti metalac zna jako puno da kaže o muzici i svakom bendu i uglavnom zna da svira gitaru a za to treba dosta vežbanja i pameti.Da bi se razumeli tekstovi metal muzike moraš biti pametan jer nisu baš svi tekstovi laki.
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od Piink.Ladyy Ned Avg 09, 2009 9:32 pm

    Hm..definitivno ovo što si navikao odudara od mene i moje ličnosti..ja sam živahna,puna života.. meni nije provod da se nadrogiram,legnem i ćutim?!.. ja više volim da igram..da se motam oko muških..i tako da se iskazujemo u društvu..
    Neznam,ali ovo što si ti naveo je definitivno nešto što ne ide uz mene..to je razlog što ne slušam metal.. ne prija mi taj način života.
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od SEPULTURA Pon Avg 10, 2009 5:11 am

    Pa ne mora da znači da su svi narkomani.Ima dosta i folkera i metalaca i trancera (oni pogotovo) koji se drogiraju al ajde da ne povezujemo muziku sa drogom jer nije bitno kakva je muzika već kakav je čovek.Njega ako zanima droga on će se drogirati.A svi koji misle da su svi metalci drogoši je retardiran ili jednostavno kenja po nečemu s čim nije upoznat.I ja sam veliki avanturista i uvek sam za nešto novo.Razlog zbog kojeg sam bio probao drogu je bio zato što me je zanimalo,hteo sam da probam jer je moj život bio toliko sjban,toliko mi se toga izdešavalo pa sam rekao ajde što da ne dok se nije pojavila moja prva prava ljubav koja me izvukla iz svega toga.A uglavnom metalci svoj bes i agresiju istresu tako što odu na neku svirku iskaču se ili kući puste muziku i teško da neko može da ih rasplače.Devojke koje nadju su uglavnom metalke jer se sporazumeju oko dosta stvari.Mi se uvek nadjemo prozvani (ne kažem da i mi ne prozivamo al uglavnom folkeri i ostali prvi provociraju nas).I ta rasprava neće dugo da traje,jer će metalac da sprži folkera jer folker nije upoznat sa tom muzikom i govoriće neke gluposti koje nemaju veze s vezom.
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od Gossip girl Pon Avg 10, 2009 2:14 pm

    Drog nuije tema..
    Wec to da koliko je neko pametan ne pokazuje muzika koju slusa..
    I ako pokazuje muzika onda sigurno po meni nisu najpametniji metalci wec oni koji slusaju klasiku ali i dalje twrdim MUZIKA NEMA WEZE SA PAMECU
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od SEPULTURA Pon Avg 10, 2009 5:55 pm

    A i da je tako posle njih su odma metalci :D
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od Mara Pon Avg 10, 2009 7:24 pm

    SEPULTURA ::Ne mora da znaci da su svi pametni al većina jeste, ima gomile kojima ne bih dao ni ulicu
    da predju sami, zavisi od coveka. A u metalu se može naći dosta toga poučno a još je i prednost engleski jezik koje ove okorele folkere uopšte ne interesuje i nemaju pojma išta o njemu.A povracam na predrasude tipa : "metalci su glupi i propali" koje se
    neretko mogu cuti od "kompetentne" naduvane intelEgencije ovih sjebanih
    generacija.

    Inače ovo je bilo i u Pressu i u Politici i na vestima i to je psiholog istraživao a ne bilo ko kome je bilo dosadno.

    Ja ne slusam metal pa eto odlicno govorim i engleski i spanski... Tako da ni to nema veze..Slazem se da je prednost to sto su pesme na engleskom, ali ne moras da slusas metal ako zelis da slusas pesme na engleskom, kao sto sam rekla vec: metal i folk nisu jedine vrste muzike...Ima i nesto drugo
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od Piink.Ladyy Pon Avg 10, 2009 7:26 pm

    razmišljam da otvorim temu ''folkeri su najpametniji na svetu''..da vidimo metalce kako će se odazvati?..tema je prosto rečeno glupa.. samo su metalci pametni..a milijarde stanovnika na zemaljskoj kugli koji ne slušaju metal su glupi.. i da..na listu najpametnijih su metalci..i FOLKERI..pardon. Laughing
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od SEPULTURA Uto Avg 11, 2009 6:28 am

    Jel piše možda da su metalci najpametniji????????!!!!!!!!! NE PIŠE NARAVNO!!!! Piše da su pametni,da nisu samo obični glupi delikventi koji piju i drogiraju se i prave anarhiju (to pridodajte punk muzici).Jel sam ja mozda rekao da su najpametniji i da nema pametnijih ljudi od njih? Nisam.Ja sam samo rekao da su to većinom jako inteligentni ljudi iz dosta razloga.
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od Piink.Ladyy Uto Avg 11, 2009 3:27 pm

    Ma okej..dosta više filozofiranja.. inteligenciju ljudi ne može se proceniti po izboru muzike,niti po izgledu.. mislim da je to već svima jasno.. dal metalci dobro razumeju muziku i tekstove,zavisi od osobe do osobe..
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od SEPULTURA Uto Avg 11, 2009 4:00 pm

    Isto tako što ne znate ništa o metalu i što mislite da oni samo vrište da su sektaši ko zna šta tako isto ne znate dal su oni inteligentni ili nisu.
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od Piink.Ladyy Uto Avg 11, 2009 5:49 pm

    Ni ne zanima me da znam bilo šta više o metalcima.. jednostavno prva asocijacija na njih mi se ne dopada..i to je to..a dal su inteligentni,ponavljam..ne možemo znati ni ti ni ja.. jer su ljudi različiti.. da mi se dopada metal,bila bi u vašem stilu..ne mislim da su drekavci i Bog zna šta..ne mislim ništa o njima,jednostavno mi se ne dopadaju i to je činjenica.
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od Gossip girl Uto Avg 11, 2009 6:25 pm

    Ja ne slusam metal pa znam engleski spanski i ruski....I odlicna sam u skoli...
    I opet poznajem par metalaca i swi mogu potwrditi da su preglupi..tako da..
    ima pametnih metalaca..ali to APSOLUTNO NEMA WEZE SA TIM STO SLUSAJU METAL...po meni su najpametniji metalci oni koji su normalni,normalno se oblace,normalno mogu da odslusaju neku pop,folk i house pesmu i ne prawe budale od sebe sa izjawama tipa folkeri su glupi ,,,,,House je muzika za narkomane..itd..itd...
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od SEPULTURA Uto Avg 11, 2009 6:35 pm

    OOOOO SIDJI BOŽE DA SE POUBIJAMO :D :D A ko meni sad može da dokaže da si ti našla te metalce koji su preglupi.Ti si mogla sad to samo da smisliš da bi mene spržila.A čak i da jesi videla par metalaca koji su preglupi to se ne mogu nazvati metalci već pozeri koji nemaju pojma,koji nisu ni m od metalaca.Ja nisam ograničen kad je muzika u pitanju al prepoznajem kvalitet muzike.Mogu ja poslušati i jazz i blues i ambiental i regge pa čak i rep muziku al već techno,house,trance i turbofolk to je već previše.Po meni je najpametniji čovek onaj koji zna da prepozna kvalitet u muzici a metal muzika ima dosta kvaliteta i u tekstu i u muzici.
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od Gossip girl Uto Avg 11, 2009 6:49 pm

    Da znas ja ziwim za to da ja dodjem na forum da bi tebi zawukla da ti smislim neku nowu laz i izmislim nekog prijatelja..daj molim te na zasmejawaj me..
    To sto ti nesto slusas ne znaci da je kwalitetno.. Po meni je to smesno..I ewo lepo danas mi je bilo nesto dosadno pa sam uradila neko istraziwanje i utwrdila sam da swi moji prijatelji koji idu u bolje skole i imaju bolji uspeh slusaju turbofolk i house...Ostali sa losijim uspehom i da kazem malo gluplji su metalci i rokeri..pa sta mislite o tom mom istraziwanju ??
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od Piink.Ladyy Uto Avg 11, 2009 6:52 pm

    Haha joco,carica si majke mi! :D
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od SEPULTURA Uto Avg 11, 2009 7:16 pm

    Da znači onaj koji ima manje ocene od ovog drugog je manje inteligentan.Da da a Jovana je bila psiholog koji je učestvovao u istraživanju.Deca koja slušaju Jelenu Karleušu Hajde da pricamo Oooo
    ja stalno mislim na Too
    hajde da pricamo Ooo
    Uuuuu su visokointeligentna i veoma dobro znaju engleski i iz tih pesama dosta toga nauče dok deca koja slušaju Led Zeppelin,Pink Floyd,Guns n Roses eto npr pesma My World ili My Michelle su jako glupa i nemaju pojma engleski već se pucaju u vene i trče po školi i glume retarde.MSM ono stvarno.O muzici ne može da se govori ako se ne zna ništa o njoj,vi pogledajte čitav dokumentarac i pročitajte wikipediju o metalu pa onda pričajte nešto.A i ovde nije tema da neko prži nekoga već je postavljena tema da se diskutuje a ne da se prepire i da se pričaju neke gluposti.Ne kontam zašto toliko ne možete da prihvatite to da su metalci pametni ljudi neko vi odma nja nja to nema veze sa tim,bla bla fuck that,tandara broć bla bla truć.Većina njih je pametno jer npr lako pamte te sve pesme na engelskom pa čak se i u dosta pesama i pronadju i koriste ih u životu kao svoj stav i dosta ih to promeni i postanu čvršći i teško zaplaču,jednostavno sve to muzikom istresu,još ako neko ima gitaru uzme pa svira da bi se oslobodio negativnih misli.Nema veze dal je on glup ko točak za školu,to ne ide svakom al ipak ima neki dar po čemu se razlikuje od ostalih i smatra se inteligentnim za razne oblasti u životu pa i muziku.Vi ste prvi počeli sa provokacijama,ja nisam spominjao nikakve folkere,nego vi jednostavno ne gotivite tu muziku pa onda ajmo svi......
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od Gossip girl Uto Avg 11, 2009 7:48 pm

    Po milioniti put te pitam..kako onda objasnjawas sto ja odliicno goworim tri jezika?A sta iz house muzike ne mogu da se nauce reci na engleskom a iz metala mogu?
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od SEPULTURA Uto Avg 11, 2009 8:09 pm

    Pa ti i još par vas retkih se interesujete za jezike,zanima vas to.House muzika non stop isti ritam i npr tekst Sex sex Sex on the beach,sex sex Sex on the beach.Pa to nije tekst,to je samo jedna rečenica koja se ponavlja iznova i iznova koja znači sex na plaži.A u house muzici uzmu npr neku rock pesmu i onda samo nabiju neku njihovu elektronsku muziku.Msm ovo je već počinje u raspravu o muzici a ne o inteligenciji.

    Sponsored content


    Metalci su pametni - Page 2 Empty Re: Metalci su pametni

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pon Maj 20, 2024 6:49 pm