FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


4 posters

    Posvetite par rečenica svojim najdaljim prijateljima..

    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Posvetite par rečenica svojim najdaljim prijateljima.. Empty Posvetite par rečenica svojim najdaljim prijateljima..

    Počalji od Piink.Ladyy Sub Mar 07, 2009 10:29 pm

    Iako mnogi od nas imaju prijatelje s kojima dugo nemaju nikakav kontakt.otvorite nam ovde dušu..posvetite pesmu,stih ili nekoliko reči od srca za tu osobu,bilo bi lepo i da naglasite za koga je to .. možda će taj neko nekada pročitati to ..

    Ja prva želim da se ovako javno zahvalim svojim drugaricama Ninaa i Butterfly-girl .. iako smo jako daleko,nekoliko hiljada kilometara nas deli . mi smo srcem uvek jedna uz drugu ..i nikada nećemo zaboraviti one sjajne trenutke,na koje se vrlo često nasmejem,ali i rasplačem .. u nadi da ćemo se jednom ponovo zagrliti i napraviti reprizu od svih naših nestašluka s kojima se i dan danas ponosimo Sad .. Love you girls <3
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Posvetite par rečenica svojim najdaljim prijateljima.. Empty Re: Posvetite par rečenica svojim najdaljim prijateljima..

    Počalji od SEPULTURA Sub Mar 28, 2009 7:04 pm

    Nisam bas neki strucnjak u pisanju ovoga al imam zelju da kazem par reci za 2 osobe odavde meni jako drage.

    Nikad nisam upoznao tako 2 cool i ok devojke ovako preko neta.Bas sam ih zavoleo i imam zelju da ih upoznam,nije bitno dal ce to biti za godinu dve pa mozda cak i tri godine.Ako se kojim slucajem ne budemo videli uvek cu vas pamtiti i secati vas se.Ja ne zaboravljam prijatelje koji mi bas prirastu za srce.
    Ove 2 osobe ce se sigurno prepoznati u tekstu.
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Posvetite par rečenica svojim najdaljim prijateljima.. Empty Re: Posvetite par rečenica svojim najdaljim prijateljima..

    Počalji od Angelsmiledoll Ned Mar 29, 2009 3:12 pm

    SEPULTURA ::Nisam bas neki strucnjak u pisanju ovoga al imam zelju da kazem par reci za 2 osobe odavde meni jako drage.

    Nikad nisam upoznao tako 2 cool i ok devojke ovako preko neta.Bas sam ih zavoleo i imam zelju da ih upoznam,nije bitno dal ce to biti za godinu dve pa mozda cak i tri godine.Ako se kojim slucajem ne budemo videli uvek cu vas pamtiti i secati vas se.Ja ne zaboravljam prijatelje koji mi bas prirastu za srce.
    Ove 2 osobe ce se sigurno prepoznati u tekstu.

    E pa ja sam se prepoznala djuska tj. valjda sam to ja,ne znam dosadnomije nadam se Posvetite par rečenica svojim najdaljim prijateljima.. 828517

    Volela bih da te upoznam Sep,zaista si jedna posebna osoba.
    Imas odredjene kvalitete,inteligentan si i jako mi je prijatno kada razgovaramo.
    Bilo bi jako lepo videti te. :D
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Posvetite par rečenica svojim najdaljim prijateljima.. Empty Re: Posvetite par rečenica svojim najdaljim prijateljima..

    Počalji od SEPULTURA Ned Mar 29, 2009 9:33 pm

    Pa hvala ako je to tvoje misljenje srce Pa evo par razloga zasto bi voleo da vas upoznam:

    1.Inteligentne ste obadve jako a ova druga (posto se jos nije prepoznala) je filozof
    2.Slusate pametnu muziku
    3.Imate neko svoje ponasanje,isticete se
    4.Neiskvarene ste skroz,a pogotovo ti Jejena,ko Andjeo izgledas i cini mi se tako po postovima da si i umiljata :D
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Posvetite par rečenica svojim najdaljim prijateljima.. Empty Re: Posvetite par rečenica svojim najdaljim prijateljima..

    Počalji od Ikac&Njanja Ned Maj 03, 2009 12:18 pm

    Stefane, Jovana, Maso, Jecika volim vaaas puno i jedva cekam da vas upoznam, a jednom ce se se to desiti, sigurna sam!

    Rikiiiii ti si mi bio i ostaces najbolji drug, ne kazem ja dzabe da je internet cudo! I tebe volim puno, puno, puno. I jedva cekam da te ponovo vidim!
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Posvetite par rečenica svojim najdaljim prijateljima.. Empty Re: Posvetite par rečenica svojim najdaljim prijateljima..

    Počalji od Piink.Ladyy Pon Maj 04, 2009 3:12 pm

    I ja bih jako volela da vidim moju sanjicu i da se ispricamo kao dve seke.
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Posvetite par rečenica svojim najdaljim prijateljima.. Empty Re: Posvetite par rečenica svojim najdaljim prijateljima..

    Počalji od Ikac&Njanja Sub Maj 30, 2009 12:17 pm

    Stefaneeeeeeeee sad kad sam ti sipricala skoro ceo svoj zivot i kad ti nisi pokazao ni u jednim trenutku nerazumevanje znam da sam konacno nasla pravog, pravog prijatelja!!! Jedva cekam da dodje taj dan kad cemo se videti, kad god da bude!


    THE B.F.F. Posvetite par rečenica svojim najdaljim prijateljima.. 943938
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Posvetite par rečenica svojim najdaljim prijateljima.. Empty Re: Posvetite par rečenica svojim najdaljim prijateljima..

    Počalji od SEPULTURA Čet Jun 18, 2009 4:49 pm

    Šta da vam kažem momci:Just keep it brutal :D

    Sponsored content


    Posvetite par rečenica svojim najdaljim prijateljima.. Empty Re: Posvetite par rečenica svojim najdaljim prijateljima..

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pon Maj 13, 2024 11:03 pm