FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+15
Patuljcica
^_HipHopGirl_^
Prskavac
BlueFairy
launchped
Deliverance
Ikac&Njanja
smile_girl
Anuska
Angel
Angelsmiledoll
butterfly-girl
buuuuuubicaaaaaa
dovLa_
Piink.Ladyy
19 posters

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od Piink.Ladyy Pon Maj 12, 2008 3:49 pm

    Šta mislite o tome? Da li je to ok ?
    dovLa_
    dovLa_
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 1179
    Godina : 31
    Lokacija : Novi Sad
    Datum upisa : 09.04.2008

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od dovLa_ Pon Maj 12, 2008 7:45 pm

    Ako je devojkama zanimljivije da budu tamo gde njihovi vrsnjaci ne mogu... onda nemam nista protiv toga... Rolling Eyes
    buuuuuubicaaaaaa
    buuuuuubicaaaaaa
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 273
    Godina : 33
    Lokacija : cvet :P :D
    Datum upisa : 16.05.2008

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od buuuuuubicaaaaaa Ned Maj 18, 2008 12:29 pm

    bzvz...tako male klinke glume neke ribe.. aj bre bezi
    butterfly-girl
    butterfly-girl
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 559
    Datum upisa : 06.04.2008

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od butterfly-girl Sre Maj 21, 2008 9:04 pm

    [quote="buuuuuubicaaaaaa"]bzvz...tako male klinke glume neke ribe.. aj bre bezi[/quote

    slazem se! klinka od 15god udje u klub i pravi se kao da ima 25!! :o To mi je bas fujj
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od Angelsmiledoll Pon Maj 26, 2008 2:16 pm

    I meni je fuj :P koji ce tamo pfff
    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od Angel Pon Maj 26, 2008 2:49 pm

    Angelsmiledoll ::I meni je fuj :P koji ce tamo pfff

    slazem se sa angel,jer stwarno udju u klub kao one su kao neke macke i ko zna sta pricaju..
    imam i ja dwe-tri drugarice isto tako udju u klub i tako a kad dodju u skolu i hwale se kao e secas se sinoc u onom klubu kako smo igrali...pogub...
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od Piink.Ladyy Pon Maj 26, 2008 4:40 pm

    Ovu temu sam namerno otvorila da vidim vaše mišljenje o tome.
    Pošto ajde da kažem kad budem počela izlaziti,svakako neću sa svojom generacijom,pošto idem u školu sa starijom generacijom,a moji vršnjaci će još godinu dana posle mog odlaska iz osnovne da banče sa torbama u zoru.A naravno da mi nepada napamet njih da čekam Laughing idem sa svojim društvom,i baš zato,jer su oni stariji,srećna sam što ću moći snjima bilo gde da ulazim,jer sam žensko,inače bi morala da se smaram po parkovima i koješta Laughing
    Anuska
    Anuska
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 40
    Godina : 31
    Lokacija : ...centar sveta...
    Datum upisa : 13.06.2008

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od Anuska Pon Jun 16, 2008 4:55 pm

    pa nije nas problem sto su oni nezreli i jos tako i izgledaju...
    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od smile_girl Uto Jul 15, 2008 12:38 am

    Slazem se da je to bezveze....
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od Ikac&Njanja Pon Jul 28, 2008 12:25 pm

    pa na rawno da ce da prodju kada stave kilo sminke, uvuke se u neke ultra kratke suknjice i tesne pantalone, sorcice, majice sa dekolteima i jos se popnu na stikle od 10 cm... narawno da ce ih pustiti... znas ono kao vidi sto je extra riba.. mozes da udjes... Po meni to nije ni malo ok... prvo sto i oni tamo koji stoje na ulazu moraju da traze licnu kartu.. a ne da pustaju owako... jer kad se one klinkice tamo napiju, pa naprave ko zna sta posle ko je kriv?! Krivi su ti koji su ih pustili unutra i narawno roditelji...
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od Deliverance Pon Jul 28, 2008 2:33 pm

    ne mislim da je ok...bzv je...msm treba da vaze ista pravila za sve...
    u jedan klub ce pustiti devojku i u brazilkama,a nece da puste decka koji je u sorcu...i to mi malo glupo...
    launchped
    launchped
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 1144
    Godina : 114
    Lokacija : grad izgubljenih dusa
    Datum upisa : 13.04.2008

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od launchped Čet Jul 31, 2008 1:25 am

    naravno da je bzv ja znam da sad mogu svuda da idem i da udjem gde ocu i dobar je osecaj Laughing
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od BlueFairy Pon Avg 11, 2008 6:30 pm

    To je zato sto su radnici obezbedjenja obicno osobe muskog pola... cveticko
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od Ikac&Njanja Pon Sep 08, 2008 5:53 pm

    pinkiegirl ::To je zato sto su radnici obezbedjenja obicno osobe muskog pola... cveticko

    Laughing a sigurno nece zenskog pola.. kako ce zensko da se izbori sa pijanim budalama... ajoj.. bas si me slatko nasmejalal gfgfgf
    Prskavac
    Prskavac
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 285
    Datum upisa : 12.09.2008

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od Prskavac Pet Sep 12, 2008 10:34 pm

    Pa..ko voli nek izvoli !
    sta reci.
    ^_HipHopGirl_^
    ^_HipHopGirl_^
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 1152
    Godina : 29
    Datum upisa : 15.10.2008

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od ^_HipHopGirl_^ Ned Nov 30, 2008 11:50 pm

    bzw mi je kad dodje cura od 15ak ogdina i ide u klubove u kojima su momci i cure od po 25-30 god... Msm uzas... Rolling Eyes
    Pricao je meni i mojoj BF njen stariji brat koji ima 20 god, stalno cure nasih godina dolaze na te njihove zurke, vuku se po tim klubovima gdje oni izlaze.... katastrashno...
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od BlueFairy Pon Dec 01, 2008 1:11 am

    ma te devojke misle da su neke face sto su otisle na tu zurku i verovatno posle pricaju kako je bilo extra a ovamo se smorile jer su svi po 10 godina stariji od njih...
    Patuljcica
    Patuljcica
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 28
    Godina : 31
    Datum upisa : 02.11.2008

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od Patuljcica Pon Dec 08, 2008 9:39 pm

    Pa to je glupo..budi ono sto jesi,nemoj da glumis ribu od 20 godina ako to nisi!
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od Ninaa Pet Dec 12, 2008 7:44 pm

    Meni je to bash bezveze, cekaaj dok dodje tvoje vreme!
    Msm uzasno je kad vidis klinku od 14-15 god da se oblaci kao neka od 20 godina, i da izlazi sa nekima od 20-35 dogina ;/ budi to sto jesi,tako je najbolje!!!Wink
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od Gossip girl Sre Jan 07, 2009 5:49 pm

    Anuska ::pa nije nas problem sto su oni nezreli i jos tako i izgledaju...


    tako je,,,slazem se!!!
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od SEPULTURA Sre Jan 14, 2009 7:50 pm

    Ma boli me uvo za klubove,ja idem na mesta na kojima se ne trazi licna karta,mislim to je neposteno to sto devojke mogu a muski ne mogu.Crvenka je najjace mesto,nigde licna karta nigde nista,pusi se gandza na sred ulice na semaforu,policija to zna al boli ih uvo smeh
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od Gossip girl Pon Avg 03, 2009 11:30 pm

    pa pazi ja imam 15 god i nije mi smor na takwim zurkama jer uglawnom budu 2-3 god stariji ali nisam nesto primetila da nema muskaraca nase godiste
    forever in love <3
    forever in love <3
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 74
    Godina : 32
    Datum upisa : 05.08.2009

    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od forever in love <3 Čet Avg 06, 2009 5:23 pm

    Pa sta znam..ja se smorim kad u diskoteci vidim klinku od 13 godina.

    Sponsored content


    Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne! Empty Re: Devojke mogu ući u sve klubove iako nemaju ličnu,muškarci ne!

    Počalji od Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Uto Maj 21, 2024 12:19 am