FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+19
Gossip girl
Mara
SEPULTURA
~extra girl~
Natsi
Ikac&Njanja
nikolina radunovic
volley
**Majche**
smile_girl
^_HipHopGirl_^
~Dora~
BlueFairy
launchped
Deliverance
bbabystorie
Piink.Ladyy
Lollipop
Angel
23 posters

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Anketa

    Operacija trijumf ili Zvezde granda?

    [ 3 ]
    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Bar_left15%Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Bar_right [15%] 
    [ 17 ]
    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Bar_left85%Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Bar_right [85%] 

    Ukupno Glasova: 20
    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od Angel Ned Okt 12, 2008 6:07 pm

    Naslow delimicno gowori o owoj temi..
    Za sta bi ste wi prijawili?
    Operaciju trijumf ili Zwezde Granda?
    wase misljenje?
    Lollipop
    Lollipop
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 2804
    Datum upisa : 31.03.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od Lollipop Ned Okt 12, 2008 6:15 pm

    Operacija trijumf bez razmisljanja definitivno.
    Mnogo je kvalitetnije i bolje takmicenje + vrsta muzike koja je u operaciji trijumf daleeeeeeeeeeko kvalitetnija od granda.
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od Piink.Ladyy Ned Okt 12, 2008 8:11 pm

    Pa .. ipak kad razmislim,birala bi Zvezde Granda..
    operacija trijumf dodje kao mešavina Velikog brata i zvezde granda..a ja ne bih nikako volela da boravim u kuci ..tj dok su ukljucene kamere 24h..
    zato biram zvezde granda..iako je trijumf daleko kvalitetniji i bolje organizovan.
    Lollipop
    Lollipop
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 2804
    Datum upisa : 31.03.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od Lollipop Ned Okt 12, 2008 9:10 pm

    E to se slazem. Mislim ni ja ne volim to 24/7 da su kamere ukljucene,ali cak ni to me ne bi navelo na zvezde granda,jednostavno mi se ne svidja. :D
    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od bbabystorie Ned Okt 12, 2008 10:13 pm

    Operacija trijumf jer neznam da pevam Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... 828517
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od Deliverance Pon Okt 13, 2008 11:27 pm

    ne gledam ni jedno ni drugo,ali sigurno se za zvezde granda nikad ne bih prijavila,a ne bih to preporucila nikome ko dobro peva jer mogu da se proslave na mnogo bolje nacine
    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od Angel Uto Okt 14, 2008 8:32 pm

    Ma ja glasam za Operaciju Trijumf...
    jeste da gledam zwezde granda ali operacija trijumf je najbolja...
    zasto?jer mnogo bolje pewaju bar po meni i bas se trude..
    a ne kao owi na grandu pojedinci rade..nauce tekst ni ne trude da nesto poboljsaju...moje misljenje... :D
    launchped
    launchped
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 1144
    Godina : 114
    Lokacija : grad izgubljenih dusa
    Datum upisa : 13.04.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od launchped Sre Okt 15, 2008 12:48 am

    pazite sad ovako ja uopste neznam da pevam niti slusam slicnu muziku od ponudjenih opcija tako da ja biram svoj stomak slusammuziku poludeo ahahahah
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od BlueFairy Sre Okt 15, 2008 2:46 pm

    Lollipop ::Operacija trijumf bez razmisljanja definitivno.
    Mnogo je kvalitetnije i bolje takmicenje + vrsta muzike koja je u operaciji trijumf daleeeeeeeeeeko kvalitetnija od granda.
    ~Dora~
    ~Dora~
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 556
    Godina : 28
    Datum upisa : 20.08.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od ~Dora~ Sre Okt 15, 2008 8:01 pm

    Lollipop ::Operacija trijumf bez razmisljanja definitivno.
    Mnogo je kvalitetnije i bolje takmicenje + vrsta muzike koja je u operaciji trijumf daleeeeeeeeeeko kvalitetnija od granda.
    ^_HipHopGirl_^
    ^_HipHopGirl_^
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 1152
    Godina : 29
    Datum upisa : 15.10.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od ^_HipHopGirl_^ Sre Okt 15, 2008 11:06 pm

    Zvede granda je ne umijem da pjewam xD salim se
    O.T. definitivno, jezim se od svih grandovskih stvari...
    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od smile_girl Sre Okt 15, 2008 11:13 pm

    Ja sam za operaciju trijumf .Zato sto je mnogo bolje organizovano,vise volim pop muziku od muzike koja se peva u grandu ....
    **Majche**
    **Majche**
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 144
    Godina : 28
    Lokacija : Na poooostom ostrwu sa RBD-om....
    Datum upisa : 28.09.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od **Majche** Čet Okt 16, 2008 12:55 am

    Msm samo booodale pewaju za Zwezde Granda...
    volley
    volley
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 371
    Godina : 33
    Lokacija : kod Bokija :))))
    Datum upisa : 01.04.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od volley Čet Okt 16, 2008 10:07 am

    Operacija trijumf , ne znam zasto, ali me vise privlaci jednostavno !
    nikolina radunovic
    nikolina radunovic
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 10
    Datum upisa : 05.10.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od nikolina radunovic Čet Okt 16, 2008 2:35 pm

    operacija trijumf definitivno
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od Ikac&Njanja Sub Okt 18, 2008 2:19 pm

    Operacija Trijumf forsira najvise pop i rok.. to mi se svidja.. Grand naravno forsira folk, mada ima i onih koji pevaju poprok kao sot su Silvija i Dule i zato ih ja obozavam...

    ali OT treba da budes 24 h non stop pred kamerama.. nemas neku svoju privatnost, ne komuniciras ni sa kim osim s ovima iz kuce i onda je to bzvz.. pa ne bih mogla da se ne cujem s mojo mamom i bratom.. ne bih izdrzala... zato mi je ZG bolje..
    Natsi
    Natsi
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 446
    Godina : 28
    Lokacija : Internet
    Datum upisa : 19.08.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od Natsi Ned Okt 19, 2008 11:38 am

    Ni za jedno,jer je OT mesavina Zvezda granda i Velikog brata...
    ~extra girl~
    ~extra girl~
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 99
    Datum upisa : 09.09.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od ~extra girl~ Ned Okt 19, 2008 5:01 pm

    Naravno, Operacija Trijumf.
    Zvezde granda su audicihe za folkere i tamo ne bi otešla pa da mi plate. A pomoću operacoije trijumf postajheš pop zvezda... a ne neka folk seljak ilči seljanka.
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od SEPULTURA Pon Jan 12, 2009 6:00 pm

    Meni se cini da su po glasovima zvezde granda popisane Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... 1 Naranvno na Operaciju Trijumf.
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od Mara Pon Jan 12, 2009 8:09 pm

    Ja sam za OT,zato sto u Grandu za moj ukus ima previse kica...Oni koji se prijave za Zvezda Granda,ja ne kazem da nisu talentovani i sve to,ali msm da imaju vise sansi za potsicanje svog talenta u OT...Posto je u Grandu sve pretvoreno u ne znam ni ja sta
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od Gossip girl Pon Jan 12, 2009 8:27 pm

    Zwezde granda deff....OT smara glupa je i samo je bleda kopija WB....
    Zwezde Granda su po swim statistikama gledanije i deff wise para mogu da zarade a i bolje da prodju u swetu muzike od njih...
    Ne shwatajte owo licno..ali jezim se od ljudi koji znaju swe narodne pesme i slusaju ih a owamo kao mrze Grand i narodnjake...Ja ih licno wolim i slusam...
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od Mara Pon Jan 12, 2009 8:29 pm

    Pa slusam ih i ja,ali mi je Grand kao pojava odvratna,ima tamo dosta dobrih ljudi sa dobrim pesmama,ali mi OT ima nekako neki stil,lepse je
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od Gossip girl Pon Jan 12, 2009 8:29 pm

    Marija ti nisi gledala OT
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od SEPULTURA Pon Jan 12, 2009 9:44 pm

    Mara ::Pa slusam ih i ja,ali mi je Grand kao pojava odvratna,ima tamo dosta dobrih ljudi sa dobrim pesmama,ali mi OT ima nekako neki stil,lepse je

    U potpunosti se slazem sa tobom Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... 524653
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od Gossip girl Uto Jan 13, 2009 1:19 pm

    pa...ja se ne slazem.....ko se prijawi za ZG ima mnogo wece sanse,moze da zaradi mnogo wise para..

    Sponsored content


    Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda... Empty Re: Prijawljiwanje za Operaciju trijumf ili Zwezde Granda...

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned Maj 12, 2024 12:46 am